Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2016

Dames Enkel AR B 
1. Veronique van den Brink(1)  V van den Brink
    
2. Louise de Haan(2)  7-5 7-5 

A-Dames Enkel AR B 
  12 Pnt
1 Veronique van den Brink(1)         6-1 6-2
1
2 Lisette Hastie-Schoenmaker 1-6 2-6
       0

B-Dames Enkel AR B 
  123 Pnt
1 Louise de Haan(2)         5-7 6-0 6-2
w.o.
1
2 Ivy de Bruijn 7-5 0-6 2-6
        w.o.
0
3 Marly Lampe w . o .
w . o .
       -

Dames Enkel AR C 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       I Van Bavel
1. Maaike Payet(1)  M Payet
    
2. bye   I Van Bavel
      
3. Floor Annevelink  I Van Bavelw.o. 
      
4. Ingeborg Van Bavel  6-2 6-2 
      
5. Floortje van Bemmel  F van Bemmel6-3 7-5 
    
6. bye   J RuypersM Rieter
      
7. Juliette Ruypers  J Ruypers w.o. 
    
8. bye   
       
9. bye  M Meijer6-2 6-3 
    
10. Marieke Meijer   D SmanM Rieter
      
11. bye  D Sman6-1 7-5 
      
12. Denise Sman   
      
13. bye  M Rieter6-3 6-4 
    
14. Mariette Rieter   M Rieter
      
15. bye  R Vlasblom6-3 1-6 6-3 
    
16. Roos Vlasblom(2)   

Dames Enkel AR D 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       S Postema
1. Ilse Rooze(1)  B Geerdink
    
2. Britt Geerdink  w.o. B Geerdink
      
3. Leonie van Dop  L van Dop6-2 6-1 
      
4. Sabine Strasters  4-6 6-4 7-5 
      
5. Anna Heerschop(3)  A Heerschop6-2 7-6 
    
6. Wiesje Pelkmans  2-6 7-6 6-3 S PostemaS Postema
      
7. Stefanie Postema  S Postema6-2 6-1 
    
8. Lisette Vernooij  6-1 6-3 
       
9. Annemiek Zonneveld  A Zonneveld7-5 7-6 
    
10. Margot Smits  3-6 6-2 6-2 C van der KooijC van der Kooij
      
11. Leontien Kokke  C van der Kooij4-6 6-3 6-3 
      
12. Chantal van der Kooij(4)  6-1 6-3 
      
13. Karin Vervoort  K Vervoort6-1 6-3 
    
14. Myron Laagland  0-6 6-3 6-2 A Wezenberg
      
15. Annelies Wezenberg  A Wezenberg w.o. 
    
16. Pam van den Bosch(2)  6-1 6-0 

Dames Enkel AR E 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        E Wiegmans
1. Emma Mensen(1)  E Mensen
    
2. bye   E Mensen
      
3. Charlotte Nillesen  C Nillesen4-6 6-2 6-1 
      
4. Carolien Vos  6-3 3-6 6-3 E Mensen
      
5. bye  I Janssen6-4 4-6 6-3 
      
6. Ilse Janssen   I Janssen
      
7. bye  N Dragt6-2 6-1 
    
8. Nynke Dragt   
       
9. Eveline Wiegmans(3)  E Wiegmans w.o. 
    
10. bye   E WiegmansA Danhof
      
11. Monique mc Poorter  M mc Poorter6-1 6-7 6-2 
      
12. bye   E Wiegmans
      
13. bye  A Stoffels6-0 6-3 
    
14. Anne Stoffels   A Stoffels
      
15. bye  S Nortier w.o. 
    
16. Susan Nortier   
        
17. Anneloes Krist  A Krist6-1 6-1 
    
18. bye   A KristA Danhof
      
19. Florence van Hasselt  F van Hasselt6-3 6-3 
      
20. bye   M Regout
      
21. bye  M van de Velde6-2 6-3 
      
22. Martine van de Velde   M Regout
      
23. bye  M Regout 5-7 2-1 opgegeven 
    
24. Maite Regout(4)   
       
25. Lieke van der Horst  L van der Horst2-6 6-3 6-4 
    
26. bye   L van der Horst
      
27. Rianne Wijnands  R Wijnands6-4 6-1 
      
28. bye   A Danhof
      
29. Marjolijn van Loon  M van Loon6-2 6-2 
    
30. M Cohen  6-0 6-1 A Danhof
      
31. J van Sundert  A Danhof6-2 6-0 
    
32. Anemoon Danhof(2)  6-1 6-2 

Dames Enkel AR F 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       L Man
1. Martine Wardenburg(1)  M Wardenburg
    
2. Judith Ann Regout  6-4 6-1 M Wardenburg
      
3. Esther Jacobs  E Jacobs6-0 6-1 
      
4. Emma Willekes  7-5 7-6 
      
5. Esther Huijsmans(4)  L Man6-3 0-6 6-4 
    
6. Laitin Man  w.o. L ManL van Steenbergen
      
7. Annelie Slaar  A Slaar6-2 6-2 
    
8. Simone Tetteroo  4-6 6-4 6-4 
       
9. Nicole Aukema  N Aukema7-5 4-6 7-6 
    
10. Margot Rozema  6-1 6-1 N AukemaL van Steenbergen
      
11. S Schreurs  T Stoel6-4 5-7 6-2 
      
12. Tessa Stoel(3)  w.o. 
      
13. Loes van Steenbergen  L van Steenbergen6-4 6-3 
    
14. Lotty Tijhaar  6-3 6-4 L van Steenbergen
      
15. Marieke Grijpma  M Grijpma6-4 6-4 
    
16. Anouk Wolterbeek(2)  6-2 5-7 6-3 

Dames Enkel AR G 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        E Laros
1. Floortje Steenhuis(1)  F Steenhuis
    
2. bye   F Steenhuis
      
3. Nanet Sons  N van de Ree6-0 6-1 
      
4. Nanja van de Ree  w.o. F Steenhuis
      
5. Hester ten Thije  M Snuverink1-6 6-3 6-2 
      
6. Moniek Snuverink  6-0, 6-3 M Snuverink
      
7. bye  T Snaterse6-7 6-3 6-1 
    
8. Tessa Snaterse   
       
9. Suzanne Garritsen(4)  S Garritsen6-2 6-2 
    
10. bye   E LarosE Laros
      
11. Francoise Nillesen  E Laros6-0 6-1 
      
12. Eveline Laros  6-0 6-0 E Laros
      
13. Isabel van der Lande  I van der Lande w.o. 
    
14. H.C.A. van Ittersum  6-2 6-3 I van der Lande
      
15. bye  I Meijers6-0 7-6 
    
16. Irina Meijers   
        
17. Corien Schouten  C Schouten6-4 6-4 
    
18. bye   A Veerle VaarkampC Reynvaan
      
19. Hylda Wiarda  A Veerle Vaarkamp w.o. 
      
20. Anne Veerle Vaarkamp  6-3 6-1 C Reynvaan
      
21. Carine Reynvaan  C Reynvaan4-6 6-4 6-1 
      
22. Irene Dijkmans  6-4 6-2 C Reynvaan
      
23. bye  S Engberts6-0 6-1 
    
24. Saskia Engberts(3)   
       
25. Marisse Bomkamp  J de Jong3-6 6-3 6-4 
    
26. Jolanda de Jong  w.o. N Smeding
      
27. Nadine Smeding  N Smeding6-3 6-1 
      
28. C.M Franken  6-3 6-4  M Scheen
      
29. Kirsten Nelis  K Nelis6-2 6-2 
    
30. Laurie Jansen  6-3 6-3 M Scheen
      
31. bye  M Scheen6-0 6-3 
    
32. Martine Scheen(2)   


A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 17/7/2016 19:18.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: