Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2016
Stand van Finales en Poules
Dames Enkel
DE.AR-B
Veronique van den Brink(1)  V van den Brink
    
Louise de Haan(2)  7-5 7-5 
 
DE.AR-C
Ingeborg Van Bavel  M Rieter
    
Mariette Rieter  6-2 6-3 
 
DE.AR-D
Stefanie Postema  S Postema
    
Chantal van der Kooij(4)  7-5 7-6 
 
DE.AR-E
Eveline Wiegmans(3)  A Danhof
    
Anemoon Danhof(2)  6-1 6-1 
 
DE.AR-F
Laitin Man  L van Steenbergen
    
Loes van Steenbergen  7-5 4-6 7-6 
 
DE.AR-G
Eveline Laros  E Laros
    
Carine Reynvaan  6-4 6-4 
 
Dames Dubbel
4DD
Lisette Hastie-Schoenmaker 
  Eline van Nouhuijs(1)  V van den Brink
J de Ruiter
Veronique van den Brink 
  Janneke de Ruiter  6-2 6-2 
 
6DD
Marieke Meijer 
  Anoma Ortelee(1)  M Meijer
A Ortelee
Myron Laagland 
  Suetta van der Weijden  7-6 6-3 
 
7DD
Ernastina Hylkema 
  Chantal van der Kooij(1)  E Hylkema
C van der Kooij
Suzan van Lier 
  Tina Ruijs(3)  6-4 6-4 
 
8DD
Marieke Grijpma 
  Nadine Smeding(4)  K van Beek
C Zandvliet
Klaartje van Beek 
  Carla Zandvliet  6-4 6-3 
 
9DD
 Lotte Hogeboom
Femke Sierhuis
1
 Jolanda de Jong
Nanja van de Ree(1)
2
 
Gemengd Dubbel
2GD
 Marjolein Klompmaker
Tiezem de Ruijter(1)
1
 Simone Lanting
Tom Spangenberg
2
 
4GD
Janneke de Ruiter 
  Crispijn Jansen(1)  J de Ruiter
C Jansen
Ivy de Bruijn 
  Maarten Strasters  6-2 6-0 
 
5GD
 Bianca Oei
Patrick Lie
1
 Floortje van Bemmel
Daan de Nobel
2
 
6GD
Anke Vennegoor 
  Joost de Cock  W Schneider
M van Haaren
Willemien Schneider 
  Mark van Haaren  6-3 6-2 
 
7GD
W.A.G.E. Melenhorst 
  Jurre Ladde(3)  I Janssen
T van der Holst
Ilse Janssen 
  Thijs van der Holst  6-3 6-3 
 
8GD
Carolien Vos 
  A. Grootveld(4)  C Vos
A. Grootveld
Anne Veerle Vaarkamp 
  Robertjan Agricola  6-2 6-4 
 
Heren Enkel
HE.AR-A
Jan Noorda  R Simon
    
Rob Simon(2)  6-3 7-6 
 
HE.AR-B
Quinten Titre(1)  Q Titre
    
Tom Spangenberg(3)  6-4 6-0 
 
HE.AR-C
Jos Boertjens  F van der Putte
    
Friso van der Putte  6-2 3-6 7-5 
 
HE.AR-D
Pieter Smit(3)  P Smit
    
David Schutte  2-6 6-2 6-4 
 
HE.AR-E
Jelmer Haanstra(1)  J Haanstra
    
Jonathan van Raaij  6-4 4-6 6-2 
 
HE.AR-F
Niels van Marle(1)  V Harmse
    
Victor Harmse  6-4 7-6 
 
HE.AR-G
Rogier Scholten  R Scholten
    
Siem van t Oever(3)  6-2 6-4 
 
HE.AR-H
Vincent van Donk  T Greve
    
Thomas Greve  4-6 6-2 6-2 
 
Heren Dubbel
2HD
 Jan Noorda
David Valstar
1
 M Crok
Willem Hornikx(1)
2
 
4HD
 Jos Boertjens
Ivo Plakman
1
 Diederik den Oever
Julian Sarkinovic
2
 
5HD
Rene Boer 
  Cas Pijnenburg  J Landa
T Schuilenburg
Joris Landa 
  Timo Schuilenburg  7-5 3-6 7-6 
 
6HD
Koen van Maasakkers 
  Pim Valks(3)  K van Maasakkers
P Valks
Emile Immink 
  David Schutte  6-3 6-3 
 
7HD
Henk Luijken 
  Lodewijk Smoor  D Kuijper
M van Rijn
Daan Kuijper 
  Mark van Rijn(4)  w.o. 
 
8HD
Rogier van den Brink 
  Ewout Goldberg(1)  J Haanstra
P Krol
Jelmer Haanstra 
  Peter Krol  2-6 6-2 6-2  
 
A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 17/7/2016 19:18.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: