Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2016

Heren Enkel AR A 
1. Jan Noorda  R Simon
    
2. Rob Simon(2)  6-3 7-6 

A-Heren Enkel AR A 
  123 Pnt
1 Jan Noorda         2-6 6-4 6-1
6-3 6-3
2
2 Jonathan van Bemmel 6-2 4-6 1-6
        7-5 6-2
1
3 David Valstar(1) 3-6 3-6
5-7 2-6
       0

B-Heren Enkel AR A 
  123 Pnt
1 Rob Simon(2)         6-2 6-2
w.o.
1
2 Jorden Vogel 2-6 2-6
        1-6 6-7
0
3 M Crok w . o .
6-1 7-6
       -

Heren Enkel AR B 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       Q Titre
1. Quinten Titre(1)  Q Titre
    
2. bye   Q Titre
      
3. Auke Kranenborg  J Sarkinovic6-1 6-2 
      
4. Julian Sarkinovic  6-3 6-4 
      
5. Daniel Schneider(4)  D Schneider6-2 6-0 
    
6. bye   S MachielsenQ Titre
      
7. Sander Machielsen  S Machielsen6-0 6-1 
    
8. bye   
       
9. bye  T de Wit6-4 6-0 
    
10. Thijs de Wit   T SpangenbergT Spangenberg
      
11. bye  T Spangenberg6-0 6-0 
      
12. Tom Spangenberg(3)   
      
13. bye  T de Ruijter6-1 6-2 
    
14. Tiezem de Ruijter   T Verhoeff
      
15. bye  T Verhoeff w.o. 
    
16. Tim Verhoeff(2)   

Heren Enkel AR C 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       J Boertjens
1. Cas Pijnenburg(1)  P Lie
    
2. Patrick Lie  w.o. J Landa
      
3. Joris Landa  J Landa6-2 6-4 
      
4. Xander Menger  7-5 6-4 
      
5. Kent de Bruin(3)  J Boertjens6-1 6-3 
    
6. Jos Boertjens  4-6 3-0 opgegeven J BoertjensF van der Putte
      
7. Lesley Strik  L Strik w.o. 
    
8. Thomas Hufener  w.o. 
       
9. Jasper Wegman  F van der Putte6-2 3-6 7-5 
    
10. Friso van der Putte  6-2 6-4 F van der PutteF van der Putte
      
11. Olaf Koster  O Koster6-2 6-4 
      
12. Soen Lim(4)  7-6 2-6 6-4 
      
13. Crispijn Jansen  C Jansen6-3 7-5 
    
14. Maarten Strasters  3-6 7-5 7-6 C Jansen
      
15. Teun Schriemer  W van der Post5-7 7-6 6-2 
    
16. Ward van der Post(2)  6-3 6-4 

Heren Enkel AR D 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        P Smit
1. Caspar Scholten(1)  C Scholten
    
2. bye   F Bons
      
3. Friso Bons  F Bons w.o. 
      
4. Sebastiaan Blok  6-4 6-1 F Bons
      
5. Piet Smit  P Smit7-6 6-2 
      
6. Hanno Billet  2-2 opgegeven O Rutgers
      
7. bye  O Rutgers w.o. 
    
8. Olivier Rutgers   
       
9. Pieter Smit(3)  P Smit6-1 6-1 
    
10. bye   P SmitP Smit
      
11. Pascal Bovens  R Vana6-2 6-1 
      
12. Radek Vana  7-6 2-6 6-2 P Smit
      
13. Thomas van Hartskamp  T van der Holst6-1 6-2 
    
14. Thijs van der Holst  6-4 6-4 T van der Holst
      
15. bye  A Druyf w.o. 
    
16. Aldo Druyf   
        
17. Sjors Altemuhl  S Altemuhl2-6 6-2 6-4 
    
18. bye   S AltemuhlD Schutte
      
19. Bert Kiewiet  K de Rooij6-1 6-1 
      
20. Kevin de Rooij  6-1 6-2 E Immink
      
21. Yannick Hulsebosch  Y Hulsebosch6-4 4-6 6-3 
      
22. Kees Kleywegt  7-6 6-7 6-4 E Immink
      
23. bye  E Immink6-1 6-7 6-4 
    
24. Emile Immink(4)   
       
25. Johan Braber  J Braber6-2 6-1 
    
26. bye   M van Haaren
      
27. Mark Koster  M van Haaren6-1 6-2 
      
28. Mark van Haaren  6-1 6-3 D Schutte
      
29. Billy van der Lans  D Schutte6-4 6-4 
    
30. David Schutte  4-6 6-3 6-0 D Schutte
      
31. bye  R Boer6-3 6-1 
    
32. Rene Boer(2)   

Heren Enkel AR E 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        J Haanstra
1. Jelmer Haanstra(1)  J Haanstra
    
2. bye   J Haanstra
      
3. Sander Huisman  M van Heemert7-5 6-3 
      
4. Marcel van Heemert  5-7 6-1 6-1 J Haanstra
      
5. Dennis te Nijenhuis  R Driessen7-6 6-2 
      
6. Rutger Driessen  7-6 6-3 R Driessen
      
7. bye  B Keukenmeester6-2 6-4 
    
8. Bart Keukenmeester(6)   
       
9. Roel Kyvelos(4)  R Kyvelos6-1 6-0 
    
10. bye   R KyvelosJ Haanstra
      
11. Melle Strikwerda  J Blaas6-1 6-1 
      
12. J Blaas  w.o. W van Dijk
      
13. Wessel van Dijk  W van Dijk6-4 6-2 
    
14. Henri Kroner  6-1 6-3 W van Dijk
      
15. Mark van Rijn  M van Rijn6-4 6-0 
    
16. W Bijvoet(8)  6-2 6-3 
        
17. Marc Heijboer(7)  M Heijboer6-4 4-6 6-2 
    
18. bye   R MeijerJ van Raaij
      
19. Bart de Brouwer  R Meijer6-1 6-2 
      
20. Reinoud Meijer  6-3 6-0 R Meijer
      
21. Sander Pluijm  S Pluijm w.o. 
      
22. Boris Alberda  w.o. K Boertjens
      
23. bye  K Boertjens w.o. 
    
24. Koos Boertjens(3)   
       
25. Sjoerd van Loon(5)  S van Loon6-3 6-4 
    
26. bye   J van Raaij
      
27. Lodewijk Smoor  J van Raaij6-1 6-0 
      
28. Jonathan van Raaij  6-1 6-4 J van Raaij
      
29. Laurens Walinga  L Walinga6-1 6-4 
    
30. Hein de Vries  4-6 7-6 6-2 B -Jan Kuiper
      
31. bye  B -Jan Kuiper6-2 6-2 
    
32. Bart-Jan Kuiper(2)   

Heren Enkel AR F 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       N van Marle
1. Niels van Marle(1)  N van Marle
    
2. Serkan Ercan  w.o. N van Marle
      
3. Sander Verdonk  J van Dijk6-4 6-4 
      
4. Jesper van Dijk  6-2 6-2 
      
5. Jeroen Doorman(3)  J Doorman5-7 6-1 6-1 
    
6. Peter Elenbaas  4-6 6-0 6-2 J DoormanV Harmse
      
7. Ginio Beij  G Beij6-1 6-1 
    
8. Peter Krol  w.o. 
       
9. Victor Harmse  V Harmse6-4 7-6 
    
10. Bart Hoogervorst  7-5 6-4 V HarmseV Harmse
      
11. Maarten Berg  M Berg6-4 6-1 
      
12. Hugo Goldberg(4)  6-3 3-6 6-3 
      
13. Rymond Habiboella  J Ladde6-2 6-2 
    
14. Jurre Ladde  4-6 6-3 6-2 B van Reuler
      
15. Eric Kruythoff  B van Reuler7-5 6-2 
    
16. Bas van Reuler(2)  w.o. 

Heren Enkel AR G 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       R Scholten
1. Randy Keehnen(1)  R Keehnen
    
2. Marvin Brandon  4-6 6-2 6-0 R Scholten
      
3. Gerard van Stipriaan  R Scholten6-2 6-4 
      
4. Rogier Scholten  6-4 6-2 
      
5. Dylan van der Heijden(4)  D van der Heijden5-7 7-5 6-3 
    
6. Rogier van den Brink  7-6 6-2 D van der HeijdenR Scholten
      
7. A. Grootveld  J Holleman6-2 6-4 
    
8. Jan Holleman  6-4 6-2 
       
9. Jan Jouke Pieksma  G.R. Barbas6-2 6-4 
    
10. G.R. Barbas  6-4 6-1 S van t OeverS van t Oever
      
11. Ruben van Dijk  S van t Oever6-1 7-6 
      
12. Siem van t Oever(3)  6-3 6-3 
      
13. Alex Bakker  A Bakker4-6 6-0 7-5 
    
14. Michel van den Oever  6-4 6-1 S Wiggers
      
15. Steven Wiggers  S Wiggers6-4 4-6 6-4 
    
16. Robert Krijgsman(2)  6-2 6-4 

Heren Enkel AR H 
  2e Ronde3e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
         V van Donk
1. Stanley Kraan(1)  S Kraan
    
2. bye   S Kraan
      
3. Kees Oostinjen  R Cairo6-2 6-3 
      
4. Ricardo Cairo  w.o. S Kraan
      
5. bye  S Elders6-1 6-4 
      
6. Sam Elders   S Elders
      
7. bye  B.N van den Tol5-7 6-4 6-2 
    
8. B.N van den Tol   S Kraan
       
9. Niels Rogge  N Rogge6-3 4-6 7-5 
      
10. bye   N Rogge
      
11. Willlem van den Tol  W van den Tol6-0 6-4 
      
12. bye   N Rogge
      
13. bye  M Leegwater w.o. 
    
14. Marcel Leegwater   F Baurdoux
      
15. bye  F Baurdoux6-4 6-3 
    
16. Frank Baurdoux(6)   
        
17. Tim van der Rijken(3)  T van der Rijken6-3 6-4 
    
18. bye   T van der RijkenT Greve
      
19. Rik Stuurman  R Stuurman6-0 6-0 
      
20. bye   F Filius
      
21. bye  M van Dorp6-0 7-6 
      
22. Menno van Dorp   F Filius
      
23. bye  F Filius6-4 6-4 
    
24. Frank Filius   V van Donk
       
25. Vincent van Donk  V van Donk6-3 6-4 
    
26. bye   V van Donk
      
27. Ewout Goldberg  E Goldberg6-4 6-4 
      
28. bye   V van Donk
      
29. bye  J Thomassen6-4 6-4 
    
30. Job Thomassen   F Broos
      
31. bye  F Broos6-1, 6-2 
    
32. Frank Broos(8)   
         
33. Sebastiaan van den Berkmortel(7)  S van den Berkmortel4-6 6-2 6-2 
    
34. bye   M MuldersT Greve
      
35. Michiel Mulders  M Mulders6-2 7-5 
      
36. bye   M Mulders
      
37. bye  P Rekers0-6 7-6 6-3 
      
38. Peter Rekers   T Haremaker
      
39. bye  T Haremaker6-2 6-3 
    
40. Tim Haremaker   M Mulders
       
41. Gijs Wilhelmij  G Wilhelmij opgegeven 
      
42. bye   J Keizer
      
43. Jitse Keizer  J Keizer6-4 6-2 
      
44. bye   I van der Jagt
      
45. bye  D van Kolfschoten6-1 6-1 
    
46. Daniel van Kolfschoten   I van der Jagt
      
47. bye  I van der Jagt6-0 6-2 
    
48. IJsbrand van der Jagt(4)   
        
49. Ivan van Dijk(5)  I van Dijk6-2 6-2 
    
50. bye   I van Dijk
      
51. Stephan de Bies  S de Bies6-4 6-4 
      
52. bye   I van Dijk
      
53. bye  S de Rijke6-3 2-6 6-4 
      
54. Sander de Rijke   A Kretzschmar
      
55. bye  A Kretzschmar6-2 6-1 
    
56. Alexander Kretzschmar   T Greve
       
57. Bart van der Velden  B van der Velden6-1 6-1 
    
58. bye   D van Tilburg
      
59. Derek van Tilburg  D van Tilburg6-3 6-0 
      
60. bye   T Greve
      
61. bye  T Greve6-0 6-2 
    
62. Thomas Greve   T Greve
      
63. bye  P van Blokland6-0 6-2 
    
64. Paul van Blokland(2)   
A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 17/7/2016 19:18.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: