Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2017

Dames Enkel AR A 
  1234 Pnt
1 Sanne van den Bor(1)         6-1 6-1
w.o.
w.o.
1
2 Maartje van de Vrugt 1-6 1-6
        6-3 6-2
w.o.
0
3 Veronique van den Brink w . o .
3-6 2-6
        w.o.
-
4 Lina Yu w . o .
w . o .
w . o .
       -

Dames Enkel AR B 
  1/2 Finale  Finale  Winnaar
       L Hastie-Schoenmaker
1. Carlijn Merkx(1)  M Payet
    
2. Maaike Payet  w.o. M Moerkerk
      
3. Marjolein Moerkerk  M Moerkerk6-2 7-6 
      
4. Ilse Rooze  6-0 3-6 6-0 
      
5. Esmee van der Kind  E van der Kind6-1 6-1 
    
6. Melanie Wijnolst  w.o. L Hastie-Schoenmaker
      
7. Margot Hogenhout  L Hastie-Schoenmaker6-3 6-4 
    
8. Lisette Hastie-Schoenmaker(2)  1-6 7-5 7-6 

Dames Enkel AR C 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       B Geerdink
1. Rosalie van Es(1)  R van Es
    
2. bye   B Geerdink
      
3. Leonie van Dop  B Geerdink6-2 6-0 
      
4. Britt Geerdink  6-1 6-4 
      
5. Kathinka van de Poll(3)  M van Loon w.o. 
    
6. Marjolijn van Loon  w.o. M SmitsB Geerdink
      
7. Melanie Osther  M Smits6-3 6-1 
    
8. Margot Smits  7-6 6-4 
       
9. Leontien Kokke  A Wezenberg6-1 6-2 
    
10. Annelies Wezenberg  6-3 6-2 F van BemmelF van Bemmel
      
11. Floortje van Bemmel  F van Bemmel6-1 6-0 
      
12. Evelyn Lobeek(4)  6-1 5-7 6-2 
      
13. Sabine Strasters  S Strasters6-4 6-3 
    
14. Karin Vervoort  2-6 6-4 6-1 M Laagland
      
15. Myron Laagland  M Laagland7-6 6-4 
    
16. Chantal van der Kooij(2)  6-1 6-4 

Dames Enkel AR D 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        M Janssen
1. Merel Janssen(1)  M Janssen
    
2. bye   M Janssen
      
3. Tanja Sipman  T Sipman7-5 6-1 
      
4. Lisanne Kerkhof  6-2 5-7 6-4 M Janssen
      
5. bye  C Zandvliet6-4 2-6 6-3 
      
6. Carla Zandvliet   R Wijnands
      
7. bye  R Wijnands7-5 6-2 
    
8. Rianne Wijnands   
       
9. Anna van Duinen(3)  A van Duinen w.o. 
    
10. bye   A van DuinenA Krist
      
11. Lieke van der Horst  L van der Horst w.o. 
      
12. Eveline van 't Spijker  7-6 7-5 A van Duinen
      
13. Anke Koers  A Koers6-3 6-2 
    
14. Martina Welles  3-6 6-4 7-5 C Bosman
      
15. bye  C Bosman6-2 7-5 
    
16. Charlotte Bosman   
        
17. Anneloes Krist  A Krist6-2 6-1 
    
18. bye   A KristA Krist
      
19. Wies Dinsbach  D Ruijgrok6-3 6-2 
      
20. Daisy Ruijgrok  6-4 6-2 A Krist
      
21. Veronica Noordman  R Brons7-6 6-3 
      
22. Romina Brons  1-6 6-2 7-5 J Velthuis
      
23. bye  J Velthuis6-1 6-2 
    
24. Joyce Velthuis(4)   
       
25. Elsje van der Ven  E van der Ven6-0 6-2 
    
26. bye   C Vos
      
27. Carolien Vos  C Vos7-6 6-2 
      
28. bye   C Vos
      
29. Laitin Man  L Man6-2 6-4 
    
30. Lotte Loeber  6-2 7-5 L Man
      
31. bye  R Keukenmeester1-6 6-2 6-0 
    
32. Rosalien Keukenmeester(2)   

Dames Enkel AR E 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        M Broekhuisen
1. Claar Janssen(1)  C Janssen
    
2. bye   A van der Graaf
      
3. Susan Nortier  A van der Graaf6-1 6-0 
      
4. Atie van der Graaf  6-4 6-2 M Broekhuisen
      
5. Tessa Stoel  T Stoel6-2 6-0 
      
6. Corien Schouten  6-1 4-6 6-3 M Broekhuisen
      
7. bye  M Broekhuisen6-2 6-2 
    
8. Marjolein Broekhuisen   
       
9. Dominique Weijers(4)  D Weijers 2-6 6-3 opgegeven 
    
10. bye   D WeijersD Jacobs
      
11. Noor Hendriks  P Beusmans6-3 6-1 
      
12. Petra Beusmans  w.o. D Weijers
      
13. Margot Derksen  M Derksen6-0 6-1 
    
14. Helen Lim  6-2 7-6 M Derksen
      
15. bye  H.C.A. van Ittersum4-6 6-3 6-3 
    
16. H.C.A. van Ittersum   
        
17. Dieke Heerschop  D Heerschop6-3 6-0 
    
18. bye   D JacobsD Jacobs
      
19. Damiet Jacobs  D Jacobs7-5 6-2 
      
20. Tina Ruijs  6-2 6-2 D Jacobs
      
21. Lotty Tijhaar  L Tijhaar6-0 6-0 
      
22. Anouk Wolterbeek  6-3 2-6 6-1 E Jacobs
      
23. bye  E Jacobs7-5 2-6 6-2 
    
24. Esther Jacobs(3)   
       
25. Judith Ann Regout  J Ann Regout6-0 6-0 
    
26. bye   J Ann Regout
      
27. Elisabeth Schijns  E Schijns w.o. 
      
28. Moniek Snuverink  6-1 6-2 N Smeding
      
29. Nadine Smeding  N Smeding3-6 6-3 6-2 
    
30. Floortje Steenhuis  6-1 6-1 N Smeding
      
31. bye  S Hoogenberk6-0 6-4 
    
32. Stephanie Hoogenberk(2)   

Dames Enkel AR F 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        S Leenders
1. Marlies Baijer(1)  M Baijer
    
2. bye   I van Kampen
      
3. Ingrid van Kampen  I van Kampen6-1 6-1 
      
4. Sietske Sebregts  6-3 6-1 I van Kampen
      
5. bye  M Fleur van Gerwen6-3 6-4 
      
6. Maartje Fleur van Gerwen   V Stokvis
      
7. bye  V Stokvis5-7 6-1 6-2 
    
8. V Stokvis   
       
9. Tineke van de Bunt(4)  T van de Bunt6-4 6-1 
    
10. bye   S LeendersS Leenders
      
11. Nicole Smidt  S Leenders6-0 6-0 
      
12. Sofie Leenders  6-1 6-0 S Leenders
      
13. Kirsten Nelis  K Nelis6-1 6-0 
    
14. Esther van Hoogenhuijze  6-3 6-7 6-2 F Nillesen
      
15. bye  F Nillesen7-5 5-7 6-4 
    
16. Francoise Nillesen   
        
17. Anne Veerle Vaarkamp  A Veerle Vaarkamp6-3 6-0 
    
18. bye   A Veerle VaarkampK Prince
      
19. Rianne de Wit  F Zabel0-6 7-6 opgegeven 
      
20. Frederiek Zabel  6-2 6-1 A Veerle Vaarkamp
      
21. Lonneke Touw  P Nijk6-1 6-4 
      
22. Paulien Nijk  w.o. P Nijk
      
23. bye  E Brocx6-7 6-1 6-3 
    
24. Ellen Brocx(3)   
       
25. Simone Tetteroo  S Tetteroo w.o. 
    
26. bye   S Tetteroo
      
27. Layla van der Gaast  C Generaal6-4 6-1 
      
28. Carla Generaal  6-0 6-3 K Prince
      
29. Katinka Prince  K Prince6-3 6-3 
    
30. Elzemieke Rijnders  6-0 6-2 K Prince
      
31. bye  B Blok6-3 6-0 
    
32. Barbara Blok(2)   

Dames Enkel AR G 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       F Koeman
1. Marijke van Ark(1)  M van Ark
    
2. bye   F Koeman
      
3. Fari Koeman  F Koeman6-0 6-1 
      
4. Gwenn Kocken  w.o. 
      
5. Femke Prinsen - van Seijen(3)  F Prinsen - van Seijen6-3 6-4 
    
6. bye   M van der KleiN van de Ree
      
7. Marlet van der Klei  M van der Klei6-0 6-3 
    
8. Irene Dijkmans  6-3 6-3 
       
9. Nanja van de Ree  N van de Ree7-6 6-0 
    
10. Laurence Kool  6-1 6-0 N van de ReeN van de Ree
      
11. bye  S Tabbers6-0 6-2 
      
12. Stephanie Tabbers(4)   
      
13. ZoĆ« Postma  Z Postma6-0 6-1 
    
14. Aleid Roebers  4-6 6-3 6-0 Z Postma
      
15. bye  J Kremer6-0 6-1 
    
16. Jorien Kremer(2)   

A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 17/7/2017 9:45.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: