Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2017
Stand van Finales en Poules
Dames Enkel
DE.AR-A
  Sanne van den Bor(1) 1
  Maartje van de Vrugt 2
 
DE.AR-B
Marjolein Moerkerk  L Hastie-Schoenmaker
    
Lisette Hastie-Schoenmaker(2)  6-1 6-1 
 
DE.AR-C
Britt Geerdink  B Geerdink
    
Floortje van Bemmel  6-1 6-2 
 
DE.AR-D
Merel Janssen(1)  A Krist
    
Anneloes Krist  6-2 6-1 
 
DE.AR-E
Marjolein Broekhuisen  D Jacobs
    
Damiet Jacobs  6-3 6-0 
 
DE.AR-F
Sofie Leenders  S Leenders
    
Katinka Prince  6-3 6-0 
 
DE.AR-G
Fari Koeman  N van de Ree
    
Nanja van de Ree  7-6 6-0 
 
Dames Dubbel
4DD
 Annabel Jetten
Janneke de Ruiter(1)
1
 Marly Lampe
Marjolein Moerkerk
2
 
5DD
Floor Annevelink 
  Margo van Timmeren  M Hogenhout
K Karsen
Margot Hogenhout 
  Katharina Karsen  w.o. 
 
6DD
Nynke Dragt 
  Sabine Strasters  N Dragt
S Strasters
Anneloes Krist 
  Tessa Snaterse  6-3 6-4 
 
7DD
Debbie Beerendonk 
  Carla Zandvliet(1)  D van Lier
E van 't Spijker
Dani van Lier 
  Eveline van 't Spijker(2)  7-5 6-1 
 
8DD
Esther Jacobs 
  Annerie van der Jagt(1)  R Brummelhuis
R Burghout
Renee Brummelhuis 
  Roosmarijn Burghout(8)  4-6 7-6 7-6 
 
Gemengd Dubbel
3GD
Kimberly Loo 
  Steven van Dort(1)  K Loo
S van Dort
Maartje van de Vrugt 
  Jochem Stout(2)  6-1 6-1 
 
5GD
 Eva Korver
Ward van der Post
1
 Nina Ririmasse
Daan de Nobel
2
 
6GD
Babs Gerritsen 
  Bert Kiewiet  A Zonneveld
R Janssen
Annemiek Zonneveld 
  Rahsaan Janssen(2)  6-3 6-1 
 
7GD
Melanie Osther 
  Lodewijk Smoor(1)  M Osther
L Smoor
Carolien Vos 
  A. Grootveld  6-3 6-1 
 
8GD
Eline Broekhof 
  Randy Keehnen(1)  E Broekhof
R Keehnen
Mieke de Rijk 
  Patrick Jagusiak  6-1 6-4 
 
Heren Enkel
HE.AR-A
David Valstar  D Valstar
    
Rick Louwerse  4-6 7-5 6-0 
 
HE.AR-B
Julian Sarkinovic(4)  J Sarkinovic
    
Richard Lim  6-4 6-1 
 
HE.AR-C
Pieter Hotse Smit(4)  P Hotse Smit
    
Jochem van Dalfsen  6-2 6-0 
 
HE.AR-D
Koos Boertjens  K Boertjens
    
Thomas van Hartskamp  6-2 6-7 6-1 
 
HE.AR-E
Daan Gieben  D Gieben
    
Victor Harmse  7-5 4-6 7-5 
 
HE.AR-F
Govert Barbas  S Labib
    
Stephen Labib(6)  6-2 4-6 6-4 
 
HE.AR-G
Rick Heiligers  R Heiligers
    
Ewout Goldberg  7-5 7-6 
 
Heren Dubbel
2HD
 Jan Noorda
David Valstar(1)
1
 Tom Spangenberg
Jorden Vogel
2
 
4HD
Nico Leeuw 
  Richard Lim(1)  N Leeuw
R Lim
Andries Makkinga 
  Evert-Jan Makkinga  6-2 6-0 
 
5HD
Mark Koster 
  Jarno Pons(1)  J Baarveld
T Thoden van Velzen
Jens Baarveld 
  Thijs Thoden van Velzen(2)  6-3 6-2 
 
6HD
Thijs van der Holst 
  Rahsaan Janssen(1)  T van der Holst
R Janssen
Henri Kroner 
  Eric Kruythoff  6-1 6-3 
 
7HD
Firoz Imamdi 
  Arjen Janssen  F Imamdi
A Janssen
Marc Heijboer 
  Bas van Reuler(2)  6-2 7-5 
 
8HD
Sander Grootendorst 
  Johan Kruseman  R van den Brink
E Goldberg
Rogier van den Brink 
  Ewout Goldberg  6-2 6-1 
 
A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 17/7/2017 9:45.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: