Clubkampioenschappen Joy Jaagpad 2017

Heren Enkel AR A 
1. David Valstar  D Valstar
    
2. Rick Louwerse  4-6 7-5 6-0 

A-Heren Enkel AR A 
  123 Pnt
1 David Valstar         6-4 1-6 6-1
7-6 6-4
2
2 Jan Noorda(1) 4-6 6-1 1-6
        6-4 6-3
1
3 Jorden Vogel 6-7 4-6
4-6 3-6
       0

B-Heren Enkel AR A 
  123 Pnt
1 Rick Louwerse         6-4 6-4
6-3 6-2
2
2 Kelvin Nieberg 4-6 4-6
        6-4 7-6
1
3 Tom Spangenberg 3-6 2-6
4-6 6-7
       0

Heren Enkel AR B 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       J Sarkinovic
1. Floris van der Horst(1)  F van der Horst
    
2. bye   T de Wit
      
3. Thijs de Wit  T de Wit w.o. 
      
4. Cas Pijnenburg  6-0 6-3 
      
5. Julian Sarkinovic(4)  J Sarkinovic7-5 6-2 
    
6. Maarten Strasters  4-6 6-2 7-5 J SarkinovicJ Sarkinovic
      
7. Jos Molema  J Molema6-3 6-1 
    
8. Tiezem de Ruijter  w.o. 
       
9. Richard Lim  R Lim6-4 6-1 
    
10. Thom Lysen  6-2 6-4 R LimR Lim
      
11. bye  M Krol6-4 6-2 
      
12. Martijn Krol(3)   
      
13. Jos Boertjens  T Terwindt6-4 1-6 7-5 
    
14. Thijs Terwindt  1-6 6-0 6-4 W van Mens
      
15. bye  W van Mens6-4 2-6 6-2 
    
16. Ward van Mens(2)   

Heren Enkel AR C 
  1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       P Hotse Smit
1. Michael Avramidis(1)  P van de Wiel
    
2. Paul van de Wiel  6-1 6-0 P van de Wiel
      
3. Emiel Mols  E Mols6-3 4-6 6-3 
      
4. Thijs van der Holst  6-4 2-6 6-4 
      
5. Pieter Hotse Smit(4)  P Hotse Smit w.o. 
    
6. Jurian van Galen  6-3 6-3 P Hotse SmitP Hotse Smit
      
7. Daan Hofman  D Hofman6-1 6-4 
    
8. Ward van der Post  w.o. 
       
9. Mark van Haaren  M van Haaren6-2 6-0 
    
10. Kees Kleywegt  w.o. W HaijeJ van Dalfsen
      
11. Joost Rutte  W Haije6-0 6-4 
      
12. Wils Haije(3)  6-4 3-6 6-4 
      
13. Andrew Lynch  E Tromp w.o. 
    
14. Ernst Tromp  w.o. J van Dalfsen
      
15. Jochem van Dalfsen  J van Dalfsen6-2 6-3 
    
16. David Schutte(2)  6-1 6-4 

Heren Enkel AR D 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        K Boertjens
1. Xander Menger(1)  X Menger
    
2. bye   X Menger
      
3. Bert Kiewiet  E Immink7-5 6-3 
      
4. Emile Immink  7-5 6-2 K Smit
      
5. Kasper Smit  K Smit w.o. 
      
6. Philip Tulp  6-2 6-2 K Smit
      
7. bye  R Boer6-2 6-2 
    
8. Rene Boer(5)   
       
9. Daniel Schneider(4)  D Schneider0-6 7-5 5-5 opgegeven 
    
10. bye   R VanaK Boertjens
      
11. Radek Vana  R Vana6-1 7-6 
      
12. Sjoerd Pieters  6-3 6-3 K Boertjens
      
13. Koos Boertjens  K Boertjens7-5 6-3 
    
14. Firoz Imamdi  7-6 6-2 K Boertjens
      
15. bye  E Henry6-2 6-1 
    
16. Erik Henry(7)   
        
17. Maarten Veeken(8)  M Veeken6-2 6-7 6-1 
    
18. bye   T van HartskampT van Hartskamp
      
19. Thomas van Hartskamp  T van Hartskampw.o. 
      
20. Roy de Jongh  6-2 6-0 T van Hartskamp
      
21. Bart-Jan Kuiper  C Scholten w.o. 
      
22. Caspar Scholten  6-2 6-2 S Altemuhl
      
23. bye  S Altemuhl6-4 6-4 
    
24. Sjors Altemuhl(3)   
       
25. Ernst Wiemans(6)  E Wiemans1-6 6-4 6-3 
    
26. bye   Y Hulsebosch
      
27. Yannick Hulsebosch  Y Hulsebosch6-2 6-2 
      
28. Mark Snijder  6-4 7-5 Y Hulsebosch
      
29. Pascal Bovens  B van der Lans7-5 6-3 
    
30. Billy van der Lans  3-6 6-2 6-2 J Haanstra
      
31. bye  J Haanstra6-3 6-1 
    
32. Jelmer Haanstra(2)   

Heren Enkel AR E 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        D Gieben
1. Ronald van der Lee(1)  C de Groen
    
2. Caspar de Groen  6-0 6-2 C de Groen
      
3. Maarten Berg  M Berg6-4 6-4 
      
4. Jeroen Doorman  7-6 5-7 7-6 C de Groen
      
5. Melle Strikwerda  V van Donk w.o. 
      
6. Vincent van Donk  6-4 6-1 B Hoogervorst
      
7. Bart Hoogervorst  B Hoogervorst5-7 6-0 7-6 
    
8. Peter Krol(6)  3-6 7-6 6-2 
       
9. Bart Keukenmeester(4)  B Keukenmeester0-6 7-5 6-2 
    
10. Kay Kolarik  5-7 6-4 6-4 D GiebenD Gieben
      
11. Bas van Reuler  D Gieben7-6 6-2 
      
12. Daan Gieben  6-1 7-6 D Gieben
      
13. Stefan van de Grift  E Daamen7-6 3-6 6-3 
    
14. Erik Daamen  w.o. L Walinga
      
15. Laurens Walinga  L Walinga6-3 6-4 
    
16. Daan van der Velden(8)  7-6 7-5 
        
17. Michiel Wolff(7)  M Wolff7-5 4-6 7-5 
    
18. Patrick Jagusiak  3-6 6-1 6-0 H de VriesV Harmse
      
19. Hein de Vries  H de Vries6-3 6-3 
      
20. Andre van der Berg  6-0 6-0 H de Vries
      
21. Roland Postma  R Postma6-4 3-6 7-6 
      
22. Jarno van den Heuvel  6-3 4-6 6-2 M van Rossum
      
23. Maickel van Rossum  M van Rossum7-5 6-1 
    
24. Rijn Sabelis(3)  6-1 6-3 
       
25. Marcel van Heemert(5)  R Scholten w.o. 
    
26. Rogier Scholten  w.o. E Kruythoff
      
27. Eric Kruythoff  E Kruythoff6-2 6-0 
      
28. Bart Vullings  6-1 6-1 V Harmse
      
29. Victor Harmse  V Harmse6-2 6-1 
    
30. Michael Jay  6-2 6-2 V Harmse
      
31. Steven van Cleeff  S van Cleeff6-3 6-1 
    
32. Floris Prenger(2)  6-0 6-2 

Heren Enkel AR F 
  2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        G Barbas
1. Arjen Janssen(1)  A Janssen
    
2. IJsbrand van der Jagt  6-0 6-0 A Janssen
      
3. Randy Keehnen  R Keehnen w.o. 
      
4. Clyde Wix  6-3 7-5 A Janssen
      
5. Sander Verdonk  R Schillemans6-0 6-0 
      
6. Roderik Schillemans  6-4 6-0 R Schillemans
      
7. Alex Bakker  P Elenbaas6-2 6-4 
    
8. Peter Elenbaas(7)  6-2 6-2 
       
9. Maarten Blokland(4)  G Cortlever w.o. 
    
10. Gijs Cortlever  6-2 6-1 G BarbasS Labib
      
11. Steven Wiggers  G Barbas6-2 6-0 
      
12. Govert Barbas  1-6 6-3 6-1 G Barbas
      
13. Jan-Jaap ten Have  J -Jaap ten Have6-2 6-1 
    
14. Serkan Ercan  6-3 6-1 H Wytema
      
15. Chris van den Akker  H Wytema6-1 6-1 
    
16. Hans Wytema(8)  6-1 6-4 
        
17. Stephen Labib(6)  S Labib6-2 4-6 6-4 
    
18. Wessel van Leeuwen  6-0 6-3 S LabibS Labib
      
19. Henk Luijken  H Luijken7-5 7-6 
      
20. Peter Veenhoven  w.o. S Labib
      
21. Sander de Rijke  L Warren6-1 6-3 
      
22. Lennart Warren  6-1 6-3 S Kraan
      
23. Stanley Kraan  S Kraan6-0 6-4 
    
24. Cor van Hekken(3)  7-5 6-1 
       
25. Ginio Beij(5)  G Beij6-3 6-1 
    
26. Roel Noback  w.o. G Beij
      
27. Jan Holleman  S van t Oever7-5 7-6 
      
28. Siem van t Oever  6-4 6-4 H Goldberg
      
29. Jeroen Groenenboom  J Groenenboom2-6 7-6 6-1 
    
30. Jan Jouke Pieksma  6-3 6-4 H Goldberg
      
31. Sam Elders  H Goldberg6-2 7-5 
    
32. Hugo Goldberg(2)  3-6 6-2 6-0 

Heren Enkel AR G 
  2e Ronde3e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
         R Heiligers
1. Frank Baurdoux(1)  F Baurdoux
    
2. bye   S Faaij
      
3. Maurice Prins  S Faaij6-2 6-2 
      
4. Steven Faaij  6-4 6-4 S Faaij
      
5. bye  L Pieters7-6 6-2 
      
6. Lennert Pieters   P Leenders
      
7. bye  P Leenders6-2 6-2 
    
8. Paul Leenders   S Faaij
       
9. Remco Ravelli  R Ravelli6-0 6-2 
      
10. bye   T van der Rijken
      
11. Tim van der Rijken  T van der Rijken6-1 6-1 
      
12. bye   T van der Rijken
      
13. bye  A Lekkerkerk7-5 6-7 6-4 
    
14. Aby Lekkerkerk   D van Kolfschoten
      
15. bye  D van Kolfschoten6-0 6-7 6-1 
    
16. Daniel van Kolfschoten(6)   
        
17. Steven Verhoeven(3)  S Verhoeven2-6 6-0 6-4 
    
18. bye   S VerhoevenR Heiligers
      
19. Jitse Keizer  J Keizer7-6 1-6 6-2 
      
20. Tobias Stornebrink  6-4 6-2 R Heiligers
      
21. bye  J Kruseman7-6 6-4 
      
22. Johan Kruseman   R Heiligers
      
23. bye  R Heiligers6-3 6-1 
    
24. Rick Heiligers   R Heiligers
       
25. Stephan de Bies  S de Biesw.o. 
    
26. bye   D Klever
      
27. Diede Klever  D Klever6-2 6-1 
      
28. bye   D Klever
      
29. Olivier Sassen  O Sassen w.o. 
    
30. Floor Oostendorp  4-6 6-4 6-3 M van Hout
      
31. bye  M van Hout6-1 6-4 
    
32. Max van Hout(5)   
         
33. Sander Grootendorst(7)  S Grootendorst7-5 7-6 
    
34. bye   E GoldbergE Goldberg
      
35. Laurens Westerhuis  E Goldberg6-1 6-0 
      
36. Ewout Goldberg  6-2 6-0 E Goldberg
      
37. bye  R van Dijk6-2 6-0 
      
38. Ruben van Dijk   M Beckers
      
39. bye  M Beckers6-1 6-2 
    
40. Marcel Beckers   E Goldberg
       
41. Dolph van Ittersum  D van Ittersum7-5 5-7 6-3 
      
42. bye   P van Blokland
      
43. Paul van Blokland  P van Blokland6-0 6-1 
      
44. bye   P van Blokland
      
45. Frank Neijzen  C Gmelig Meijling6-1 6-1 
    
46. Chris Gmelig Meijling  7-6 6-2 C Gmelig Meijling
      
47. bye  P Rekers6-1 6-2 
    
48. Peter Rekers(4)   
        
49. Jilt Meeder(8)  J Meeder6-1 6-1 
    
50. bye   J Meeder
      
51. Ricardo Cairo  N Drent6-1 6-3 
      
52. Niek Drent   J Meeder
      
53. bye  C Vlug6-1 6-2 
      
54. Charles Vlug   F van Dam
      
55. bye  F van Dam6-1 6-4 
    
56. FC van Dam   D van Tilburg
       
57. Derek van Tilburg  D van Tilburg w.o. 
    
58. bye   D van Tilburg
      
59. Willlem van den Tol  W van den Tol6-1 6-1 
      
60. bye   D van Tilburg
      
61. Boudewijn Boggemann  R Voerman6-2 6-2 
    
62. Roy Voerman  6-0 6-0 E Rost Onnes
      
63. bye  E Rost Onnes6-4 6-3 
    
64. E Rost Onnes(2)   

A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 17/7/2017 9:45.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: