Jeugd LTC Ruine v Brederode 2017
Spelers J t/m R
Jaartsveld,Thomas   jongenstm18A  
Jansen,Gijs   jongenstm14A   en J14aT  
Jansen,Mats   jongenstm14A  
 wo 27/917:00J14aT  
Jansen,Rosa ma 25/917:00meisjestm18B  
Jong,Fay de   meisjest/m14A  
 wo 27/916:00m14aT  
Jonge,Casper de   jongenstm12B  
Jonker,Julia   meisjestm14B  
 ma 25/917:00m14bT  
Jonker,Philippe vr 22/917:30jongenstm18A  
Jonkman,Bas di 26/916:00jongenstm10B  
Kadiks,Milan zo 24/914:30jongenstm18A  
 do 28/917:00jongenstm18Abij winst 
 vr 29/917:00jongenstm18Abij winst 
Kam,Robin de vr 22/918:00meisjest/m18A  
Kam,Tessel de wo 27/917:00meisjest/m12A  
 do 28/918:00meisjest/m12Abij winst 
Kappeyne van de Coppello,Emma vr 22/917:00meisjestm18B  
Kappeyne van de Coppello,Witor   j12bT   en jongenstm12B  
Kerkhof,Fien   meisjest/m12A  
 ma 25/917:00m12aT  
Kerkhof,Puck   meisjestm14B  
 vr 22/916:00m14bT  
Kessel,Matt van zo 24/914:30jongenstm18A  
 do 28/917:00jongenstm18Abij winst 
 vr 29/917:00jongenstm18Abij winst 
Ketting,Valentine ma 25/917:00meisjest/m14A  
 wo 27/917:00meisjest/m14Abij winst 
Kleef,Yasmin wo 27/915:00meisjest/m12A  
Klink,Suzanne van ma 25/917:00meisjestm18B  
Klous,Merel   meisjest/m18A  
Koker,Max   jongenst/m12a  
Kooten,Marijn van   meisjest/m14A  
 wo 27/916:00m14aT  
Kooten,Quint van   jongenstm10B  
Koster,Tara ma 25/917:00meisjest/m18A  
Kousemaker,Kiko   jongenstm18A  
Kousemaker,Quim   jongenst/m12a  
 ma 25/917:00jongenstm14A  
Kousemaker,Xavi vr 22/918:00jongenstm18A  
 ma 25/917:00jongenstm14A  
 vr 29/917:00jongenstm18Abij winst 
Krom,Noor   meisjestm18B  
Krowinkel,Leander   jongenstm12B  
 di 26/917:00j12bT  
Kruk,Jasper van der   jongenstm12B  
 vr 22/917:00j12bT  
Kruk,Pepijn van der   jongenstm10B   en j10bT  
Lange,Fabian de   jongenstm10B  
 ma 25/917:00j10bT  
Leering,Koen   jongenstm18A  
Leuenberger,Natasha   meisjest/m14A  
Liem,Daniel   jongenstm18B  
Linden,Stan van der   jongenstm18B  
Lucke,Kasper wo 27/918:00jongenstm12B  
Maarschalkerwaart,Fleur van   meisjest/m12A  
 ma 25/917:00m12aT  
Marez Oyens,Eva de ma 25/916:00meisjest/m10A  
Meulen,Tamar van der di 26/916:00meisjestm12B  
 wo 27/916:00meisjestm12B  
Miedema,Laura   meisjestm14B  
Mihci,Dahra   meisjest/m12A  
 ma 25/916:00meisjest/m10A  
Morreau,Tristan   jongenstm14A  
Nathalia,Emma wo 27/916:00meisjestm12B  
 do 28/916:00meisjestm12B  
Nawy,Lot   meisjestm12B  
Niewenweg,Sil   jongenst/m12a  
Nijhuis,Pleuntje di 26/916:00meisjestm12B  
 do 28/916:00meisjestm12B  
Noordam,Siem wo 27/916:00jongenst/m12a  
O'Dwyer, Sean vr 22/916:00jongenst/m12a  
O'Dwyer,Tim vr 22/917:00jongenstm14A  
Ongerboer de Visser,Ties do 28/918:00jongenst/m10A  
Otto,Madelief   meisjestm18B  
 wo 27/917:00m18bT  
Otto,Pepijn   jongenstm14A   en J14aT  
Paans,Binck   jongenstm12B  
 vr 22/917:00j12bT  
Pereboom,Jasmijn   meisjest/m10A  
Pereboom,Joris vr 29/917:00jongenstm18Abij winst 
Pereboom,Lucas vr 22/917:00jongenstm18A  
Pereboom,Oscar   jongenstm14A  
Pernot,Bodil   meisjestm14B  
Plas,Lizzy van der   meisjestm14B  
Plevier,Quinten   jongenstm18B  
Pronk,Nina   meisjest/m14A  
Regt,Eva de ma 25/917:00meisjest/m18A  
Regt,Koen de   jongenstm18A  
 ma 25/918:00j18aT  
Rheenen,Mels van vr 22/917:00jongenstm12B  
 ma 25/916:00jongenstm12Bbij winst 
Rijn,Famke van   meisjest/m18A  
Rijn,Nena van   meisjestm18B  
Rosenthal,Max vr 22/917:00jongenstm14B  
 ma 25/917:00jongenstm14B  
Rozemeijer,Evan   jongenst/m12a   en J12aT  
Rutten,Eva vr 22/917:00meisjest/m18A  
LTC De Ruine van Brederode. Editie 21/9/2017 18:22.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: