LTC Ruïne van Brederode Open 2014

Gemengd Dubbel AR A 
    123 Pnt
1  
 
 
 
Gabrielle Altena
Michiel van der Goes(1)
        6-1 7-6
6-2 6-1
4
2  
 
 
 
Inga Tjarchian
Rick Zwiers
1-6 6-7
        6-4 7-6
2
3  
 
 
 
Chantal Verzijlberg
Jaap Heesen
2-6 1-6
4-6 6-7
       0

Gemengd Dubbel AR B 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Suzanne Kremer  S Kremer
A Ruiter
 S de Kok
M Wagner
  Andre Ruiter(1) 
     S de Kok
M Wagner
2. bye   
3. P Herberg van  S de Kok
M Wagner
  Mirjam Neervoort  6-7 7-6 6-4 
4. Sophie de Kok   
  Mitchel Wagner  6-3 6-4 
5. Amanda Reker  A Reker
R Hoogland
  Rick Hoogland  6-1 6-3 
     A Reker
R Hoogland
6. bye   
     Y Raaijmakers
S Oud
7. bye  7-5 6-2 
8. Yvonne Raaijmakers 
  Stefan Oud(2)   

Gemengd Dubbel AR C 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. Milou Schoone  M Schoone
R Schoone
 Q Hartemink
R van Dusschoten
  Remco Schoone(1) 
     M Schoone
R Schoone
2. bye   
3. Ieteke Jonkman-Höcker  I Jonkman-Höcker
J van den Broek
  Jeroen van den Broek  6-2 6-2 
4. irma rolloos   
  Simon Dijkstra  6-3 6-4 
5. Quien Hartemink  Q Hartemink
R van Dusschoten
  René van Dusschoten  6-4 6-3 
     Q Hartemink
R van Dusschoten
6. bye   Q Hartemink
R van Dusschoten
7. Marit de Jonge  M de Jonge
J Vos
  Jascha Vos  6-2 7-6 
    
8. bye   
9. barbara Quakkelaar  b Quakkelaar
M Bargmann
 
  Mette Bargmann  6-2 6-1 
10. M Deenink  B maxime Reurings
J Höcker
  Maurice Woonings  6-3 6-2 B maxime Reurings
J Höcker
     B maxime Reurings
J Höcker
11. bye  5-7 7-6 6-2 
12. Bo maxime Reurings   
  Johannes Höcker   
13. Sabine Quist  R Selhorst
R Roest
  Michel de Vijlder  3-6 7-6 6-0 
14. Rianne Selhorst  J Gruijters
M Altenburg
  Robert Roest  6-3 7-6 
     J Gruijters
M Altenburg
15. bye  7-6 3-2 opgegeven 
16. Jony Gruijters 
  Mark Altenburg(2)   

Gemengd Dubbel AR D 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. Niki Roncken  N Roncken
G Kamoen
 M van der Veldt
J van der Aar
  Gerard Kamoen(1) 
     C van Geldorp
A. van Dongen
2. bye   
3. Chantal van Geldorp  C van Geldorp
A. van Dongen
  A. van Dongen  3-6 6-0 6-2 
4. Monique Landman   
  Bart Wals  6-2 6-2 
5. Nathalie van der Lende  N van der Lende
W Laurens Gravemaker
  Wim Laurens Gravemaker  6-1 6-1 
     M van der Veldt
J van der Aar
6. bye   M van der Veldt
J van der Aar
7. Meike van der Veldt  M van der Veldt
J van der Aar
  Jorri van der Aar  7-6 6-4 
    
8. bye   
     M de Vries
M van Keulen
 
9. bye  6-2 6-2 
10. Milly de Vries  A Kossen
P -Jan Kamphuis
  Manfred van Keulen   A Kossen
P -Jan Kamphuis
     A Kossen
P -Jan Kamphuis
11. bye  6-4 6-2 
12. Anita Kossen   
  Pieter-Jan Kamphuis   
     C Kerkhoven
F van Sikkelerus
13. bye  6-2 6-4 
14. Caron Kerkhoven  T Pouw
B. Hofland
  Frank van Sikkelerus   
     T Pouw
B. Hofland
15. bye  6-3 6-4 
16. Tessa Pouw 
  B. Hofland(2)   

Gemengd Dubbel AR E 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. M Van Lente  M Van Lente
C Sturk
 H Blom
J Franken
  Christian Sturk(1) 
     H Blom
J Franken
2. bye   
3. Wendy Nijssen  H Blom
J Franken
  W Eelsing  6-4 6-2 
4. Helen Blom   
  Job Franken  w.o. 
5. Kirsten Dijkstra  H Ravestein
F Blokland
  Herman Opmeer  7-5 6-0 
6. Helen Ravestein  R van Norde
K Deinum
  Frans Blokland  6-2 6-3 
7. Judith de Groot  R van Norde
K Deinum
  mark Horstman  6-1 6-1 
8. Robin van Norde 
  Kenneth Deinum(2)  6-1 6-1 
LTC De Ruine van Brederode. Editie 13/7/2014 19:15.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: