LTC Ruïne van Brederode / CB Groep Open 2017 AR

Dames Dubbel 15+ AR A 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Carmen Korthouwer  C Korthouwer
s krop
 C Korthouwer
s krop
  sharon krop(1) 
2. Darinka Boulonois  C Korthouwer
s krop
  Nikki van Stein  6-4 4-6 6-0 
3. barbara Quakkelaar  D van den Burg
P Ardani
  Lisa Dicke  2-6 7-6 6-1 
4. 1000 Danique van den Burg   
  1000 Pantha Ardani  3-6 6-3 6-4 
5. Martine van der Bijl  M van der Bijl
H Hulsbosch
  Henriette Hulsbosch  6-4 6-3 
6. Patricia Kremer  M van der Bijl
H Hulsbosch
  Chantal van Meggelen  6-0 6-3 
7. Tanja Brandwijk  A Kits
C Losekoot
  Irene Van der Klugt  7-5 4-6 6-0 
8. Anouk Kits 
  Chantal Losekoot(2)  w.o. blessure 

Dames Dubbel 15+ AR B 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Julia Keulenaar  J Keulenaar
N Tuijp
 J Heesen
H van der Knaap
  Nathalie Tuijp(1) 
2. Sophie Hakkens  J Heesen
H van der Knaap
  Brenda Hoff  6-4 6-1 
3. Jamie Heesen  J Heesen
H van der Knaap
  Heleen van der Knaap  6-4 6-4 
4. Roma Musch   
  LiMin Rooijers  6-2 6-1 
5. Marlous de Heer  Q Hartemink
I Jonkman-Höcker
  Lilian Rot  6-1 6-3 
6. Quien Hartemink  E Coenen
J van Deursen
  Ieteke Jonkman-Höcker  6-4 7-5 
7. Romy Hoevelaken  E Coenen
J van Deursen
  Eline Van den Bosch  6-3 6-1 
8. Evaline Coenen 
  Jacqueline van Deursen(2)  w.o. blessure 

Dames Dubbel 15+ AR C 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Claudia de Ruiter  C de Ruiter
I van Veen
 R Bronsema
L van Daalen
  Irma van Veen(1) 
     R Bronsema
L van Daalen
2. bye   
3. Roselique Bronsema  R Bronsema
L van Daalen
  Laurien van Daalen  1-6 6-2 7-5 
4. Danielle Beskers   
  Dianne Meerkerk-Bakkernes  6-2 6-2 
5. Sandra Lubbers  S Lubbers
P Nijssen
  Pleuni Nijssen  6-3 6-3 
6. Ingrid van Beers  E Blom
S Marton
  Suzanne Heeremans  5-7 6-1 7-5 
     E Blom
S Marton
7. bye  7-5 6-1 
8. Els Blom 
  Sylvia Marton(2)   

Dames Dubbel 15+ AR D 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Imah Miedema  I Miedema
S Verzijlberg - Grannetia
 A Grujic
L Thoolen
  Samira Verzijlberg - Grannetia(1) 
     K Langenberg
M Wisker
2. bye   
3. Kim Langenberg  K Langenberg
M Wisker
  Maaike Wisker  w.o. blessure 
4. Marjolein Koper   
  Imke Paleari  6-2 6-0 
5. N van der Bos  A Grujic
L Thoolen
  J. Holwerda  6-0 6-2 
6. Anastasija Grujic  A Grujic
L Thoolen
  Lotte Thoolen  6-4 6-1 
7. Harma Bouwmeester  m Ramakers
D Schouten
  Miriam Ribberink  6-4 6-3 
8. marianne Ramakers 
  Debby Schouten(2)  6-3 6-4 


LTC De Ruine van Brederode. Editie 16/7/2017 19:39.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: