LTC RuĂŻne van Brederode / CB Groep Open 2017 AR
Stand van Finales en Poules
Dames Enkel
DE NRT *
Lianne de Jong(1)  L de Jong
    
Jasmijn Gimbrère(2)  6-4 6-3 
 
DE15+.AR-A
Anna Kostiouk(1)  L de Jong
    
Lianne de Jong(2)  6-3 6-3 
 
DE15+.AR-B
Laura van der Hage(1)  L van der Hage
    
Maike Tiemersma(2)  2-6 6-3 6-3 
 
DE15+.AR-C
Sophie Post(1)  G Meijer
    
Gianne Meijer(2)  6-0 6-2 
 
DE15+.AR-D
Marieke Grijpma  J Koetzier
    
Jamie Koetzier(2)  6-0 6-1 
 
DE35+.AR-A
Monique Landman(1)  M Landman
    
Astrid Pereboom  6-0 6-1 
 
DE35+.AR-B
Ruth vd Flier(1)  R vd Flier
    
Claudia Schlax  6-3 6-0 
 
DE35+.AR-C
Pascale van Apeldoorn  B Scheper
    
Bjorge Scheper(2)  6-2 6-4 
 
Dames Dubbel
DD NRT*
Lianne de Jong 
  Myrthe van der Meer(1)  L de Jong
M van der Meer
Laurette knaap 
  Sandy Wenderhold  7-6 6-2 
 
DD15+.AR-A
Carmen Korthouwer 
  sharon krop(1)  C Korthouwer
s krop
Martine van der Bijl 
  Henriette Hulsbosch  6-4 6-3 
 
DD15+.AR-B
Jamie Heesen 
  Heleen van der Knaap  J Heesen
H van der Knaap
Evaline Coenen 
  Jacqueline van Deursen(2)  6-1 6-3 
 
DD15+.AR-C
Roselique Bronsema 
  Laurien van Daalen  R Bronsema
L van Daalen
Els Blom 
  Sylvia Marton(2)  6-3 6-3 
 
DD15+.AR-D
Kim Langenberg 
  Maaike Wisker  A Grujic
L Thoolen
Anastasija Grujic 
  Lotte Thoolen  6-0 6-2 
 
DD35+.AR-A
Inge van den Berg 
  Marianne de Jongh(1)  I van den Berg
M de Jongh
Nienke Gosse 
  Ingeborg Sillivis  6-1 2-6 6-2 
 
DD35+.AR-B
Eline Leering 
  Elsbeth Ophoff  E Leering
E Ophoff
Astrid Pereboom 
  Louisa de Weerd-Jak  6-3 6-4 
 
DD35+.AR-C
Danielle van Galen 
  Natasja Pijnaker  D van Galen
N Pijnaker
Hawa van Andel 
  Claudia den Hollander(2)  6-4 6-1 
 
Gemengd Dubbel
GD15+.AR-A
Sophie de Kok 
  Mitchel Wagner(1)  S de Kok
M Wagner
Jamie Heesen 
  Jaap Heesen  6-4 2-6 6-4 
 
GD15+.AR-B
Lopje Höcker 
  Johannes Höcker  L Höcker
J Höcker
Edith Griffioen 
  Simon Dijkstra  4-6 6-4 6-4 
 
GD15+.AR-C
Marieke Grijpma 
  Gijs Vervliet  M Grijpma
G Vervliet
Bernice Hertog 
  Dave de Wilde  6-2 6-1 
 
GD15+.AR-D
Nathalie Siegers 
  Lars van Leeuwen(1)  E van der Aar
D Cobelens
Esmee van der Aar 
  Dion Cobelens  6-4 6-4 
 
GD35+.AR-A
Marieke van Beugen 
  Eelco Stoelinga(1)  M van Beugen
E Stoelinga
Tanja Brandwijk 
  Hans Wouda(2)  6-2 6-4 
 
GD35+.AR-B
Ingrid van Beers 
  Wilbert Heeremans  D Verduin
M Woolthuis
Daantje Verduin 
  Maarten Woolthuis  3-6 6-1 7-5 
 
GD35+.AR-C
Marry Oudendijk 
  Rene Rijerse(1)  M Oudendijk
R Rijerse
MariĂ«nne Verhoef 
  Bart Alphenaar  6-7 6-0 6-3 
 
GD35+.AR-D
Diana van Hasselt 
  Jos Casparie(1)  D van Hasselt
J Casparie
Ilse de Niet 
  Anthonio Branco-Cardoso  6-1 6-4 
 
Heren Enkel
HE NRT**
Xander Spong(5)  X Spong
    
Joris Bodin(2)  6-4 6-3 
 
HE15+.AR-A
Viktor Rotteveel(3)  N Broekhof
    
Nick Broekhof(2)  6-1 3-6 6-2 
 
HE15+.AR-B
Henrico Mud(1)  R Hommes
    
Rebel Hommes  6-2 7-6 
 
HE15+.AR-C
Rikkert Pichel(1)  I Waterbolk
    
Ids Waterbolk(2)  6-3 6-3 
 
HE15+.AR-D
Tijn Burghout(4)  M Schopman
    
Max Schopman(3)  6-7 6-4 6-4 
 
HE15+.AR-E
Kenneth Deinum(1)  B van Tiggelen
    
Bram van Tiggelen(2)  0-6 6-4 6-3 
 
HE15+.AR-F
Florian Cuvelier(4)  F Cuvelier
    
Maarten de Boer(2)  3-6 6-3 7-5 
 
HE35+.AR-A
Eric Tolhuisen(1)  E Tolhuisen
    
Alexander Kloek(2)  6-2 6-1 
 
HE35+.AR-B
Jeroen van Splunter  R Gerzon
    
Ruud Gerzon  4-6 6-4 6-1  
 
HE35+.AR-C
Dick van Zanten  D van Zanten
    
Ivan Romo-Leroux  4-6 6-4 7-5 
 
HE35+.AR-D
Ronald Haak(1)  J Casparie
    
Jos Casparie  6-3 6-3 
 
Heren Dubbel
HD NRT**
Kevin Benning 
  Stefan de Jong(1)  K Benning
S de Jong
Colin de Heer 
  Raoul Snijders  6-3 2-6 6-0 
 
HD15+.AR-A
Michiel van den Bogaert 
  Tom Tak(1)  M van den Bogaert
T Tak
Junior Geel 
  Mitchel Wagner  6-4 6-4 
 
HD15+.AR-B
Tobias Mens 
  Max Schopman  T Mens
M Schopman
Simon Dijkstra 
  Paul Imminng  4-6 7-5 6-2 
 
HD15+.AR-C
Tijn Boots 
  Mark van Diepen(1)  J Bottema
J Pereboom
Jelte Bottema 
  Joris Pereboom(3)  6-2 7-6 
 
HD15+.AR-D
Remco Van kampen 
  Mike Veenhof(1)  R Van kampen
M Veenhof
Patrick van Meggelen 
  Chris Vervoort(2)  6-2 6-1 
 
HD15+.AR-E
Laurens Aakster 
  Jozef Verhoef(1)  T de Mijttenaere
J Welling
Twan de Mijttenaere 
  Job Welling  7-6 6-3 
 
HD35+.AR-A
Fred Loonen 
  Remco Schoone  E van Ferdinandus
R Groenewoud
Edwin van Ferdinandus 
  Rinaldo Groenewoud  w.o. 
 
HD35+.AR-B
Michael Olijerhoek 
  Gerry Thelosen(4)  M Olijerhoek
G Thelosen
Frans van Buggenum 
  Casper Wiilems(3)  6-4 6-3 
 
HD35+.AR-C
Marcel Looij 
  Rob Spronk(1)  M Looij
R Spronk
Henk Stobbe 
  Vincent Vosse(2)  6-4 5-7 6-4 
 
HD35+.AR-D
Andre van Ewijk 
  Cees van Sloten  A van Ewijk
C van Sloten
Jan Albert Veldhuizen 
  Ted Vermolen(2)  6-3 6-2 
 
LTC De Ruine van Brederode. Editie 16/7/2017 19:39.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: