LTC Ruïne van Brederode / CB Groep Open 2017 AR

Gemengd Dubbel 15+ AR A 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. Sophie de Kok  S de Kok
M Wagner
 S de Kok
M Wagner
  Mitchel Wagner(1) 
     S de Kok
M Wagner
2. bye   
3. Shirley Morlang  H Brand
J Kriek
  Menno Seegers  6-3 6-4 
4. Helene Brand   
  Jesse Kriek  6-7 6-3 6-3 
5. Alicia Hoevelaken  A Hoevelaken
M Broertjes
  Marc Broertjes(4)  6-2 6-4 
     A Hoevelaken
M Broertjes
6. bye   S de Kok
M Wagner
7. Patricia Kremer  P Kremer
V van Schagen
  Vincent van Schagen  7-6 6-0 
    
8. bye   
     P Abrahams
M Abrahams
 
9. bye  6-4 2-6 6-4 
10. Petra Abrahams  A Timmermans
R Weterings
  Michel Abrahams   J Heesen
J Heesen
     A Timmermans
R Weterings
11. bye  2-2 opgegeven 
12. Angelien Timmermans   
  Richard Weterings(3)   
13. Chantal van Meggelen  J Heesen
J Heesen
  Dennis Beck  6-2 6-3 
14. Jamie Heesen  J Heesen
J Heesen
  Jaap Heesen  7-6 6-4 
     B Vehmeyer
T Suorsa
15. bye  6-4 6-3 
16. Barbara Vehmeyer 
  Taavi Suorsa(2)   

Gemengd Dubbel 15+ AR B 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Sophie Post  S Post
J Poelgeest
 L Höcker
J Höcker
  Joris Poelgeest(1) 
     L Höcker
J Höcker
2. bye   
3. Rianne Post  L Höcker
J Höcker
  Wouter de Wit  6-4 6-1 
4. Lopje Höcker   
  Johannes Höcker  7-5 3-6 6-3 
5. Edith Griffioen  E Griffioen
S Dijkstra
  Simon Dijkstra  4-6 6-4 6-4 
6. Karin Stokman  E Griffioen
S Dijkstra
  Tim Stokman  6-1 6-1 
7. Iris Edeling  S Hakkens
M Scheffer
  R Moco  3-6 7-6 6-4 
8. Sophie Hakkens 
  Mark Scheffer(2)  6-3 6-2 

Gemengd Dubbel 15+ AR C 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Merel Ensing  M Grijpma
G Vervliet
 M Grijpma
G Vervliet
  Kristian van de Veen(1) 
2. Marieke Grijpma  M Grijpma
G Vervliet
  Gijs Vervliet  6-7 6-3 6-2 
3. Christine van Muiswinkel  C van Muiswinkel
S Noordam
  Steven Noordam  7-5 6-1 
4. Robin van Norde   
  Kenneth Deinum  3-6 6-3 7-6 
5. Mieke Veldhuijs  I Fasol
S Kroon
  Dennis Bol  6-2 6-1 
6. Irene Fasol  B Hertog
D de Wilde
  Sam Kroon  7-5 7-5 
7. Bernice Hertog  B Hertog
D de Wilde
  Dave de Wilde  5-7 6-3 6-4 
8. Natasja Post 
  Ernst Jansen(2)  6-2 6-2  

Gemengd Dubbel 15+ AR D 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Nathalie Siegers  N Siegers
L van Leeuwen
 E van der Aar
D Cobelens
  Lars van Leeuwen(1) 
     N Siegers
L van Leeuwen
2. bye   
3. Colette Sneekes  P Schenk
M Giltaij Jansen
  P. van der Does  6-3 6-3 
4. Patricia Schenk   
  Mels Giltaij Jansen  6-3 3-6 6-4 
5. A Veenhof  A Veenhof
A Ku
  Asing Ku  6-4 6-4 
6. Harma Bouwmeester  E van der Aar
D Cobelens
  Steven Steenhuizen  2-6 7-5 6-4 
7. Esmee van der Aar  E van der Aar
D Cobelens
  Dion Cobelens  6-3 5-7 6-2 
8. Romy Rijs 
  Rob Klinkenberg(2)  6-3 6-3 


LTC De Ruine van Brederode. Editie 16/7/2017 19:39.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: