LTC Ruïne van Brederode / CB Groep Open 2017 AR

Gemengd Dubbel 35+ AR A 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Marieke van Beugen  M van Beugen
E Stoelinga
 M van Beugen
E Stoelinga
  Eelco Stoelinga(1) 
2. Juliette van Haaster  M van Beugen
E Stoelinga
  René van Dusschoten  6-7 6-3 6-3 
3. Maud Tromp  M Tromp
J van der Horn
  Jeroen van der Horn  w.o. 
4. Sandra Poelman   
  Winnie van Dijk  6-3 6-3 
5. Nanda van Alphen  N Gosse
M Wittebrood
  Hans van der Hulst  6-2 6-4 
6. Nienke Gosse  T Brandwijk
H Wouda
  Mark Wittebrood  6-4 2-6 6-4 
7. Brenda Hoff  T Brandwijk
H Wouda
  Henk Kremer  6-2 6-1 
8. Tanja Brandwijk 
  Hans Wouda(2)  6-3 7-6 

Gemengd Dubbel 35+ AR B 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. Nicole Hulsebosch  N Hulsebosch
M Haleber
 I van Beers
W Heeremans
  Marcel Haleber(1) 
     A Kossen
O Mengerink
2. bye   
3. Karen van Zijp  A Kossen
O Mengerink
  Marc Kroon  6-3 6-2 
4. Anita Kossen   
  Olaf Mengerink  4-6 6-2 6-3 
5. Esther Stroetenga  E Stroetenga
J van Norden
  Jim van Norden(3)  3-6 7-5 6-2 
     I van Beers
W Heeremans
6. bye   D Verduin
M Woolthuis
7. Ingrid van Beers  I van Beers
W Heeremans
  Wilbert Heeremans  6-4 3-6 6-2 
    
8. bye   
     B Schiering
J van Norde
 
9. bye  3-6 6-1 7-5 
10. Brigitte Schiering  M Somers
C Oidtmann
  John van Norde   D Verduin
M Woolthuis
     M Somers
C Oidtmann
11. bye  6-4 6-2 
12. Monique Somers   
  Caspar Oidtmann(4)   
13. Daantje Verduin  D Verduin
M Woolthuis
  Maarten Woolthuis  6-3 6-2 
14. Marieke Geurts  D Verduin
M Woolthuis
  Hans vd Meer  4-6 6-1 6-1 
     C Kerkhoff - Koppes
S Weijprecht
15. bye  6-1 0-6 7-5 
16. Caroline Kerkhoff - Koppes 
  Siegfried Weijprecht(2)   

Gemengd Dubbel 35+ AR C 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. Marry Oudendijk  M Oudendijk
R Rijerse
 M Oudendijk
R Rijerse
  Rene Rijerse(1) 
2. A Wichmann  M Oudendijk
R Rijerse
  Mark de Jongh  6-1 6-3  
3. Jacqueline Zweeris  J Zweeris
G van Kol
  Guus van Kol  6-4 6-0 
4. Merel Kouwenhoven   
  Martijn Koene  4-6 6-3 6-0 
5. Ellen Hoving  E Louws
T van der Vlugt
  Taco Voskamp(4)  7-5 7-6 
6. Everdien Louws  Y Handgraaf
J van Dijk
  Theo van der Vlugt  w.o. M Oudendijk
R Rijerse
7. Yvonne Handgraaf  Y Handgraaf
J van Dijk
  Jaap van Dijk  6-4 6-0 
8. Karin Maat 
  Erik Schurink  6-0 7-6 
9. Chantal van Geldorp  D van Galen
M van Westerop
 
  Rob Wempe  6-7 6-0 6-3 
10. Danielle van Galen  P Tel
C van Kessel
  Marcel van Westerop  6-2 2-6 7-5 M Verhoef
B Alphenaar
11. Patricia Wilde  P Tel
C van Kessel
  Martin Bijlsma  6-2 4-6 7-5 
12. Paula Tel   
  Carlo van Kessel(3)  6-3 7-6 
13. ellen Severijnse  M Verhoef
B Alphenaar
  Dick van Duyn  7-6 7-5 
14. Mariënne Verhoef  M Verhoef
B Alphenaar
  Bart Alphenaar  6-0 6-2 
15. Helene Jacobs  H Jacobs
J van Dijk
  Jeroen van Dijk  6-3 2-6 6-4 
16. Irene Fasol 
  Marcel Balsing(2)  6-7 7-5 7-5 

Gemengd Dubbel 35+ AR D 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. Diana van Hasselt  D van Hasselt
J Casparie
 D van Hasselt
J Casparie
  Jos Casparie(1) 
     D van Hasselt
J Casparie
2. bye   
3. J. Vermanen  I Kortekaas
A Groot
  Nico Ligthart  7-5 6-2 
4. Inge Kortekaas   
  A Groot  6-3 6-1 
5. Ilse de Niet  I de Niet
A Branco-Cardoso
  Anthonio Branco-Cardoso  6-1 6-4 
6. Linda Koper  I de Niet
A Branco-Cardoso
  A Houtenbos  6-4 6-4 
     G Wempe
B Hofland
7. bye  6-2 6-1 
8. Gaby Wempe 
  Bob Hofland(2)   


LTC De Ruine van Brederode. Editie 16/7/2017 19:39.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: