MAZDA DONKER Wintercompetitie 2019-2020 weekend
za 14/1213:00  HE C __M Veerman -M Peters  
 15:00  DD C __J Glasbeek+S van Rooyen -S Krekelberg+J Lodder  
 17:00  HD J __R van der Vaart+B Wijnberg -D Dekker+M Veerman  
  HD K __H Scholten+E Verbeek -D Baars+M Mieremet  
  HD K __R Fiesler+P Zandstra -J Schouten+T Zekveld  
 18:00  DD D __B van Etten+M van Etten -J Beukers+A Volkers  
  DD D __W v/d Laan+E Tromp -M Biesenbeek+R Slingerland  
  DD D __M Amelsbeek+L Amelsbeek -M Borgs+M van Duin  
 19:00  DD F __C van de Meent+D Oud -M Muller+L Sentveld  
  GD H __W Combee+G Stokkel -M Joshua+H Maas  
  GD K __M Otto+A Muller -D Deenstra+R Smeets  
zo 15/1211:00  DE B __B van der Zaag -L Sentveld  
  HD G __M Gelijn+J v/d Sluis -J Bunck+P Leliveld  
 12:00  HE A __M Tomic -E van Ravenswoud  
  HE C __M Peters -J de Vries  
 13:00  HD E __P Duizer+A Waaijman -B Platje+I van de Pol  
  DD G __K Brussee+S van Leemput -I Cornelissen+S Meijer  
  DD G __B Geleijn+R Slingerland -N Nagtegaal+S Nesenberend  
  DD H __S Bader+N Lengkeek -L Hoogeveen+E Otto  
 14:00  GD E __V Timman+W Ton -M Mosselman+J Engel  
  GD E __E de Wijn+C Blom -R Lut+P Kiszer  
  GD E __W v/d Laan+J de Vries -M Bulthuis+G Brander  
  GD E __S Gaal+W Keessen -D Lanser+B Lanser  
 15:00  GD C __K van Es+T Bokma -M van Rijn+R van Rijn  
  GD C __M Voorn+E van Es -A van den Helder+P van den Helder  
  GD C __S Peters+R Peters -S Roode+A Roode  
  GD C __T Steenkamp+T Steenkamp -J Lagendijk+E Lagendijk  
 16:00  GD F __J de Groot+R Algra -C Spel+J Zeestraten  
  GD F __A van Mastwijk+R van Mastwijk -M Breur+A Breur  
 17:00  GD B __M Hooyman+E Turk -R van de Stroom+J -Paul Kok  
  GD B __P Teunen+S Teunen -M Fontein+N von Winckelmann  
  GD B __R Pannekoek+T Steinhart -M Verboom+M Verschuur  
  GD B __A van Bael+R Meering -K van de Ploeg+D Drost  
 18:00  HD C __G Nijland+B Schoenmaker -P Keizer+S Tromp  
  HD H __M Niesing+S ten Seldam -E Reurekas+M Willemse  
  HD H __E Abbing+M Claassen -J van Ackooij+R Peters  
 19:00  GD G __B Koper+S Poleij -A Zevenhoven+J Rojo  
  GD G __J Verwoert+B Hoogervorst -S Vink+L Prins  
  GD G __K Stokkel+G Stokkel -J Smith+E Verbeek  
 20:00  DD C __J Stokman+M Stokman -J Arnoldus+M van de Zwaan  
za 21/1213:00  HE C __M Terpstra -R Tromp  
  DE B __N Kostelijk -D Maas  
  DD A __D Geschiere+J Joustra -E Lehmann+K van Zijverden  
 15:00  DE C __N Theeboom -S Eveleens  
 17:00  HE D __M Mieremet -T Zekveld  
  HE D __J Zandstra -J Schouten  
  GD B __A van Bael+R Meering -M Fontein+N von Winckelmann  
 18:00  GD I __N Offerman+R Offerman -M Biesenbeek+R Biesenbeek  
  GD I __D Butzelaar+R Zijdel -M Brouwer+R van der Velde  
  GD I __M van de Zwaan+R van der Zwaan -W van Beek+M van Beek  
  GD I __K v Hilst+M Turkenburg -J Weijer+C Weijer  
 19:00  HE A __J Harting -R Peereboom  
  DD F __M Muller+L Sentveld -S van Leemput+R van de Stroom  
  GD A __M Breur+H Samuels -N Wegstapel+J Wegstapel  
Peter van Bael nieuw. Editie 12/12/2019 23:29.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: