MAZDA DONKER Wintercompetitie 2019-2020 weekend
za 8/213:00  DE B __R Slingerland -N Kostelijk  
  DD B __A Broekmeulen+N de Jong -A van Bael+L van Bael  
 15:00  DE C __N Theeboom -J Volna  
 17:00  HE D __D Baars -J Schouten  
  HE D __M Silvius -M Mieremet  
  HD F __T van de Bilt+B Lanser -M Koopmans+R v/d Zande  
zo 9/211:00  HE B __P Verpoorten -M Hoep  
  GD E __R Lut+P Kiszer -W v/d Laan+J de Vries  
 12:00  HE A __R van Gilst -E van Ravenswoud  
  DE A __B van Etten -N Offerman  
 13:00  GD B __M Hooyman+E Turk -M Verboom+M Verschuur  
  GD B __M Fontein+N von Winckelmann -K van de Ploeg+D Drost  
  GD B __R van de Stroom+J -Paul Kok -A van Bael+R Meering  
  GD B __P Teunen+S Teunen -R Pannekoek+T Steinhart  
 14:00  GD J __Y van Halm+J Halm -T v/d Wal+B Platje  
  GD J __M Los+T Los -A de Rooij+R van der Velde  
  GD J __G Pagano Mirani+C de Pagano Mirani -B Bos+R Bos  
  GD J __C v/d Laarse+F v/d Laarse -R Rietveld+M Rietveld  
 15:00  GD C __K van Es+T Bokma -S Roode+A Roode  
  GD C __T Steenkamp+T Steenkamp -M Voorn+E van Es  
  GD C __J Lagendijk+E Lagendijk -M van Rijn+R van Rijn  
  GD C __A van den Helder+P van den Helder -S Peters+R Peters  
 16:00  HD L __J van Leeuwen+D van Voorst -P van Bael+Y van Hoorn  
  GD A __M de Vries+R Peereboom -J Joustra+R Kooy  
  GD A __J Kea+J Wals -M Breur+H Samuels  
  GD A __N Wegstapel+J Wegstapel -M de Vries+J Janmaat  
 17:00  GD E __V Timman+W Ton -M Bulthuis+G Brander  
  GD E __S Gaal+W Keessen -E de Wijn+C Blom  
  GD E __D Lanser+B Lanser -M Mosselman+J Engel  
  GD F __M Borgs+T Korenstra -J de Groot+R Algra  
 18:00  DD G __I Cornelissen+S Meijer -B Geleijn+R Slingerland  
  DD H __S Bader+N Lengkeek -M Bouwman+I Dijt  
  GD F __S Lanser+M van Vuren -A van Mastwijk+R van Mastwijk  
  GD K __M Otto+A Muller -L Zwerver+R de Vries  
 19:00  GD D __A Lemmerzaal+R Lemmens -S Vink+J Zeestraten  
  GD D __A Bakker+A van Rooijen -J Kooiman+M Hoving  
  GD D __L Hooyman+A Adelaar -D de Bok+R de Bok  
  GD D __H Spaargaren+W Ruts -I Lemmens+P Daalman  
 20:00  DD F __C van de Meent+D Oud -N Offerman+J Volna  
za 15/215:00  DE C __S Eveleens -K Vermeulen  
 17:00  HE A __J Harting -R de Bok  
  HE C __M Terpstra -J de Vries  
  GD F __J de Groot+R Algra -I van den Bijtel+R Rijpkema  
zo 16/211:00  HE B __P Verpoorten -C Kirchhof  
  DE B __A Meijerhof -B van der Zaag  
 12:00  HE A __R Stoeller -R Peereboom  
  DE A __B van Etten -K Kruijsman  
 13:00  HD G __B Lanser+L Lanser -M Gelijn+J v/d Sluis  
  HD G __J Bunck+P Leliveld -H van Ingen+B Suiker  
  HD G __J Engel+A Mosselman -M de Jong+R Mol  
  HD J __H v/d Linden+M Peters -D Dekker+M Veerman  
 14:00  HD I __P Kruijsman+B Kruijsman -M Kesting+E Moolhuysen  
  HD I __F van der Laan+W Ruts -H Jongkind+W Leertouwer  
  HD I __F Bruine de Bruin+S Levarht -J Kruijswijk+M Mieremet  
  HD I __W van der Laarse+M van Oudenallen -J Westerbaan+E Vollmuller  
 15:00  HD D __A Harting+R de Ruiter -......  
  HD D __T Stevens+N Zekveld -J Buckert+F Verhaar  
  HD D __F Buikema+H Stoffelsma -R Offerman+M van Vuren  
  HD J __D Geleijn+J Spaargaren -S Auf dem Brinke+K Compagner  
 16:00  DD F __A Lek+S van Kampen -I Cornelissen+S Meijer  
  GD H __J Kea+R van Aalderen -G Reurekas+K Reurekas  
  GD H __N Wever+R Wever -C Koers+R Koers  
  GD H __P de Waart+D de Waart -H Doppenbecker+K Doppenbecker  
 17:00  HD K __H Scholten+E Verbeek -R Fiesler+P Zandstra  
  HD K __D Baars+M Mieremet -J Schouten+T Zekveld  
  HD K __W van Loon+H Vooges -R Buchner+W Spring in 't Veld  
  HD K __M Silvius+K v/d Zwaard -J Geleijn+S Tas  
 18:00  DD H __J Buckert+P Buckert -J Braam+J As  
  DD H __L Hoogeveen+E Otto -M Bouwman+I Dijt  
  DD H __C Vogelaar+J Vreeken -F Hogers+N Theeboom  
 19:00  DD B __T van Mierlo+A Timmer -M Biesenbeek+J de Groot  
  DD E __I Engel+M Wertwijn -R Lut+M Weststeijn  
  DD F __C van de Meent+D Oud -J Maarse+A de Rooij  
  GD J __T v/d Wal+B Platje -M Los+T Los  
Peter van Bael nieuw. Editie 18/11/2019 12:58.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: