Open Toernooi Joy Jaagpad 2016

Gemengd Dubbel A 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. 1.9973 Gaby Beelen  G Beelen
R Vis
 G Beelen
R Vis
  1.2226 Ruud Vis(1) 
2. 3.3030 Rixt de Jong  G Beelen
R Vis
  3.0626 Luke Ekker  6-0 6-4 
3. 2.2693 Jennifer Andringa  J Andringa
W Hornikx
  2.2148 Willem Hornikx  7-5 6-3 
4. 2.4477 Anna Kostiouk   
  3.2223 Kjell Reeker  6-3 6-1 
5. 2.7434 Esther Stoop  A Malovic
S Malovic
  2.7047 Steven van Dort  6-3 4-6 6-3 
6. 2.0000 Aleksandra Malovic  M Klompmaker
A Cupido
  2.9931 Stefan Malovic  6-2 6-4 
7. 1.6234 Esther Vermeulen  M Klompmaker
A Cupido
  3.1646 Jeffrey Bosch  1-6 6-2 6-4 
8. 2.4642 Marjolein Klompmaker 
  2.0000 Andries Cupido(2)  w.o. 

Gemengd Dubbel B 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. 2.3816 Mayke van Gelder  M van Gelder
L Pijnacker
 M Oost
Q Titre
  4.1224 Leo Pijnacker(1) 
2. 4.6784 Suzan Janssen  M Oost
Q Titre
  3.5841 Willem Dorst  6-2 6-0 
3. 3.5909 Noelle van Leeuwen  M Oost
Q Titre
  4.2052 Joey Dijkstra  w.o. 
4. 3.9521 Marlies Oost   
  3.6003 Quinten Titre  w.o. 
5. 2.7984 Anouk Wissink  N Wester
R van Gennep
  4.0501 David Wijnveldt  6-4 7-6 
6. 4.0096 Nynke Wester  M van der Molen
M Verwoerd
  2.7822 Rutger van Gennep  6-3 5-7 6-1 
7. 3.6971 Lotte Jansen  M van der Molen
M Verwoerd
  4.3409 Jos Boertjens  6-1 6-2 
8. 3.0356 Marit van der Molen 
  3.5778 Michiel Verwoerd(2)  w.o. 

Gemengd Dubbel C 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. 3.9563 Anne Karine Wilbrink  A Karine Wilbrink
D Meijer
 A Karine Wilbrink
D Meijer
  4.8728 Dirk Meijer(1) 
2. 4.2930 J Vos  A Karine Wilbrink
D Meijer
  4.6970 Lucas Vos  6-4 7-5 
3. 4.6200 Annabel Jetten  A Beekman
T de Wit
  4.5211 Corne de Ruijt  6-2 6-2 
4. 5.3530 Anne Beekman   
  4.4898 Thijs de Wit  6-4 6-4  
5. 4.3517 Milou, van der Klift  M , van der Klift
T Dietz
  4.6739 Tom Dietz  6-3 6-4 
6. 4.9537 Anne Eskes  E Nabuurs
B Stobbelaar
  4.7127 Elmer van Raaijen  6-2 3-6 6-1 
7. 4.8607 Leonoor van Marrewijk  E Nabuurs
B Stobbelaar
  4.1570 Reinout Kellermann Slotemaker  3-6 6-2 6-2 
8. 4.6203 Ellen Nabuurs 
  4.3419 Bas Stobbelaar(2)  6-3 7-6 0-6 

Gemengd Dubbel D 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 4.4724 Lisette Hastie- Schoenmaker  L Hastie- Schoenmaker
H Billet
 F van Bemmel
T Thoden van Velzen
  5.7427 Hanno Billet(1) 
     F van Bemmel
T Thoden van Velzen
2. bye   
3. 5.4704 Floortje van Bemmel  F van Bemmel
T Thoden van Velzen
  5.7608 Thijs Thoden van Velzen  5-7 6-3 6-3  
4. 6.6871 Sabine van Dijk   
  5.4441 Fedde van Dijk  6-3 6-3 
5. 4.9027 Frauke van Maarschalkerweerd  F van Maarschalkerweerd
A de Jong
  6.1894 Alrik de Jong(3)  w.o. 
     F van Maarschalkerweerd
A de Jong
6. bye   R Smulders
J Verheggen
7. 6.1438 Marjan Rutgers  M Rutgers
P Booij
  5.9480 Peter Booij  6-4 6-4 
8. 5.3881 Mariese Scheerboom 
  5.8634 Magnus de Haas  6-4 2-6 7-6 
9. 5.7174 Hester Noll  H Noll
J Kroes
 
  6.0070 Joris Kroes  w.o. 
10. 6.7838 Marthe van der Horst  K Vendrik
J Pons
  5.0110 C Goncalves  6-4 6-3  R Smulders
J Verheggen
11. 6.8447 Charlotte Bosman  K Vendrik
J Pons
  5.0911 Laurens van Wissen  6-2 6-2 
12. 5.7956 Karuna Vendrik   
  5.3619 Jarno Pons(4)  6-3 6-1 
13. 5.9006 M Augstein  R Smulders
J Verheggen
  6.2912 Rolf Rutte  4-6 6-2 6-2 
14. 6.2642 Renee Smulders  R Smulders
J Verheggen
  4.9898 Jasper Verheggen  6-2 6-2  
     R van der Veen
F Jan Mutsters
15. bye  w.o. 
16. 5.4803 Rozan van der Veen 
  5.6087 Frank Jan Mutsters(2)   

Gemengd Dubbel E 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 5.8593 Karian Weijers  C van t Hek
J van t Hek
 M van Hoorik
E van der Leck
  6.6529 David Lee(1) 
2. 6.9418 Carolien van t Hek  C van t Hek
J van t Hek
  6.1500 Jonas van t Hek  7-5 4-6 7-6 
3. 6.7034 Annemiek Zonneveld  A Zonneveld
M Pruijsen
  6.6322 Martijn Pruijsen  7-5 6-1  
4. 6.9686 Ageeth van Gorp   
  6.1583 Maarten Tuininga  6-1 6-1 
5. 6.1853 Janine Smit  C Westendorp
P Hekkert
  6.9029 Daniel Boeve(4)  w.o. 
6. 6.2575 Chris Westendorp  M van Hoorik
E van der Leck
  7.3701 Paul Hekkert  6-1 7-5 L Warendorf
R Dorre
7. 6.7781 Mariska van Hoorik  M van Hoorik
E van der Leck
  7.2055 Erik van der Leck  2-6 6-3 6-2 
8. 6.5731 Rosa Koetsenruijter 
  7.3748 Bart Koetsenruijter  6-4 6-2 
9. 6.4180 Els Dijkstra  J Muller
B Muller
 
  7.2113 Eddy Zwier  6-3 6-0 
10. 7.6436 Josine Muller  J Muller
B Muller
  5.6589 Berry Muller  6-4 6-4 L Warendorf
R Dorre
11. 6.6154 Mariska van Kampen  W Schneider
M van Haaren
  6.7832 Jonathan de Melker Worms  6-2 2-6 6-4 
12. 6.9478 Willemien Schneider   
  5.9178 Mark van Haaren(3)  6-1 6-3 
13. 6.1959 E Begemann  E Begemann
J de Geringel
  7.1328 Joris de Geringel  6-2 6-2 
14. 6.0271 Sterre Raymakers  L Warendorf
R Dorre
  7.0714 Pascal Bovens  6-3 2-6 7-6 
15. 6.6820 Eline Vester  L Warendorf
R Dorre
  6.6122 Hilke van den Berg  6-4 6-3 
16. 6.6946 Lotte Warendorf 
  6.1557 Robin Dorre(2)  6-1 6-4 

Gemengd Dubbel F 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 7.2616 Debbie Beerendonk  D Beerendonk
E Daamen
 D Beerendonk
E Daamen
  6.8530 Erik Daamen(1) 
     D Beerendonk
E Daamen
2. bye   
3. 8.3290 M Grijpma  D van Beurden
R van Beurden
  7.1692 S Yousif  6-2 6-4 
4. 8.1716 Diane van Beurden   
  6.5881 Richard van Beurden  6-0 4-6 6-2 
5. 7.0704 Rose Verdurmen  R Verdurmen
M Vroon
  7.4326 Michiel Vroon(3)  6-3 3-6 7-6 
     E Laros
J de Bree
6. bye   K Tiekstra
S Kruijssen
7. 6.7259 Maite Regout  E Laros
J de Bree
  8.6094 Dolph van Ittersum  w.o. 
8. 8.5000 Eveline Laros 
  7.0000 Joost de Bree  7-6 6-2 
9. 7.3648 Marijke Kienstra  M Kienstra
W Wester
 
  7.2772 Wouter Wester  7-6 7-6 
10. 8.0972 Marijke den Heijer  K Tiekstra
S Kruijssen
  7.8062 Angelos Kanellopoulos  7-6 5-7 7-5 K Tiekstra
S Kruijssen
11. 7.4306 Ilse Geene  K Tiekstra
S Kruijssen
  7.3606 Marcel Oomen  6-2 6-2 
12. 7.8510 Karina Tiekstra   
  6.7483 Stijn Kruijssen(4)  6-4 6-2 
13. 7.0722 Aldien Poll  A Poll
B Grevelink
  8.5500 Bas Grevelink  7-5 6-2 
14. 7.3136 Hanneke Wanders  S Bruinse
D van der Velden
  8.0356 Daniel Mol  4-6 6-1 6-1 
     S Bruinse
D van der Velden
15. bye  0-6 6-4 6-4 
16. 7.0217 Sandra Bruinse 
  7.2475 Daan van der Velden(2)   

Gemengd Dubbel G 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 8.3629 Henriette van Ittersum  H van Ittersum
G Beij
 H van Ittersum
G Beij
  7.7816 Ginio Beij(1) 
2. 7.9157 Sietske Saveur  H van Ittersum
G Beij
  9.1160 Rudolf Jurgens  7-5 6-2 
3. 9.2157 Annebet van Kampen  A van Kampen
H Boissevain
  8.1298 Huib Boissevain  6-1 6-2 
4. 8.6530 Merle van den Heuvel   
  8.9999 Joeri van Hoeven  6-4 6-0 
5. 8.2957 Marloes Griffioen  M Griffioen
I Lacroix
  8.2721 Ivor Lacroix(4)  6-1 6-1  
6. 8.8332 Francoise Nillesen  S Twelkemeijer
R Nijenhuis
  8.0000 Jacky Pang  6-3 6-0 H van Ittersum
G Beij
7. 8.1346 Simone Twelkemeijer  S Twelkemeijer
R Nijenhuis
  8.9999 Roderick Nijenhuis  6-2 7-5 
8. 8.7725 Petra de Vries 
  8.7289 Jur de Vries  6-3 7-6 
9. 7.9857 Lia Boots  M de Groot
R Ooms
 
  8.6617 Thijs van Hout  6-3 7-6 
10. 8.4553 Mariska de Groot  M de Groot
R Ooms
  8.6401 Reinier Ooms  6-2 6-4  S Gebhardt
N Bain
11. 8.9542 Jamy Ribbers  J Ribbers
S Kraan
  8.8058 Stanley Kraan  7-5 7-5 
12. 8.2622 Anne Marie van den Berg   
  8.0127 David Bouwer(3)  7-5 4-6 6-3 
13. 8.1812 Lisa Kroes  E.L.M. Jacobs
R -Jan Agricola
  8.6666 Robert Bok  6-1 7-6 
14. 8.0236 E.L.M. Jacobs  S Gebhardt
N Bain
  8.5774 Robert-Jan Agricola  w.o. 
15. 8.4512 Corien Schouten  S Gebhardt
N Bain
  8.5938 Patrick Rombouts  2-6 7-5 6-1 
16. 7.2075 Susan Gebhardt 
  9.0000 Nick Bain(2)  6-4 6-1 

A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 28/8/2016 17:30.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: