Open Toernooi Joy Jaagpad 2016

Heren Enkel A 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       X Spong
1. 1.0152 Xander Spong(1)  X Spong
    
2. bye   X Spong
      
3. 2.2845 Jan Noorda  Q van Veen7-6 6-7 6-3 
      
4. 1.7887 Quirijn van Veen  6-2 6-3 
      
5. 1.1738 Michel Koning(3)  M Koning6-2 6-3 
    
6. bye   R LouwerseX Spong
      
7. 2.0376 Rick Louwerse  R Louwerse w.o. 
    
8. bye   
       
9. 2.2395 Bart van Kampen  B van Kampen4-6 7-6 6-3 
    
10. 2.4119 Willem van As  7-6 6-3 B van KampenD de Goede
      
11. bye  B van Bentum w.o. 
      
12. 1.3989 Bas van Bentum(4)   
      
13. 1.7449 Maarten Kamermans  K Heupers6-1 2-6 6-3 
    
14. 2.2414 Koen Heupers  7-5 6-3 D de Goede
      
15. bye  D de Goede6-2 6-4 
    
16. 1.1216 David de Goede(2)   

Heren Enkel B 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       S Fenne
1. 2.5388 Siem Fenne(1)  S Fenne
    
2. 3.0477 Leo Pijnacker  6-1 6-3 S Fenne
      
3. 2.6754 Dirk Aldenzee  L Klaverstijn6-2 6-3 
      
4. 2.9227 Lars Klaverstijn  3-6 6-2 6-4 
      
5. 2.6513 David Valstar(4)  D Valstar7-6 6-4 
    
6. 3.1611 Michael van Riet paap  6-4 6-3  D ValstarS Fenne
      
7. 3.3356 Rutger van Gennep  J Vogel6-1 7-5 
    
8. 3.0237 Jorden Vogel  6-3 6-4 
       
9. 3.3395 Stefan Malovic  S Malovic5-0 opgegeven 
    
10. 3.0486 Lars Jongkind  6-0 6-2 K NiebergG Venema
      
11. 3.2569 Kelvin Nieberg  K Nieberg6-7 6-2 6-1 
      
12. 2.6193 Mendel Meuffels(3)  6-3 6-2 
      
13. 3.3320 Rogier Eijking  G Venema w.o. 
    
14. 2.8720 Gjalt Venema  w.o. G Venema
      
15. 3.1583 Benjamin Boogerd  B Boogerd7-6 6-4 
    
16. 2.5589 Jordy Smit(2)  w.o. 

Heren Enkel C 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        R Elenbaas
1. 3.3545 Robert Elenbaas(1)  R Elenbaas
    
2. bye   R Elenbaas
      
3. 4.1520 Frank van Min  F van Min6-2 6-2 
      
4. 3.7255 Ronald Verdegaal  w.o. R Elenbaas
      
5. 4.0271 Richard Lim  P Bosscher7-6 6-3  
      
6. 3.9224 Pier Bosscher  4-6 6-2 7-5 P Bosscher
      
7. 3.7522 Tim Keizer  P Vis6-2 6-3 
    
8. 4.3189 Pieter Vis  0-6 6-3 7-6  
       
9. 3.4482 Patrick van Hal(3)  P van Hal1-6 6-1 6-1 
    
10. bye   R DocterF van der Horst
      
11. 3.9668 Rutger Docter  R Docter w.o. 
      
12. 4.0136 Arthur Peelen  6-2 6-4 R Docter
      
13. 4.2131 Tiezem de Ruijter  M Pronk6-4 4-6 6-1 
    
14. 3.8208 Marijn Pronk  6-4 6-1 D Veenboer
      
15. bye  D Veenboer6-3 1-6 6-2 
    
16. 3.8006 Daniel Veenboer   
        
17. 3.7627 Marc Vorstermans  M Vorstermans6-2 6-4  
    
18. bye   F van der HorstF van der Horst
      
19. 4.2394 Fabian van der Horst  F van der Horst w.o. 
      
20. 4.0962 Tom van den Oever  w.o. F van der Horst
      
21. 4.2696 Rick Fransen  R Fransen6-7 6-3 6-4 
      
22. 4.1368 Tim van der Zee  6-4 7-6 R Fransen
      
23. bye  R Wesselius w.o. 
    
24. 3.5479 Ruben Wesselius(4)   
       
25. 3.7877 Julian Sarkinovic  J Sarkinovic3-6 6-3 7-5 
    
26. 4.1547 Thom Lysen  6-2 4-6 6-3 S Machielsen
      
27. 4.0618 Sander Machielsen  S Machielsen6-4 7-5 
      
28. 3.9986 Jan-Jaap Kalule  6-1 6-3 S Machielsen
      
29. 3.8764 Dylan Prins  D Prins6-2 6-3 
    
30. 3.8727 Geoffrey Jansen  6-3 6-1 D Prins
      
31. bye  D Nijboer w.o. 
    
32. 3.4257 Dion Nijboer(2)   

Heren Enkel D 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        T Klarenbeek
1. 4.3835 Tom Klarenbeek(1)  T Klarenbeek
    
2. 4.6259 Dinesh Sonak  w.o. T Klarenbeek
      
3. 4.7778 Viktor Walgemoed  V Walgemoed6-2 5-7 7-6 
      
4. 4.6247 Marnix Roseboom  6-3 2-6 6-2 T Klarenbeek
      
5. 5.1402 Jelle de Jong  J de Jong7-5 4-6 7-5 
      
6. 4.8248 Jaap Molenaar  w.o. J de Jong
      
7. 4.6210 Bram Post  M Schouten6-2 6-4 
    
8. 4.6293 Martijn Schouten  w.o. 
       
9. 4.4624 Frans Baas(3)  R Kuijt7-5 6-4 
    
10. 4.7942 Robert Kuijt  6-1 4-6 7-6 R KuijtP van der Veer
      
11. 4.8677 Benjamin Otto  B Otto6-3 6-1  
      
12. 4.7084 Youri Ekker  1-6 6-4 7-6 R Kuijt
      
13. 5.1982 Maarten Moolhuijzen  M Munstermann7-6 6-7 7-6 
    
14. 4.9546 Max Munstermann  w.o. M Lenoir
      
15. 4.9794 Emile Kersten  M Lenoir6-2 6-0 
    
16. 4.7957 Maarten Lenoir  6-0 6-2 
        
17. 4.9998 Lesley Strik  L Strik6-4 7-5 
    
18. 4.8731 Jos Molema  w.o. K van den BosP van der Veer
      
19. 4.6642 Karel van den Bos  K van den Bos6-4 6-3  
      
20. 5.1209 Rikkert Westbroek  w.o. M Louter
      
21. 4.6614 Hans van den Berg  R Bijkerk w.o. 
      
22. 5.2718 Roy Bijkerk  w.o. M Louter
      
23. 4.8574 Kent de Bruin  M Louter w.o. 
    
24. 4.5128 Marcel Louter(4)  6-3 6-0 
       
25. 5.0344 Thijs de Vries  T de Vries6-2 6-1 
    
26. 5.2671 Bas Achterberg  w.o. T Priem
      
27. 4.5496 Timon Priem  T Priem7-5 6-3 
      
28. 5.0973 Clemens Kramp  w.o. P van der Veer
      
29. 4.7152 Michiel Fritschy  M Fritschy6-1 6-2 
    
30. 4.9128 Robbert Bruijs  6-3 6-4 P van der Veer
      
31. 5.2197 Gerrit-Paul Verdoes  P van der Veer6-1 6-4 
    
32. 4.3938 Pim van der Veer(2)  6-0 6-2 

Heren Enkel E 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        M Strasters
1. 5.2969 Arend van Ewijk(1)  A van Ewijk
    
2. 5.5698 Robin van Peppen  6-4 1-6 6-2 M Strasters
      
3. 5.4460 Maarten Strasters  M Strasters6-1 6-1 
      
4. 5.4544 Joris Hijne  6-0 6-1 M Strasters
      
5. 5.6196 David Schutte  D Schutte6-1 6-2 
      
6. 5.9166 Diederik Palstra  6-2 6-1 S Oudman
      
7. 5.8428 Emiel van der Steen  S Oudman6-2 6-1 
    
8. 5.5225 Sil Oudman  6-1 6-3 
       
9. 5.4062 Sebas van Hoegee(4)  J de Bruïne6-1 6-1 
    
10. 5.7750 Just de Bruïne  6-1 6-7 6-4 D de NobelM Strasters
      
11. 5.6246 Daan de Nobel  D de Nobel7-5 6-4 
      
12. 5.5614 Niek van Hirtum  7-5 6-1 D de Nobel
      
13. 5.9612 Jesper van Beek  R Boer6-2 6-2 
    
14. 5.8229 Rene Boer  6-1 6-3 P Lie
      
15. 5.6155 Patrick Lie  P Lie6-2 6-1 
    
16. 5.9802 Jeroen Jaspers  6-0 6-4 
        
17. 6.0115 Kees Kleywegt  R Klompw.o. 
    
18. 5.7082 Ron Klomp  6-4 6-2 A KnappB Tesselaar
      
19. 5.9787 Robin Priems  A Knapp6-4 7-5 
      
20. 5.7599 Alex Knapp  6-1 7-6 T Ferrari
      
21. 5.7775 Aldo Druyf  T Ferrari7-6 6-2 
      
22. 5.7294 Toni Ferrari  4-6 6-1 6-1 T Ferrari
      
23. 5.4415 Jens Baarveld  J Baarveld4-6 6-1 6-1 
    
24. 5.4010 Peter Nieuwland(3)  w.o. 
       
25. 5.9023 Caspar Scholten  G Antonini6-1 6-1 
    
26. 6.0030 Giulio Antonini  6-3 6-1 M van de Schilde
      
27. 5.9131 Ernst Tromp  M van de Schilde6-0 6-3 
      
28. 5.6179 MPL van de Schilde  2-6 6-4 6-3 B Tesselaar
      
29. 5.9449 Daan Hofman  S Stranders2-6 6-3 6-1 
    
30. 5.7572 Sebastiaan Stranders  w.o. B Tesselaar
      
31. 5.4903 Bart Tesselaar  B Tesselaar6-4 6-4  
    
32. 5.3280 Tyrone Pater(2)  w.o. 

Heren Enkel F 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        J van Dalfsen
1. 6.0443 Roland Mattens(1)  S van de Ven
    
2. 6.2852 Sam van de Ven  w.o. S van de Ven
      
3. 6.1386 Stanley van West  S van West w.o. 
      
4. 6.2300 Patrick Hidalgo  2-6 6-1 6-3 J van Dalfsen
      
5. 6.5487 Miguel Visser  M Visser6-3 6-2 
      
6. 6.2833 Marcel Bijvank  6-3 4-6 6-4 J van Dalfsen
      
7. 6.1932 Jochem van Dalfsen  J van Dalfsen6-1 6-0  
    
8. 6.3748 Robert Meester  6-2 6-0 
       
9. 6.0764 Peter Westerink(3)  M Snijder6-1 6-3 
    
10. 6.6295 Mark Snijder  w.o. M SnijderJ van Dalfsen
      
11. 6.7706 Gerton Sluis  G Sluis7-6 6-3 
      
12. 6.1285 Vincent Battem  6-1 4-6 6-3 M Snijder
      
13. 6.4385 Sjoerd Otte  H hb Lunter3-6 6-3 6-4 
    
14. 6.5432 Hens hb Lunter  6-4 4-6 7-6 H hb Lunter
      
15. 6.1949 Yannick Hulsebosch  S Tan w.o. 
    
16. 6.1181 Stephan Tan  w.o. 
        
17. 6.1045 Rahsaan Janssen  J Smidi0-0 opgegeven 
    
18. 6.5887 Julio Smidi  7-6 1-6 7-6 J van GalenJ van Galen
      
19. 6.3851 Daan Kuijper  J van Galen7-6 3-6 7-6 
      
20. 6.2372 Jurian van Galen  w.o. J van Galen
      
21. 6.2498 Wiebe van der Weerd  B Keuper6-0 6-0 
      
22. 6.7308 Bart Keuper  w.o. R Koning
      
23. 6.1765 Reinier Koning  R Koning2-6 6-2 7-6 
    
24. 6.0797 Wouter Klaassen(4)  6-1 6-1 
       
25. 6.5788 Bart-Jan Kuiper  B -Jan Kuiper6-0 7-6 
    
26. 6.6902 Tim Scheerboom  7-5 7-5 B -Jan Kuiper
      
27. 6.2961 Andrew Lynch  P J van Keulen6-4 6-4 
      
28. 6.2757 Peter J van Keulen  7-5 6-0 B Koole
      
29. 6.5895 Huub van der Wart  J Willmann2-6 6-4 6-1 
    
30. 6.7117 Jonathan Willmann  6-4 6-4  B Koole
      
31. 6.6254 Sjoerd Liefting  B Koole4-6 6-1 6-2 
    
32. 6.0467 Bjorn Koole(2)  2-6 6-3 7-6 

Heren Enkel G 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        R Wisman
1. 6.8197 Christiaan Jonker(1)  C Jonker
    
2. bye   R Wisman
      
3. 7.2332 Lex Smeding  R Wisman6-4 6-3 
      
4. 6.8589 Ruud Wisman  7-6 6-3 R Wisman
      
5. 7.1417 Joram van Loenen  R Koemans6-4 6-4 
      
6. 6.9846 Ronald Koemans  w.o. R Koemans
      
7. 6.9357 Mark van Bergen  M van Bergen6-3 6-4 
    
8. 7.5194 Sander Huisman  6-4 6-2 
       
9. 6.8239 Jorrit Woltman(3)  J Knol7-6 0-6 7-5 
    
10. 6.8638 Jouke Knol  6-4 6-4 S HerreroR Wisman
      
11. 7.4779 Sergio Herrero  S Herrero6-4 6-2 
      
12. 6.9038 Bart van Bergen  6-3 3-6 7-5 R Meijer
      
13. 7.1238 Reinoud Meijer  R Meijer6-3 6-0 
    
14. 7.4987 Jeroen Doorman  w.o. R Meijer
      
15. 7.3433 Dennis te Nijenhuis  J Jonkers6-4 7-5 
    
16. 7.1864 Johannes Jonkers  6-4 6-4 
        
17. 7.4474 Bart Vullings  S Beekmans6-2 6-2 
    
18. 7.0901 Steven Beekmans  6-0 6-0 S BeekmansS Beekmans
      
19. 7.4646 Roemer Smid  P Scheffer6-0 6-2 
      
20. 7.3450 Peter Scheffer  6-3 6-3 S Beekmans
      
21. 7.3270 Jur van Ingen  J van Ingen6-4 7-6 
      
22. 7.1856 Diederik van Dijk  6-2 6-1 F van Schooten
      
23. 6.9349 Pascal van de Poll  F van Schooten3-6 6-1 6-2 
    
24. 6.8403 Frits van Schooten(4)  w.o. 
       
25. 7.4402 Lodewijk Smoor  L Smoor w.o. 
    
26. 7.1942 Stefan Hertogs  w.o. J Smeets
      
27. 7.4160 Jeroen Smeets  J Smeets6-4 6-2 
      
28. 7.3419 Max van Gelder  w.o. J Smeets
      
29. 7.4748 Maikel Horn  H Franken7-5 6-3 
    
30. 7.3538 Henk Franken  3-6 7-6 6-1 M Leopold
      
31. 7.4736 Hein de Vries  M Leopold6-1 6-1 
    
32. 6.8207 Maarten Leopold(2)  7-5 6-1 

Heren Enkel H 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        B Kruijk
1. 7.5566 Bart Kruijk(1)  B Kruijk
    
2. 8.1336 Paul van den Hoek  6-2 6-0 B Kruijk
      
3. 8.1941 Siem van 't Oever  S van 't Oever6-2 6-4 
      
4. 7.8349 Ruud Waterhout  w.o. B Kruijk
      
5. 8.0000 Maarten Blokland  M van Lansberge5-7 6-0 6-2 
      
6. 7.9944 Mark van Lansberge  4-6 6-3 6-4 N van Dam
      
7. 7.7483 Thomas Greve  N van Dam w.o. 
    
8. 7.9833 Niels van Dam  w.o. 
       
9. 7.6232 Stefan van Krimpen(3)  P Agema5-7 6-1 6-0 
    
10. 7.8690 Peter Agema  w.o. P AgemaB Kruijk
      
11. 8.1742 Rymond Habiboella  R Habiboella6-3 6-1 
      
12. 8.0873 Gijs de Swarte  6-1 6-0 P Agema
      
13. 8.0170 Hans Wytema  M Postma7-6 4-6 6-2 
    
14. 8.0554 Maarten Postma  7-5 6-2 M Postma
      
15. 7.7874 Quinten Kool  Q Kool6-7 7-5 7-6 
    
16. 7.9462 Eelco Groot  6-3 7-5 
        
17. 8.1278 Jur Schuurman  R Meijer6-4 6-4 
    
18. 8.1228 Roger Meijer  3-6 6-1 6-2 R MeijerP sr van Bentum
      
19. 7.8818 Arno Vos  A Vos6-1 6-1 
      
20. 8.0809 Gijs Blok  w.o. C de Smalen
      
21. 8.1515 Clyde Wix  R van Willigen6-4 6-4 
      
22. 8.2062 Rico van Willigen  6-4 2-6 6-1 C de Smalen
      
23. 7.7353 Cees de Smalen  C de Smalen6-0 6-2  
    
24. 7.6526 Maurits Liefveld(4)  w.o. 
       
25. 8.1941 Bart Hoogervorst  B Hoogervorst7-5 4-6 7-5 
    
26. 8.0236 Enzio Fruijtier  6-4 6-2 P sr van Bentum
      
27. 8.1632 Dennis Stevens  P sr van Bentum6-4 2-6 7-6 
      
28. 8.1980 Peter sr van Bentum  6-1 6-1 P sr van Bentum
      
29. 8.0000 Erik in &';t Veld  C Maas6-1 6-1 
    
30. 8.1632 Cees Maas  6-3 6-4 C Maas
      
31. 8.2038 Joost Zonneveld  R Wijngaarde6-1 6-2 
    
32. 7.5666 Ricardo Wijngaarde(2)  7-5 7-5 

Heren Enkel I 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        Y Stapert
1. 8.2416 Willem Amels(1)  E Koevoets
    
2. 8.4400 Eelco Koevoets  w.o. S Smit
      
3. 8.9999 Marcel Beckers  S Smit4-6 6-1 6-2 
      
4. 8.9279 Steven Smit  6-7 6-4 7-6 S Elders
      
5. 8.9320 Ruben van Dijk  B Nawijn1-6 6-4 6-4 
      
6. 9.0270 Bart Nawijn  6-3 6-1 S Elders
      
7. 8.6999 Sam Elders  S Elders6-3 1-6 7-6 
    
8. 9.2165 Daniel Veen  6-0 6-0 
       
9. 8.3500 Nico Ruseler(3)  N Ruseler6-1 2-6 7-5 
    
10. 8.8564 Alban Thung  6-1 3-6 6-3 Y StapertY Stapert
      
11. 8.4724 Stijn v Roessel  Y Stapert6-0 6-1 
      
12. 8.9450 Ynse Stapert  6-0 7-5 Y Stapert
      
13. 8.9999 Dirk Rondeel  K Sloot3-6 6-2 7-5 
    
14. 8.8320 Kris Sloot  7-5 6-4 K Sloot
      
15. 8.9011 Wouter Albers  T Boer6-4 2-6 6-3 
    
16. 8.5050 Thomas Boer  6-0 6-1 
        
17. 8.6809 Frans Reusink  D Slijepcevic w.o. 
    
18. 8.6766 Davor Slijepcevic  w.o. D SlijepcevicL Bunschoten
      
19. 8.7988 Govert Barbas  M Kucko6-1 6-1 
      
20. 8.6078 Matija Kucko  w.o. L Bunschoten
      
21. 9.0868 Gerard van Duijnhoven  L Bunschoten6-1 6-1 
      
22. 8.9999 Lody Bunschoten  6-0 6-3 L Bunschoten
      
23. 8.7860 Alex Bakker  A Bakker6-3 6-4 
    
24. 8.3822 Sander Verdonk(4)  6-3 7-6 
       
25. 8.6722 Ivan van Dijk  S Coolen6-2 3-6 6-3 
    
26. 8.8670 Sander Coolen  4-6 6-1 6-2 R Snakkers
      
27. 8.9124 Derek van Tilburg  R Snakkers6-1 6-2 
      
28. 8.9501 Roel Snakkers  7-5 2-2 opgegeven M van Alphen
      
29. 8.6205 Michael Otte  M van Alphen w.o. 
    
30. 8.5580 Maarten van Alphen  6-4 6-2 M van Alphen
      
31. 8.5018 Dylan van der Heijden  K Majeri6-4 6-4 
    
32. 8.3065 Karim Majeri(2)  w.o. 

A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 28/8/2016 17:30.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: