W'horst dames dubbel competitie zaterdag 2017/2018
za 23/12 DD EREM de Boer+M Dokkum2-M Holscher+M Zwart2 7-6
  DD EREE Piet+L Rodenburg4-M Karelse-de Waart+N Scholte ter Horst0 11-4
  DD ERER Igel+J Visbeen2-E Grillis+M Willemsen2 7-7
  DD EREN Cehic-Bogtstra+D van Doremalen4-E van der Kind+K Vervoort0 9-2
  DD EREG Kok+M Polman4-C Bosma+J Bosma0 9-5
  DD HOOFDM de Boer+M Dokkum3-P Krenz+L van Offeren1 8-6
  DD HOOFDM Ruts+M Willemsen2-M Burger+F Nemeth2 8-7
  DD HOOFDM van Beinum+D Ziere4-D Moos+W Nijholt0 8-3
  DD HOOFDK Haver Droeze+J van Midden2-M Aarsman+E Braas2 7-6
  DD 1M Greuter+N Janssen4-C Douglas+M Meester0 11-4
  DD 1O de Bie+Y de Neeff2-N Burger+M Dekker2 7-6
  DD 1L Fennis+H Meekel4-D Bruins+P van der Zwet0 10-5
  DD 1H Cabooter+M van den Heuvel4-M Damhuis+K Hallegraeff0 9-5
  DD 1M Hellinga+E Kuijper4-M Bekendam+R Maijenburg0 10-4
  DD 2A Jongenelen+Y Vaerewijck3-J Boksem-de Bood+G van der Lans-Funcke1 7-5
  DD 2M Broerse+K van der Linden2-I van Hooidonk+J Jonker2 7-6
  DD 2G Smit+C Siebeling2-M Arends+V van Rossum2 7-6
  DD 2J Pull+M Spaan4-K Oppelaar+C Vreeswijk0 9-5
  DD 2A Hulshof+S Kegels2-L van Haaren+N van Ommeren2 6-6
  DD 3H Smit+A Smits van Oyen3-I Hofstra+M van Leeven1 7-5
  DD 3A -Marije Haijtink+I Out4-C Braaksma+Y Rustenburg0 9-4
  DD 3E Littooij+S Maas4-L van Egmond+F Smorenburg0 13-3
  DD 3L van Elst+S Jansen2-L Hoffman+M Hoffman2 11-7
  DD 3I Berghuis+M Hellinga3-A Boomgaard+E Peerdeman1 8-6
  DD 3D Koole+C Saia4-K Snijders+L Snijders0 11-3
  DD 4S van der Linden+M Titjen3-H van Straten+M Wessel1 7-5
  DD 4I Hofstra+E Robijn2-L de Lorijn+M Mulder2 6-6
  DD 4L de Boer+H Zonneveld2-M -Jose Fijen+N de Weger2 7-6
  DD 4N Groot+Y Schellekens3-I Georgiades+A Okken1 5-3
  DD 4B Vaerewijck+Y Vaerewijck4-L Kroes+L Veuger0 10-6
  DD 5D Oosterbroek+E Quithoven4-W Berkman+L Kailuhu0 10-5
  DD 5S Elzinga+M Hulsebos3-C Brockhoff+K -Manou Brockhoff1 9-6
  DD 5S Groot+Y de Meij van Streefkerk4-J ten Hoopen+R Wolter0 9-4
  DD 5N Gerrissen+R Kraan3-M Lechner+A Zijp1 8-6
  DD 6K Elzinga+S Gabes2-M van Bodegom+G Matthiesen2 8-7
  DD 6E ten Hage+A Jansen4-I Oud+M Verzijlenberg0 13-1
  DD 6N Bosma+K Tienstra4-J Broers+S Palm0 7-3
  DD 6D Juric+M Timmer4-A Aspeslagh+E Breedveld0 10-6
  DD 7S van Beek+I van der Helm4-G Baas+G Hogemann0 10-6
  DD 7E Menning+S van Veen2-W de Haan+N van der Wal2 7-6
  DD 7S Ahmed+E Bakker3-A Drent+P Stibbe1 8-5
  DD 8D van Alphen+M Boerrigter3-S van Veen+T Wayop1 7-4
  DD 8L Beukeboom+M Bleekman3-R Gabes+M Trompper1 9-6
  DD 8N van Drumpt+S -Fan Man3-S Bakker+I van Nieuwland1 8-5
  DD 8C Spil+L Willemsen3-A Sipaan+M Wernik1 7-4
za 20/1 ERE1-6E Grillis+M Willemsen3-N Cehic-Bogtstra+D van Doremalen1 8-5
  ERE1-6R Igel+J Visbeen4-M Holscher+M Zwart0 10-5
  ERE1-6G Kok+M Polman4-I Boomgaart+P Noordam0 10-4
  ERE7-12M Greuter+N Janssen4-M Karelse-de Waart+N Scholte ter Horst0 9-5
  ERE7-12M de Boer+M Dokkum3-E Piet+L Rodenburg1 8-5
  DD HOOFDE Cordemeijer+M van der Zalm3-M Ruts+M Willemsen1 8-6
  DD HOOFDM Aarsman+E Braas2-M Battem+S Blom2 7-6
  DD HOOFDJ Egberts+M Severijnen2-M Burger+F Nemeth2 7-6
  DD HOOFDM van Beinum+D Ziere4-P Krenz+L van Offeren0 9-2
  DD HOOFDK Haver Droeze+J van Midden2-D Moos+W Nijholt2 8-7
  DD 1L Fennis+H Meekel3-H Cabooter+M van den Heuvel1 7-5
  DD 1C de Boer+T Niksic2-M Damhuis+K Hallegraeff2 7-7
  DD 1M Hellinga+E Kuijper2-A Hofland+S Jansen2 7-7
  DD 1C Douglas+M Meester2-O de Bie+Y de Neeff2 7-6
  DD 1D Bruins+P van der Zwet4-M Bekendam+R Maijenburg0 9-3
  DD 1E Reijm+J Tromp-Selderijk4-N Burger+M Dekker0 10-4
  DD 2K Oppelaar+C Vreeswijk4-G Smit+C Siebeling0 10-5
  DD 2M Broerse+K van der Linden3-A Naipal+R van Zoelen1 8-6
  DD 2J Pull+M Spaan3-I van Hooidonk+J Jonker1 8-6
  DD 2L Moorman+M Zutt3-A Jongenelen+Y Vaerewijck1 7-4
  DD 2A Hulshof+S Kegels3-M Arends+V van Rossum1 7-5
  DD 2J Boksem-de Bood+G van der Lans-Funcke4-L van Egmond+F Smorenburg0 10-3
  DD 3C Braaksma+Y Rustenburg4-L Hoffman+M Hoffman0 10-5
  DD 3I Berghuis+M Hellinga3-L van Egmond+F Smorenburg1 8-5
  DD 3D Koole+C Saia4-A Boomgaard+E Peerdeman0 10-5
  DD 3A -Marije Haijtink+I Out3-H Smit+A Smits van Oyen1 6-4
  DD 3S Blom+E Sartori4-A Boomgaard+E Peerdeman0 7-3
  DD 3I Hofstra+M van Leeven2-S Blom+E Sartori2 6-6
  DD 3E Littooij+S Maas4-L van Elst+S Jansen0 9-4
  DD 4M -Jose Fijen+N de Weger4-I Hofstra+E Robijn0 10-4
  DD 4S van der Linden+M Titjen3-B Vaerewijck+Y Vaerewijck1 8-5
  DD 4I Georgiades+A Okken4-L de Lorijn+M Mulder0 9-4
  DD 4N Groot+Y Schellekens4-A Holtslag-van der Kooi+D Thakkar0 12-3
  DD 4H van Straten+M Wessel4-L de Boer+H Zonneveld0 9-5
  DD 5N Gerrissen+R Kraan3-C Brockhoff+K -Manou Brockhoff1 7-4
  DD 5D Oosterbroek+E Quithoven4-J ten Hoopen+R Wolter0 14-3
  DD 5S Einerhand+G Salomons4-M Lechner+A Zijp0 10-4
  DD 5E Mars+M Vlaming3-W Berkman+L Kailuhu1 8-6
  DD 5K van der Meer+M Schuit3-S Elzinga+M Hulsebos1 7-5
  DD 5L Kroes+L Veuger3-S Groot+Y de Meij van Streefkerk1 8-5
  DD 6D Juric+M Timmer3-I Oud+M Verzijlenberg1 7-5
  DD 6E ten Hage+A Jansen4-M van Bodegom+G Matthiesen0 10-3
  DD 6J Broers+S Palm3-E de Kock+W Sassen1 8-5
  DD 6K Snijders+L Snijders2-N Bosma+K Tienstra2 7-6
  DD 6A Aspeslagh+E Breedveld3-S van Beek+I van der Helm1 8-6
  DD 7A Drent+P Stibbe4-I Palm+I van der Zwan0 8-4
  DD 7D Habiecht+N van Thiel3-S Ahmed+E Bakker1 7-5
  DD 7M Bosch+N de Jong3-E Menning+S van Veen1 9-6
  DD 7G Baas+G Hogemann4-A Roemele+P Scherer0 11-4
  DD 8S Bakker+I van Nieuwland2-A Sipaan+M Wernik2 6-5
  DD 8L Beukeboom+M Bleekman4-S van Veen+T Wayop0 10-3
  DD 8C Spil+L Willemsen3-D van Alphen+M Boerrigter1 7-5
  DD 8N van Drumpt+S -Fan Man4-R Gabes+M Trompper0 13-3
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 30/3/2018 12:26.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: