W'horst dames dubbel competitie zaterdag 2017/2018
za 24/3 DD EREM de Boer+M Dokkum4-M Karelse-de Waart+N Scholte ter Horst0 8-4
  ERE1-6N Cehic-Bogtstra+D van Doremalen3-I Boomgaart+P Noordam1 7-4
  ERE1-6M Holscher+M Zwart3-N Cehic-Bogtstra+D van Doremalen1 7-5
za 31/312:00  DD 5E Menning+S van Veen -M Lechner+A Zijp  
 13:00  DD 1H Cabooter+M van den Heuvel -D Bruins+P van der Zwet  
  DD 2L van Haaren+N van Ommeren -K Oppelaar+C Vreeswijk  
  DD 4B Vaerewijck+Y Vaerewijck -I Georgiades+A Okken  
  DD 5K van der Meer+M Schuit -M Lechner+A Zijp  
  DD 6A Aspeslagh+E Breedveld -M van Bodegom+G Matthiesen  
  DD 7W de Haan+N van der Wal -I Palm+I van der Zwan  
 14:00  DD HOOFDM Burger+F Nemeth -K Haver Droeze+J van Midden  
  DD 1M Damhuis+K Hallegraeff -M Hellinga+E Kuijper  
  DD 2O de Bie+Y de Neeff -J Boksem-de Bood+G van der Lans-Funcke  
  DD 3E Littooij+S Maas -A -Marije Haijtink+I Out  
  DD 4I Hofstra+E Robijn -L de Boer+H Zonneveld  
  DD 4L Kroes+L Veuger -N Groot+Y Schellekens  
  DD 5S Groot+Y de Meij van Streefkerk -N Gerrissen+R Kraan  
  DD 7S Bakker+I van Nieuwland -A Drent+P Stibbe  
  DD 8 finAD van Alphen+M Boerrigter -N van Drumpt+S -Fan Man  
 15:00  DD HOOFDD Moos+W Nijholt -E Cordemeijer+M van der Zalm  
  DD 1C Douglas+M Meester -L Fennis+H Meekel  
  DD 2M Arends+V van Rossum -J Boksem-de Bood+G van der Lans-Funcke  
  DD 2E Littooij+S Maas -I van Hooidonk+J Jonker  
  DD 3C Braaksma+Y Rustenburg -L van Elst+S Jansen  
  DD 5S Einerhand+G Salomons -C Brockhoff+K -Manou Brockhoff  
  DD 6D Juric+M Timmer -S van Beek+I van der Helm  
  DD 7D Habiecht+N van Thiel -K Elzinga+S Gabes  
  ERE9-10N Cehic-Bogtstra+D van Doremalen -M de Boer+M Dokkum  
 16:00  DD HOOFDM van Beinum+D Ziere -M Aarsman+E Braas  
  DD HOOFDN Burger+M Dekker -P Krenz+L van Offeren  
  DD 1A Hulshof+S Kegels -A Hofland+S Jansen  
  DD 3L van Egmond+F Smorenburg -H Smit+A Smits van Oyen  
  DD 3I Berghuis+M Hellinga -I Hofstra+M van Leeven  
  DD 5S Elzinga+M Hulsebos -D Oosterbroek+E Quithoven  
  DD 5W Berkman+L Kailuhu -J ten Hoopen+R Wolter  
  DD 6N Bosma+K Tienstra -I Oud+M Verzijlenberg  
  ERE5-6E Grillis+M Willemsen -M Karelse-de Waart+N Scholte ter Horst  
 17:00  DD HOOFDJ Egberts+M Severijnen -M Ruts+M Willemsen  
  DD 1A Hofland+S Jansen -E Reijm+J Tromp-Selderijk  
  DD 2M Broerse+K van der Linden -J Pull+M Spaan  
  DD 3K Snijders+L Snijders -L van Egmond+F Smorenburg  
  DD 3Invalster A+Invalster B -L Hoffman+M Hoffman  
  DD 3Invalster A+Invalster B -A Boomgaard+E Peerdeman  
  DD 4S van der Linden+M Titjen -M -Jose Fijen+N de Weger  
  DD 5L de Lorijn+M Mulder -E Mars+M Vlaming  
  ERE11-12I Boomgaart+P Noordam -E van der Kind+K Vervoort  
  DD 8 finBA Sipaan+M Wernik -L Beukeboom+M Bleekman  
  DD 8 finBR Gabes+M Trompper -S van Veen+T Wayop  
 18:00  DD 6S Ahmed+E Bakker -J Broers+S Palm  
  ERE1-2M Greuter+N Janssen -G Kok+M Polman  
 19:00  DD 2L Moorman+M Zutt -G Smit+C Siebeling  
  DD 4A Holtslag-van der Kooi+D Thakkar -H van Straten+M Wessel  
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 30/3/2018 12:26.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: