W'horst dames dubbel competitie zaterdag 2017/2018
Spelers F t/m L
Fennis,Lieneke za 31/315:00DD 1  
Fijen,Marie-Jose   DD 3  
 za 31/317:00DD 4  
Gabes,Regina   DD 8  
 za 31/317:00DD 8 finB  
Gabes,Sandra   DD 6  
 za 31/315:00DD 7  
Georgiades,Iris   DD 3  
 za 31/313:00DD 4  
Gerrissen,Natasja za 31/314:00DD 5  
Greuter,Maaike   DD ERE   en ERE7-12   en DD HOOFD   en DD 1   en ERE3-4  
 za 31/318:00ERE1-2  
Grillis,Ellen   DD ERE   en ERE7-8   en ERE1-6  
 za 31/316:00ERE5-6  
Groot,Nynke za 31/314:00DD 4  
Groot,Stephanie za 31/314:00DD 5  
Haan,Wiep de   DD 6   en DD 8 finB  
 za 31/313:00DD 7  
Haaren,Lizette van za 31/313:00DD 2  
Habiecht,Daphne   DD 5   en DD 6  
 za 31/315:00DD 7  
Hage,Eveline ten   DD 5   en DD 6  
Haijtink,Anne-Marije za 31/314:00DD 3  
Hallegraeff,Karin za 31/314:00DD 1  
Haver Droeze,Kirsten za 31/314:00DD HOOFD  
Hellinga,Mirjam   DD HOOFD  
 za 31/314:00DD 1...............  zelfde dag:16:00DD 3  
Helm,Ineke van der   DD 7  
 za 31/315:00DD 6  
Heuvel,Maan van den za 31/313:00DD 1  
Hoffman,Lenie za 31/317:00DD 3  
Hoffman,Mattie za 31/317:00DD 3  
Hofland,Anja   DD ERE  
 za 31/316:00DD 1...............  zelfde dag:17:00DD 1  
Hofstra,Ivonne za 31/314:00DD 4...............  zelfde dag:16:00DD 3  
Hogemann,Gerrie   DD 6   en DD 7   en DD 8  
Holscher,Margot   DD ERE   en ERE5-6   en ERE1-6  
Holtslag-van der Kooi,Anneke za 31/319:00DD 4  
Hooidonk,Irene van za 31/315:00DD 2  
Hoopen,Jolijn ten   DD 6  
 za 31/316:00DD 5  
Hulsebos,Marjolein za 31/316:00DD 5  
Hulshof,Amber   DD 2  
 za 31/316:00DD 1  
Igel,Renee   DD ERE   en ERE3-4   en ERE1-6  
Invalster A   DD ERE   en ERE7-12   en DD HOOFD   en DD 1   en DD 2   en DD 4   en DD 5   en DD 6   en DD 7   en DD 8 finA  
 za 31/317:00DD 3...............  zelfde dag:17:00DD 3............... 
Invalster B   DD ERE   en ERE7-12   en DD HOOFD   en DD 1   en DD 2   en DD 4   en DD 5   en DD 6   en DD 7   en DD 8 finA  
 za 31/317:00DD 3...............  zelfde dag:17:00DD 3............... 
Jansen,Annelies   DD 5   en DD 6  
Jansen,Severien   DD 2   en DD 6  
 za 31/315:00DD 3  
Jansen,Sindy   DD ERE  
 za 31/316:00DD 1...............  zelfde dag:17:00DD 1  
Janssen,Natasja   DD ERE   en ERE7-12   en DD HOOFD   en DD 1   en ERE3-4  
 za 31/318:00ERE1-2  
Jong,Nici de   DD 7  
Jongenelen,Annet   DD 2  
Jonker,Joke za 31/315:00DD 2  
Juric,Dijana za 31/315:00DD 6  
Kailuhu,Lena za 31/316:00DD 5  
Karelse-de Waart,Marjan   DD ERE   en ERE7-12  
 za 31/316:00ERE5-6  
Kegels,Sandy   DD 2  
 za 31/316:00DD 1  
Kind,Esmee van der   DD ERE   en ERE7-12  
 za 31/317:00ERE11-12  
Kock,Emmy de   DD 6  
Kok,Gosia   DD ERE   en ERE1-6  
 za 31/318:00ERE1-2  
Koole,Denise   DD 3  
Kraan,Renee za 31/314:00DD 5  
Krenz,Pascale za 31/316:00DD HOOFD  
Kroes,Linda   DD 5  
 za 31/314:00DD 4  
Kuijper,Esther   DD HOOFD  
 za 31/314:00DD 1  
Lans-Funcke,Germaine van der za 31/314:00DD 2...............  zelfde dag:15:00DD 2  
Lechner,Marjan   DD 4  
 za 31/312:00DD 5...............  zelfde dag:13:00DD 5  
Leeven,Monique van za 31/316:00DD 3  
Linden,Karin van der za 31/317:00DD 2  
Linden,Suzan van der za 31/317:00DD 4  
Littooij,Elsbeth za 31/314:00DD 3...............  zelfde dag:15:00DD 2  
Lorijn,Liselot de   DD 4  
 za 31/317:00DD 5  
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 30/3/2018 12:26.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: