W'horst dames dubbel competitie zaterdag 2017/2018
Spelers M t/m S
Maas,Samantha za 31/314:00DD 3...............  zelfde dag:15:00DD 2  
Maijenburg,Renate   DD 1  
Man,Suet-Fan   DD 7   en DD 8  
 za 31/314:00DD 8 finA  
Mars,Esther   DD 3  
 za 31/317:00DD 5  
Matthiesen,Gemma za 31/313:00DD 6  
Meekel,Hetty za 31/315:00DD 1  
Meer,Kim van der za 31/313:00DD 5  
Meester,Monica za 31/315:00DD 1  
Meij van Streefkerk,Yvonne de za 31/314:00DD 5  
Menning,Ellen   DD 7  
 za 31/312:00DD 5  
Midden,Jacqueline van za 31/314:00DD HOOFD  
Moorman,Lisa za 31/319:00DD 2  
Moos,Dinie za 31/315:00DD HOOFD  
Mulder,Mirjam   DD 4  
 za 31/317:00DD 5  
Naipal,Anneke   DD 1   en DD 2  
Neeff,Yvette de   DD 1  
 za 31/314:00DD 2  
Nemeth,Fenja   DD ERE  
 za 31/314:00DD HOOFD  
Nieuwland,Ingrid van   DD 8   en DD 8 finA  
 za 31/314:00DD 7  
Nijholt,Wanda za 31/315:00DD HOOFD  
Niksic,Tanja   DD 1  
Noordam,Pascale   DD ERE   en ERE1-6  
 za 31/317:00ERE11-12  
Offeren,Linda van za 31/316:00DD HOOFD  
Okken,Annemiek   DD 3  
 za 31/313:00DD 4  
Ommeren,Nicole van za 31/313:00DD 2  
Oosterbroek,Diana za 31/316:00DD 5  
Oppelaar,Karla za 31/313:00DD 2  
Oud,Irma za 31/316:00DD 6  
Out,Ingrid za 31/314:00DD 3  
Palm,Iris   DD 6  
 za 31/313:00DD 7  
Palm,Saskia   DD 7  
 za 31/318:00DD 6  
Peerdeman,Elly za 31/317:00DD 3  
Piet,Elaine   DD ERE   en ERE7-12   en ERE7-8  
Polman,Madelon   DD ERE   en ERE1-6  
 za 31/318:00ERE1-2  
Pull,Jeanine za 31/317:00DD 2  
Quithoven,Ellis za 31/316:00DD 5  
Reijm,Elly za 31/317:00DD 1  
Robijn,Els za 31/314:00DD 4  
Rodenburg,Leonie   DD ERE   en ERE7-12   en ERE7-8  
Roemele,Anouk   DD 7  
Rossum,Vanessa van za 31/315:00DD 2  
Rustenburg,Yvonne za 31/315:00DD 3  
Ruts,Mireille za 31/317:00DD HOOFD  
Saia,Claudia   DD 3  
Salomons,Gajja za 31/315:00DD 5  
Sartori,Esther   DD 1   en DD 2   en DD 3  
Sassen,Wilma   DD 6  
Schellekens,Yvonne za 31/314:00DD 4  
Scherer,Petra   DD 7  
Scholte ter Horst,Niquette   DD ERE   en ERE7-12  
 za 31/316:00ERE5-6  
Schuit,Mirelle za 31/313:00DD 5  
Severijnen,Martine   DD ERE  
 za 31/317:00DD HOOFD  
Siebeling,Carola   DD 3  
 za 31/319:00DD 2  
Sipaan,Arlet   DD 8  
 za 31/317:00DD 8 finB  
Smit,Greet   DD 3  
 za 31/319:00DD 2  
Smit,Harma za 31/316:00DD 3  
Smits van Oyen,Annemiek za 31/316:00DD 3  
Smorenburg,Femke   DD 2  
 za 31/316:00DD 3...............  zelfde dag:17:00DD 3  
Snijders,Kim   DD 5   en DD 6   en DD 7  
 za 31/317:00DD 3  
Snijders,Lisa   DD 5   en DD 6   en DD 7  
 za 31/317:00DD 3  
Spaan,Marianne za 31/317:00DD 2  
Spil,Chantal   DD 8   en DD 8 finA  
Stibbe,Philine za 31/314:00DD 7  
Straten,Heleen van   DD 3  
 za 31/319:00DD 4  
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 30/3/2018 12:26.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: