W'horst gemengd dubbel competitie zondag 2017/2018
zo 29/10 GDAK Gombert+L Handoko2-A van Ooijen+G Getkate2 7-7
zo 5/11 GDAH Lubbe+H Lubbe4-C Schouten+S Faas0 10-5
  GDAK Gombert+L Handoko4-Joyce / Debby+E Zweverink0 11-5
  GDAA van Ooijen+G Getkate4-I van der Starre+M Piron0 11-3
  GDBA Verbeek+M Bout2-J Neering+R Hulsman2 8-7
  GDBJ Neering+R Hulsman4-B MacDonald+G Panovski0 13-2
  GDBL Rodenburg+W Bakker3-E van Aalst+W Ganzinotti1 8-5
  GDBM Padt+R Padt4-S Hoogendoorn+R van der Peet0 10-5
  GDBM Hellinga+R de Leeuw3-H van Zantvoort+R Kooy1 8-5
  GDCA Bakker+F Mans2-G Kreike+P Kreike2 7-7
  GDCG Kreike+P Kreike3-H Cabooter+M Neomagus1 7-4
  GDCH Cabooter+M Neomagus4-Y Vaerewijck+J Vaerewijck0 14-2
  GDCT van der Peet+S Hoogendoorn4-A Bakker+F Mans0 9-5
  GDCI Rolf+M Udo3-T Bosman+R Braakhekke1 7-5
  GDCT van der Peet+S Hoogendoorn4-I van Berkum+B van Engel0 11-4
  GDDS Bergman+R Appelman2-M -Anne Bosland+W Ligthart2 7-6
  GDDD Beerendonk+E Daamen3-M Griekspoor+E Alink1 8-5
  GDDE Kuijper+R Kuijper4-Y Houtkamp+R de Bruijn0 9-4
  GDDA Colijn+W Colijn3-B van Hasselt+H van Hasselt1 8-6
  GDDD Beerendonk+E Daamen4-M -Anne Bosland+W Ligthart0 10-4
  GDEI Jonker+M Vink3-L de Boer+F Vlasman1 8-5
  GDEI Jonker+M Vink2-G Gelens+A Durville2 7-6
  GDEM Broekes+G de Best2-L Lam+S Duwel2 8-7
  GDEM Broekes+G de Best3-M van Nee+T Wiegerinck1 9-6
  GDEI Swaan+R Haseth4-L Hoffman+B Graal0 9-5
  GDFS Terpstra+T Pipper4-M Sanders+J Muileboom0 11-5
  GDFM Sanders+J Muileboom2-A Jansen+M Beringer2 8-8
  GDFS Terpstra+T Pipper3-A Smits van Oyen+R de Haan1 9-7
  GDFA Jansen+M Beringer4-M Ann de Vos+J de Vreede0 10-5
  GDFA Nibbering+R Bune3-N Bottelier+K Worm1 8-5
  GDGE Klaver+J Ruijter4-W Peeters+A Wahlen0 10-4
  GDGK Tienstra+J Moetwil2-J Crolla+M van Dam2 8-8
  GDGL Schuurink+A Hogeveen2-M Hali+R Adriaanse2 6-6
  GDHM Klein Robbenhaar+T van Hout4-H Francois+F Schouten0 12-2
  GDHS Hagedorn+W Vaarkamp4-F de Haas - Revelman+R Vercouteren0 7-3
  GDHM de Wit+M Stekelenburg4-H Francois+F Schouten0 10-3
  GDIM Hemelaar+J Seijsener3-M Lindeman+C van Soelen1 9-6
  GDIG Mollien+R Mollien4-P Visscher+W Dierdorp0 9-5
  GDIM Hemelaar+J Seijsener4-H Bommels+F Pichel0 11-4
zo 19/11 GDAH Lubbe+H Lubbe2-P van der Helm+R van Iersel2 8-7
  GDAI Korenhoff+M Heusdens3-K Gombert+L Handoko1 8-6
  GDAI Korenhoff+M Heusdens4-I van der Starre+M Piron0 14-1
  GDAJoyce / Debby+E Zweverink2-A van Ooijen+G Getkate2 7-7
  GDBB MacDonald+G Panovski3-A Verbeek+M Bout1 8-6
  GDBJ Neering+R Hulsman4-L Rodenburg+W Bakker0 10-6
  GDBS Hoogendoorn+R van der Peet2-B MacDonald+G Panovski2 7-6
  GDBH van Zantvoort+R Kooy3-M Padt+R Padt1 10-8
  GDBE van Aalst+W Ganzinotti4-M Hellinga+R de Leeuw0 13-5
  GDBS Hoogendoorn+R van der Peet2-L Rodenburg+W Bakker2 7-6
  GDCI Rolf+M Udo3-I van Berkum+B van Engel1 8-5
  GDCY Vaerewijck+J Vaerewijck4-G Kreike+P Kreike0 8-3
  GDCT van der Peet+S Hoogendoorn4-T Bosman+R Braakhekke0 10-6
  GDDA Colijn+W Colijn2-M Griekspoor+E Alink2 8-7
  GDDD Beerendonk+E Daamen2-B van Hasselt+H van Hasselt2 7-6
  GDDE Kuijper+R Kuijper2-D Beerendonk+E Daamen2 8-7
  GDDE Kuijper+R Kuijper2-M -Anne Bosland+W Ligthart2 8-7
  GDDD Beerendonk+E Daamen3-A Colijn+W Colijn1 9-7
  GDDS Bergman+R Appelman4-Y Houtkamp+R de Bruijn0 12-3
  GDEM van Nee+T Wiegerinck3-G Gelens+A Durville1 8-6
  GDEL Lam+S Duwel4-L de Boer+F Vlasman0 10-4
  GDEI Jonker+M Vink4-L Hoffman+B Graal0 13-4
  GDEI Swaan+R Haseth4-M Broekes+G de Best0 11-5
  GDFM Sanders+J Muileboom2-A Smits van Oyen+R de Haan2 8-7
  GDFS Terpstra+T Pipper4-M Ann de Vos+J de Vreede0 10-4
  GDFN Bottelier+K Worm3-M Hali+R Adriaanse1 10-7
  GDFM Sanders+J Muileboom3-A Nibbering+R Bune1 9-7
  GDGW Peeters+A Wahlen3-J Crolla+M van Dam1 9-7
  GDGK Tienstra+J Moetwil3-E Klaver+J Ruijter1 7-4
  GDGL Schuurink+A Hogeveen3-I Snertring+J Snertring1 8-5
  GDHH Francois+F Schouten3-Invaller 1+H Ettema1 9-6
  GDHF de Haas - Revelman+R Vercouteren3-A Boomgaard+R Boomgaard1 10-7
  GDHS Hagedorn+W Vaarkamp2-M Klein Robbenhaar+T van Hout2 7-7
  GDHM de Wit+M Stekelenburg3-T Que-Bloem+J Que1 8-6
  GDIH Bommels+F Pichel4-A van Berkel+E Jongsma0 10-3
  GDIM Lindeman+C van Soelen2-G Mollien+R Mollien2 9-8
  GDIM Hemelaar+J Seijsener3-P Visscher+W Dierdorp1 8-5
  GDIE Kroner+A Kroner2-A van Berkel+E Jongsma2 6-5
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 1/1/2018 20:14.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: