W'horst gemengd dubbel competitie zondag 2017/2018
zo 8/10 GDAK Gombert+L Handoko3-I van der Starre+M Piron1 8-5
  GDAJoyce / Debby+E Zweverink2-H Lubbe+H Lubbe2 8-7
  GDBH van Zantvoort+R Kooy3-B MacDonald+G Panovski1 7-5
  GDBM Hellinga+R de Leeuw2-M Padt+R Padt2 8-8
  GDCI van Berkum+B van Engel4-Y Vaerewijck+J Vaerewijck0 10-6
  GDCT Bosman+R Braakhekke4-H Cabooter+M Neomagus0 4-0
  GDDY Houtkamp+R de Bruijn3-A Colijn+W Colijn1 9-6
  GDDE Kuijper+R Kuijper4-M Griekspoor+E Alink0 9-5
  GDDB van Hasselt+H van Hasselt4-M -Anne Bosland+W Ligthart0 12-4
  GDEL de Boer+F Vlasman3-M Broekes+G de Best1 8-5
  GDEM van Nee+T Wiegerinck2-I Swaan+R Haseth2 7-7
  GDEG Gelens+A Durville2-L Hoffman+B Graal2 8-7
  GDFM Ann de Vos+J de Vreede2-A Smits van Oyen+R de Haan2 8-7
  GDFA Jansen+M Beringer4-N Bottelier+K Worm0 10-6
  GDFA Nibbering+R Bune4-Invaller 1+Invaller 20 4-0
  GDGK Tienstra+J Moetwil4-I Snertring+J Snertring0 12-5
  GDGJ Crolla+M van Dam4-M Hali+R Adriaanse0 9-4
  GDGW Peeters+A Wahlen4-Invaller 1+Invaller 20 11-4
  GDHS Hagedorn+W Vaarkamp3-T Que-Bloem+J Que1 8-6
  GDHF de Haas - Revelman+R Vercouteren4-M de Wit+M Stekelenburg0 11-2
  GDHInvaller 1+H Ettema2-A Boomgaard+R Boomgaard2 6-6
  GDIP Visscher+W Dierdorp3-E Kroner+A Kroner1 6-3
  GDIM Lindeman+C van Soelen4-A van Berkel+E Jongsma0 11-3
zo 15/10 GDHT Que-Bloem+J Que3-A Boomgaard+R Boomgaard1 8-5
zo 22/10 GDAI Korenhoff+M Heusdens2-A van Ooijen+G Getkate2 8-7
  GDAC Schouten+S Faas3-I van der Starre+M Piron1 9-7
  GDAI Korenhoff+M Heusdens4-H Lubbe+H Lubbe0 10-3
  GDAJoyce / Debby+E Zweverink3-P van der Helm+R van Iersel1 8-5
  GDBM Padt+R Padt3-A Verbeek+M Bout1 11-8
  GDBH van Zantvoort+R Kooy4-L Rodenburg+W Bakker0 11-5
  GDBM Hellinga+R de Leeuw4-J Neering+R Hulsman0 10-6
  GDCT Bosman+R Braakhekke2-Y Vaerewijck+J Vaerewijck2 7-7
  GDCI van Berkum+B van Engel3-H Cabooter+M Neomagus1 8-6
  GDCI Rolf+M Udo4-A Bakker+F Mans0 10-3
  GDCG Kreike+P Kreike2-T van der Peet+S Hoogendoorn2 8-7
  GDDE Kuijper+R Kuijper4-A Colijn+W Colijn0 11-5
  GDDB van Hasselt+H van Hasselt4-S Bergman+R Appelman0 10-6
  GDDY Houtkamp+R de Bruijn2-M Griekspoor+E Alink2 9-8
  GDEL Hoffman+B Graal3-M Broekes+G de Best1 8-6
  GDEI Swaan+R Haseth4-L de Boer+F Vlasman0 11-7
  GDEL Lam+S Duwel4-G Gelens+A Durville0 12-6
  GDEL Lam+S Duwel4-M van Nee+T Wiegerinck0 9-4
  GDFA Jansen+M Beringer4-A Nibbering+R Bune0 13-4
  GDFA Smits van Oyen+R de Haan4-Invaller 1+Invaller 20 4-0
  GDFA Jansen+M Beringer4-S Terpstra+T Pipper0 7-3
  GDFN Bottelier+K Worm3-M Ann de Vos+J de Vreede1 8-5
  GDGJ Crolla+M van Dam4-I Snertring+J Snertring0 10-4
  GDGE Klaver+J Ruijter4-Invaller 1+Invaller 20 11-3
  GDGM Hali+R Adriaanse2-K Tienstra+J Moetwil2 8-7
  GDGL Schuurink+A Hogeveen4-W Peeters+A Wahlen0 10-3
  GDGE Klaver+J Ruijter4-L Schuurink+A Hogeveen0 9-5
  GDHM de Wit+M Stekelenburg4-M Klein Robbenhaar+T van Hout0 4-0
  GDHF de Haas - Revelman+R Vercouteren2-H Francois+F Schouten2 9-8
  GDHInvaller 1+H Ettema4-S Hagedorn+W Vaarkamp0 12-2
  GDIP Visscher+W Dierdorp3-M Lindeman+C van Soelen1 7-5
  GDIE Kroner+A Kroner4-G Mollien+R Mollien0 10-4
  GDIM Hemelaar+J Seijsener4-A van Berkel+E Jongsma0 12-2
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 1/1/2018 20:14.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: