W'horst heren dubbel competitie zaterdag 2017/2018
za 13/1 HD EREM Kok+S Markerink4-B Moolenbeek+S Stranders0 12-3
  HD EREB Langelaar+E Zweverink4-G Phelipa+G Tumpej0 4-0
  HD ERED Veenstra+T Veenstra4-M Kok+S Markerink0 10-4
  HD EREW Hulsbos+M Pothuizen4-J Schulte+K Tanahashi0 13-4
  HD HFDJ Koop+J Nijmeijer4-E Hofstra+D Jan Lepelaar0 16-1
  HD HFDT de Jong+M van Klaveren3-T Engelhart+G van Roodselaar1 9-7
  HD HFDL van Geffen+R de Kruif2-S Faas+M van Welsem2 6-5
  HD KL1J Jansen+T Moraal4-R van Aernsbergen+M Wiegerinck0 14-5
  HD KL1R Molly+V Schildmeijer4-T van Hout+F Vlasman0 9-4
  HD KL1A Blom+D Bus2-R van Egmond+O Slinger2 6-6
  HD KL1M van Rossum+F -Jaap Stradmeijer4-J Kok+R Meekel0 12-7
  HD KL1P van Duijn+S Versluis3-F Hoffman+M Polman1 10-8
  HD KL1R Hofste+D Holt2-S van Elk+L Ruiters2 7-6
  HD KL2P Engel+B van Engel4-W Jansen+H Kuijper0 12-4
  HD KL2H Levels+A Van den Broek2-H Huisman+M Kalkman2 7-6
  HD KL2B Bakker+P Meijer4-A de Graaf+R Tromp0 13-3
  HD KL2P Veenboer+J Witteveen2-F Bos+K Wierink2 6-6
  HD KL2M de Jonker+J Tehubijuluw4-M Geestman+M van der Lugt0 13-2
za 27/1 HD EREB Langelaar+E Zweverink2-B Moolenbeek+S Stranders2 9-8
  HD EREJ Schulte+K Tanahashi2-D Veenstra+T Veenstra2 7-6
  HD ERED Veenstra+T Veenstra3-B Langelaar+E Zweverink1 9-7
  HD HFDT de Jong+M van Klaveren4-L van Geffen+R de Kruif0 11-4
  HD HFDG Doekes+A Jansen4-B Willemstein+D Willemstein0 16-3
  HD HFDB Willemstein+D Willemstein4-N van Dijk+P de Vries0 10-5
  HD HFDJ Koop+J Nijmeijer3-N van Dijk+P de Vries1 9-6
  HD HFDF van Haastrecht+S Hulsebosch2-E Hofstra+D Jan Lepelaar2 9-8
  HD HFDF van Haastrecht+S Hulsebosch4-T Engelhart+G van Roodselaar0 9-4
  HD KL1R van Aernsbergen+M Wiegerinck4-A Blom+D Bus0 10-4
  HD KL1P van Duijn+S Versluis2-S van Elk+L Ruiters2 8-7
  HD KL1T van Hout+F Vlasman2-M van Rossum+F -Jaap Stradmeijer2 7-6
  HD KL1R van Aernsbergen+M Wiegerinck4-P van Duijn+S Versluis0 13-4
  HD KL1R van Egmond+O Slinger2-R Molly+V Schildmeijer2 7-6
  HD KL1J Jansen+T Moraal4-F Hoffman+M Polman0 10-4
  HD KL2A de Graaf+R Tromp4-N Busink+A Houtenbos0 12-6
  HD KL2H Levels+A Van den Broek4-W Jansen+H Kuijper0 9-5
  HD KL2B Bakker+P Meijer4-P Veenboer+J Witteveen0 11-5
  HD KL2H Levels+A Van den Broek3-J Pieter Snoek+R Snoek1 6-4
  HD KL2A de Graaf+R Tromp2-P Engel+B van Engel2 8-8
  HD KL2P Veenboer+J Witteveen2-H Huisman+M Kalkman2 4-4
za 10/2 HD EREB Langelaar+E Zweverink3-B Willemstein+D Willemstein1 10-8
  HD EREJ Schulte+K Tanahashi4-G Phelipa+G Tumpej0 13-3
  HD ERET Engelhart+G van Roodselaar4-B Langelaar+E Zweverink0 10-6
  HD HFDB Willemstein+D Willemstein3-F van Haastrecht+S Hulsebosch1 9-7
  HD HFDG Doekes+A Jansen2-F van Haastrecht+S Hulsebosch2 8-7
  HD HFDE Hofstra+D Jan Lepelaar4-L van Geffen+R de Kruif0 6-0
  HD HFDS Faas+M van Welsem4-G Doekes+A Jansen0 4-0
  HD HFDT de Jong+M van Klaveren2-J Koop+J Nijmeijer2 9-8
  HD KL1R van Aernsbergen+M Wiegerinck4-J Kok+R Meekel0 12-4
  HD KL1J Jansen+T Moraal4-S van Elk+L Ruiters0 9-3
  HD KL1R Molly+V Schildmeijer4-M van Rossum+F -Jaap Stradmeijer0 10-4
  HD KL1A Invaller+B Invaller2-R Hofste+D Holt2 8-7
  HD KL1R Hofste+D Holt3-R Molly+V Schildmeijer1 10-8
  HD KL1A Blom+D Bus4-F Hoffman+M Polman0 9-5
  HD KL1R van Egmond+O Slinger4-T van Hout+F Vlasman0 10-4
  HD KL2P Engel+B van Engel4-P Veenboer+J Witteveen0 10-6
  HD KL2M de Jonker+J Tehubijuluw3-A de Graaf+R Tromp1 9-6
  HD KL2M de Jonker+J Tehubijuluw4-W Jansen+H Kuijper0 9-5
  HD KL2F Bos+K Wierink4-H Levels+A Van den Broek0 8-4
  HD KL2H Huisman+M Kalkman4-J Pieter Snoek+R Snoek0 11-4
  HD KL2B Bakker+P Meijer3-N Busink+A Houtenbos1 8-6
  HD KL2M Geestman+M van der Lugt4-W Jansen+H Kuijper0 10-5
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 26/3/2018 11:52.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: