Wildenhorst Single competitie v.a. 7 oktober 2017
za 28/10 HE 3/4T Klein Robbenhaar2-W van der Grinten2 6-5
  HE 4/5P Schutte4-M van der Zalm0 9-5
  HE 5R Mattens4-N Maarse0 8-4
  HE 5M M.D. Wayop4-L Kusters0 8-2
  HE 5R Verkerk4-J Westenberg0 12-2
  HE 6J -Willem Boelens4-R Molly0 9-3
  HE 6E Muller4-D van der Heijden0 11-4
  HE 6S van Elk4-E Orlemans0 7-3
  HE 6A Tsui4-T Scheltes0 4-0 opgegeven
  HE 7A*D van Laarhoven4-D van Duijvenbode0 13-2
  HE 7A*D van Laarhoven4-J Buckert0 12-4
  HE 7A*L Emmen3-S Schulte1 8-5
  HE 7A*D Zuijdervliet4-H van Schaick0 8-1
  HE 7B*P van den Hoek4-J Ridder0 12-3
  HE 7B*J Muileboom2-R Song Yu2 8-7
  HE 8 30+H Levels2-R Luescher2 6-5
  HE 8 30+J Burger4-R Luescher0 18-0
  HE 8 30+A Houtenbos4-M Levie0 12-0
  DE 5A*M de Boer4-L Strikkers van Haaren0 7-2
  DE 6A*S Hagedorn2-R van de Flier-Bernardus2 5-5
  DE 6A*H van Amesvoord4-S van Bree0 12-3
  DE 6A*A van den Berg3-P van den Tempel1 7-5
  DE 6B*E de Berg4-M Bloemers0 12-3
  DE 6C*L Man3-C de Rijcke1 6-4
  DE 6C*N Dragt2-C Saia2 6-5
  DE 7M Stumm3-M Sanders1 7-5
  DE 8/8 30+W Dol3-J Veenendaal1 6-3
  DE 8/8 30+A Groeizaam4-N Gerrissen0 8-2
zo 29/10 HE 4/5T Haalboom4-M M.D. Wayop0 9-5
  HE 4/5R de Jong3-D Cvetkovski1 7-4
  HE 6R Boon2-M Wellner2 8-7
  HE 6R Boon3-J -Willem Boelens1 8-5
  HE 7A*G Beij2-W Veldhuizen2 7-7
  HE 7A*A Touwslager3-D Honig1 7-5
  HE 7A*D Zuijdervliet4-J Stoffele0 13-2
  HE 7B*S Colle4-J F. van Weldam0 10-1
  HE 8R Driessen3-C Vermeulen1 7-5
  HE 8K van Eijken4-H Vis0 7-3
  HE 8T van der Rijken2-J Barnhoorn2 5-5
  HE 8 30+R Smits van Oyen4-A Kroner0 9-4
  HE 8 30+A,Martin van der4-E Palinckx0 9-4
  HE 8 30+B Zeilmaker4-J F. van Weldam0 10-2
  DE 3T Otto4-M Willemsen0 10-3
  DE 3A Spoelstra-de Man4-N Noa Hommes0 9-2
  DE 5BL van der Eyden3-S Dikmans1 8-5
  DE 6A*W Veekamp2-K Cats2 4-3
  DE 6B*A Somai4-A van Hilten0 10-1
  DE 6B*J Bosma3-M le Duc1 8-5
  DE 6B*N van Ruiten4-M Bloemers0 4-0
  DE 6B*J van Duin2-L Peters2 5-4
  DE 6C*J Pronk3-B de Deugd1 7-5
  DE 6C*N van der Meer4-S Bense0 8-4
  DE 7H Turion3-S Strack van Schijndel1 7-4
  DE 7L de Lorijn3-P de Vries1 6-3
  DE 7M Groenewoud3-F Koeman1 7-5
  DE 8/8 30+L Donker4-A Boel0 11-2
  DE 8/8 30+R Stevens3-J Vijgen1 8-5
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 5/1/2018 17:41.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: