Open Toernooi Joy Jaagpad 2016

Dames Dubbel A 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. 1.9973 Gaby Beelen  G Beelen
K van der Horst
 G Beelen
K van der Horst
  2.0392 Kim van der Horst(1) 
2. 4.3183 Louise de Haan  G Beelen
K van der Horst
  2.7609 Paulien Meijer  6-0 6-1 
3. 3.8862 Helen Neelissen  H Neelissen
A Wissink
  2.7984 Anouk Wissink  6-0 6-1 
4. 3.5909 Noelle van Leeuwen   
  3.7871 Evy Markovits  w.o. 
5. 4.5437 Carla Beugel  E Hakvoort
M Spaander
  2.7223 Liesbeth Iwema  6-1 6-1 
6. 3.0555 Esther Hakvoort  Z Gubbels
J de Veer
  3.5161 Merel Spaander  6-1 6-0 
7. 3.3644 Zoe Gubbels  Z Gubbels
J de Veer
  3.3318 Jiva de Veer  2-6 6-2 6-0 
8. 2.2693 Jennifer Andringa 
  2.4642 Marjolein Klompmaker(2)  7-5 6-2 

Dames Dubbel B 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 4.1190 Wyntyje de Jonge  W de Jonge
M Sloothaak
 V van den Brink
L Yu
  4.9251 Marielle Sloothaak(1) 
     V van den Brink
L Yu
2. bye   
3. 5.2276 Joyce van den Engel  V van den Brink
L Yu
  5.0010 Joyce van Kalleveen  6-2 6-2 
4. 4.9448 Veronique van den Brink   
  5.0813 Lina Yu  6-4 6-2 
5. 4.5160 Irene Brouwer  I Brouwer
J Kuiper
  4.9362 Judith Kuiper  4-6 6-2 6-1 
     I Brouwer
J Kuiper
6. bye   E van Bodegraven
J Heinerman
7. 5.1394 Marieke Meijer  M Meijer
R Vlasblom
  4.9644 Roos Vlasblom  6-1 6-4 
8. 4.3659 Mieke Stoeltie 
  5.0027 Danielle Zelisse  w.o. 
9. 5.2499 Emma van Bodegraven  E van Bodegraven
J Heinerman
 
  4.7581 Jacqueline Heinerman  7-5 6-4  
10. 6.1145 Kirsten Haver Droeze  E van Bodegraven
J Heinerman
  4.8421 Noortje Janmaat  w.o. E van Bodegraven
J Heinerman
     M Haringa
K van de Pol
11. bye  6-1 6-1 
12. 4.4389 Margot Haringa   
  5.0710 Katinkha van de Pol   
13. 5.1601 Sarah Gouwenberg  E Matthiesen
L Terleth
  5.4396 Zwaantje Harms  6-3 7-5  
14. 4.9824 E Matthiesen  K ter Bruggen
B Yusuf Abdi
  5.6036 Liane Terleth  w.o. 
     K ter Bruggen
B Yusuf Abdi
15. bye  7-5 6-3 
16. 4.4675 Kristel ter Bruggen 
  4.8407 Barwago Yusuf Abdi(2)   

Dames Dubbel C 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 6.2511 Karin den Hartog  K den Hartog
E Marra
 K den Hartog
E Marra
  4.9667 Elske Marra(1) 
2. 6.1756 Myron Laagland  K den Hartog
E Marra
  6.5331 Suettta van der Weijden  6-1 7-6 
3. 6.7817 Willeke Koolhof  I Cornelissen
C Zunnebeld
  6.1950 Lisa Moorman  6-0 6-2 
4. 7.1210 Ilonka Cornelissen   
  5.9744 Claudia Zunnebeld  w.o. 
5. 5.7542 Fleur Olde Heuvelt  F Olde Heuvelt
S.J.M. van Trigt
  5.8231 S.J.M. van Trigt(4)  w.o. 
6. 5.6073 Sylvia Nefkens  L van Dop
B Geerdink
  6.4235 Annelot Zweedijk  6-4 3-6 6-2 J Evenhuis
M Nelissen
7. 6.2164 Leonie van Dop  L van Dop
B Geerdink
  5.9530 Britt Geerdink  6-3 7-5 
8. 6.3723 Lisette Ipenburg 
  6.1636 W Veekamp  6-3 6-4 
9. 6.4239 Wanda Bommer  W Bommer
K Loohuis
 
  5.8073 Karin Loohuis  6-0 1-6 7-6 
10. 6.5222 Tanja Koch  N Achterkamp
S Lammertse
  6.5291 Marjan Scholman  w.o. J Evenhuis
M Nelissen
11. 6.1822 Bente van den Bergh  N Achterkamp
S Lammertse
  6.2881 Suzanne Geurts  6-0 6-2 
12. 5.7911 Niki Achterkamp   
  5.6435 Sandra Lammertse(3)  6-2 6-4 
13. 6.4762 Floor Annevelink  F Annevelink
M van Timmeren
  5.4173 Margo van Timmeren  2-6 7-6 6-4 
14. 6.6322 Diana Meuffels  J Evenhuis
M Nelissen
  5.9894 Lisette Vernooij  w.o. 
15. 5.7505 Evelien Janssen  J Evenhuis
M Nelissen
  6.2552 Chantal van der Kooij  w.o. 
16. 5.7150 Juliette Evenhuis 
  5.6321 Maartje Nelissen(2)  6-2 6-2 

Dames Dubbel D 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 6.8727 Colette Houben  E van Rees
B van Schilfgaarde
 E van Rees
B van Schilfgaarde
  6.3955 Marijke Miedema(1) 
2. 6.4902 Ethie van Rees  E van Rees
B van Schilfgaarde
  8.0230 Beatrijs van Schilfgaarde  6-1 3-6 6-3 
3. 6.8378 D van Dijke  D van Dijke
A de Groot
  8.0031 Astrid de Groot  6-2 6-3 
4. 7.8139 Stella Hagedorn   
  6.4651 Ria van de Pol  6-2 6-2 
5. 6.5802 Judith Ann Regout  J Ann Regout
M van de Velde
  7.5344 Martine van de Velde(3)  6-2 6-4 
6. 7.4167 Anna de Lugt  J Ann Regout
M van de Velde
  6.7434 Wiesje Pelkmans  6-4 6-2 C Theunissen
F Vleming
7. 7.1058 Katja de Jong  N Hermes
W van Vucht
  7.2380 Frederiek Lugard  6-7 4-5 opgegeven 
8. 6.7042 Noortje Hermes 
  7.5619 Wieneke van Vucht  6-3 6-0 
9. 7.2684 Suzan van Lier  B Kaasjager
K van Venrooij
 
  7.5960 Tina Ruijs  6-2 6-3 
10. 7.3760 Brenda Kaasjager  A Oey
M Tielemans
  7.2483 Karen van Venrooij  6-1 6-3 C Theunissen
F Vleming
11. 7.2262 Melanie Osther  A Oey
M Tielemans
  7.3757 Danielle daan Winkel  6-4 7-6 
12. 7.2399 Annabel Oey   
  6.8952 Mara Tielemans(4)  6-4 6-1 
13. 6.7625 Cathy Theunissen  C Theunissen
F Vleming
  8.2592 Floortje Vleming  7-5 6-7 6-2 
14. 7.2538 Laura Longayroux  C Theunissen
F Vleming
  7.3820 Karla Oppelaar  5-7 6-2 6-1 
15. 6.9637 Maria de Jong  B Versluys
R Wijnands
  7.7922 Monique Neijzen  7-6 6-4 
16. 6.5448 Birgitta Versluys 
  7.0218 Rianne Wijnands(2)  w.o. 

Dames Dubbel E 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 7.8094 Lisette van Elst  L van Elst
N de Jong
 E Sinnema
A Stevanovic
  7.3038 Nynke de Jong(1) 
2. 7.2676 Eveline van Arendonk  G Smit
L Teunissen
  8.6228 Rinske de Vries  w.o. 
3. 7.4370 Greet Smit  G Smit
L Teunissen
  7.7769 Lucie Teunissen(3)  7-5 6-2 
4. 8.0111 Paulien van der Grinten   
  8.1189 Natasja de Vilder  6-2 6-4 
5. 8.5341 Martine Scheen  E Sinnema
A Stevanovic
  6.7500 Martina Welles  6-0 6-4 
6. 7.6012 Esther Sinnema  E Sinnema
A Stevanovic
  7.9858 Aneta Stevanovic  w.o. E Sinnema
A Stevanovic
7. 7.8142 G Coenegracht  N Hulskes
R Luiks
  8.3028 Lucia Janzen  6-1 6-1  
8. 8.1885 Nikki Hulskes 
  7.6469 Rozemarijn Luiks  6-3 6-0 
9. 7.9392 Barbara van der Kolff  B van der Kolff
M Wardenburg
 
  7.8448 Martine Wardenburg  6-2 6-3 
10. 7.0983 Irene Ruurs  B van der Kolff
M Wardenburg
  8.8762 Marja Zoll  7-6 6-2 N Maas
M (M.) Timmerman
11. 7.1000 Margot Bijnen  W Kluijfhout
C Nillesen
  8.7499 E. Wijgergangs  6-4 5-7 6-4 
12. 7.6142 Willeke Kluijfhout   
  7.6101 Charlote Nillesen(4)  2-6 6-3 6-3 
13. 6.9876 Yola Gerardts  W de Kruif
C Metz
  8.8444 Jannet van der Ree  6-1 6-1 
14. 7.3448 Willemijn de Kruif  N Maas
M (M.) Timmerman
  8.6659 Claudia Metz  w.o. 
15. 8.7756 Jenny Koch  N Maas
M (M.) Timmerman
  7.3312 Anneloes Krist  6-0 7-5 
16. 7.5206 Natasja Maas 
  7.6451 Marieke (M.) Timmerman(2)  7-6 6-3 

Dames Dubbel F 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 8.1366 Katinka Prince  K Prince
S Schreurs
 K Prince
S Schreurs
  7.9944 Sietske Schreurs(1) 
2. 7.7915 Fleur de Groot  K Prince
S Schreurs
  8.9865 Hannah Postma  6-2 6-4 
3. 8.0002 Marije Dekker  E de Jong
P Visscher
  8.9999 Mirjam Voorhorst  3-6 6-4 6-1 
4. 8.3885 Esther de Jong   
  8.6530 Petra Visscher  7-5 2-6 6-4 
5. 8.3027 Linda Hoogeboom  L Hoogeboom
N Jongkind
  8.0407 Nina Jongkind(3)  w.o. 
6. 8.4623 Marije van Lierop  E Snuverink
M Snuverink
  8.1022 Odelinde Nieuwenhuis  6-4 7-5 N Jager
C Zandvliet
7. 7.7300 Ellen Snuverink  E Snuverink
M Snuverink
  9.2133 Moniek Snuverink  6-4 6-0 
8. 9.0832 Machteld Klaassen 
  7.7682 Marije Veenstra  3-6 6-2 7-6 
9. 7.8210 Toni van Capel  T van Capel
L Verhoeff
 
  8.8283 Laura Verhoeff  6-0 6-4  
10. 8.6268 Sonja Karsten  N Jager
C Zandvliet
  8.3563 Fari Koeman  6-1 7-5  N Jager
C Zandvliet
11. 8.4168 Kirsten Nelis  N Jager
C Zandvliet
  8.6277 Anouk Wolterbeek  3-6 7-6 6-4 
12. 8.2928 Nynke Jager   
  8.1229 Carla Zandvliet(4)  6-2 6-2 
13. 8.9410 Nanja vd Ree  M de Best
M de Keer
  8.1328 Lotty Tijhaar  w.o. 
14. 8.5739 Marielle de Best  M de Best
M de Keer
  8.3782 Monique de Keer  6-3 4-6 6-1 
15. 8.3849 Petra Beusmans  P Beusmans
H Wiarda
  8.4994 Hylda Wiarda  6-4 6-3 
16. 7.6183 Lysanne Dekkers 
  8.5160 Michelle Tijveleijn(2)  6-0 2-6 6-4 

Dames Dubbel G 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 9.2268 Kiki Crijns  K Crijns
K Lucassen
 M Derksen
F Zabel
  7.9048 Kim Lucassen(1) 
2. 8.9235 Karin Huyzer  K Roben
M Stopel
  8.3908 Sanne Willemijn Jacobs  w.o. 
3. 9.0000 Christina de Veij Mestdagh  K Roben
M Stopel
  8.9999 Wendy Plakke  6-0 6-4 
4. 8.6334 Kimster Roben   
  9.2284 Marieke Stopel  6-2 6-0 
5. 8.1667 Ellen Coppens  E Coppens
M Schijf
  8.9999 Milou Schijf(3)  6-4 4-6 6-2 
6. 9.4938 A Heitbrink  M Derksen
F Zabel
  9.4287 Renee Weersma  4-6 6-4 6-4 R Dekker
E van Ballegoijen
7. 8.6812 Margot Derksen  M Derksen
F Zabel
  8.7054 Frederiek Zabel  6-3 4-6 6-3  
8. 8.7223 Elsbeth Stoove 
  9.0482 Kimberly Major  1-6 7-6 6-4 
9. 8.9999 Monique de Jong  I Bollen
S Gombert
 
  8.1812 Lisa Kroes  6-2 6-2 
10. 8.6540 Ilse Bollen  R Dekker
E van Ballegoijen
  8.7090 Suzanne Gombert  6-1 6-4 R Dekker
E van Ballegoijen
11. 9.0335 Roosmarijn Dekker  R Dekker
E van Ballegoijen
  9.0903 Eline van Ballegoijen  6-1 6-3  
12. 8.2015 Madelon Dekker   
  8.9999 Lotte Haens(4)  6-3 6-3 
13. 8.7021 Marije van Capel  M van Capel
K Wahle
  8.9999 Kristin Wahle  6-3 6-4 
14. 9.0444 Ellen Brocx  K Kooiman
A Veltkamp
  8.2112 Masja Cohen  2-6 6-2 7-6 
15. 8.7034 Irina Meijers  K Kooiman
A Veltkamp
  8.7652 Hester ten Thije  6-2 6-3  
16. 8.1026 Karien Kooiman 
  9.0496 Anna Veltkamp(2)  6-0 6-0 

A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 28/8/2016 17:30.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: