Open Toernooi Joy Jaagpad 2016

Dames Enkel A 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
       K van der Horst
1. 1.2694 Kim van der Horst(1)  K van der Horst
    
2. bye   K van der Horst
      
3. 2.6480 Anna Kostiouk  A Kostiouk6-4 6-3 
      
4. 2.2368 Audrey Ceuppens  w.o. 
      
5. 2.1010 Esther Vermeulen  M van der Boon6-4 6-7 6-1 
    
6. 2.5385 Myrthe van der Boon  w.o. J Scheepens
      
7. 2.7637 Jiva de Veer  J Scheepens6-0 6-4 
    
8. 1.3719 Jainy Scheepens(2)  6-2 6-1 

Dames Enkel B 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
       Z Gubbels
1. 3.2236 Paulien Meijer(1)  P Meijer
    
2. 3.9599 Rachelle Vingerhoeds  6-3 6-1 V van den Brink
      
3. 3.5914 Veronique van den Brink  V van den Brink6-4 6-2 
      
4. 4.1587 Myrte Huppes  6-1 6-2 
      
5. 3.9877 Inge Dalm  M Spaander6-1 6-0 
    
6. 3.4428 Merel Spaander  6-1 6-1 Z Gubbels
      
7. 4.1072 Louise de Haan  Z Gubbels6-2 6-1 
    
8. 3.3110 Zoe Gubbels(2)  6-0 6-1 

Dames Enkel C 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
       T Endenburg
1. 4.7353 Ivy de Bruijn(1)  M Vriend-Mulder
    
2. 5.0442 Michelle Vriend-Mulder  6-4 6-2 M Vriend-Mulder
      
3. 5.2309 Marjolein Moerkerk  M Payet5-7 6-2 6-4 
      
4. 5.0534 Maaike Payet  w.o. 
      
5. 5.2733 Tara Endenburg  T Endenburg6-2 6-4  
    
6. 5.3465 Denise Sman  7-6 2-6 6-2 T Endenburg
      
7. 5.0000 Melanie Wijnolst  M Wijnolst6-0 6-0 
    
8. 4.8842 Mariette Rieter(2)  w.o. 

Dames Enkel D 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       R van der Lee
1. 5.3888 Laudine Siderius(1)  E Vrijlandt
    
2. 6.0753 Eva Vrijlandt  3-6 6-4 6-0 E Vrijlandt
      
3. 5.8574 Saskia Beugel  S Beugel6-3 2-6 6-0  
      
4. 6.1352 Momo Wijngaarde  6-1 6-3  
      
5. 5.6658 Rebecca van der Lee(3)  R van der Lee6-2 7-5 
    
6. 6.2222 Leontien Kokke  6-3 6-1 R van der LeeV Korse
      
7. 5.9191 Karin Vervoort  J van der Toorn w.o. 
    
8. 5.9968 Jenny van der Toorn  w.o. 
       
9. 6.1255 Nina Ririmasse  N Ririmasse7-6 6-4 
    
10. 6.1990 Charlotte Brikkenaar van dijk  6-2 6-3 J RuypersV Korse
      
11. 5.8133 Juliette Ruypers  J Ruypers6-1 2-6 7-6 
      
12. 5.7914 Carolien de Boer(4)  w.o. 
      
13. 5.9761 Ilse Rooze  I Rooze w.o. 
    
14. 6.1012 A Wielkens  6-1 6-4 V Korse
      
15. 6.2383 Anemoon Danhof  V Korse4-6 7-6 6-0 
    
16. 5.5825 Veerle Korse(2)  6-4 6-2 

Dames Enkel E 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
       E Schuil-Wijnhoven
1. 6.4605 Cuna Knegt(1)  C Knegt
    
2. 6.7310 Eveline Fokkema  6-0 6-2 E Schuil-Wijnhoven
      
3. 7.0213 Yohanna Fernandez  E Schuil-Wijnhoven6-2 6-2 
      
4. 7.0000 Elke Schuil-Wijnhoven  6-2 6-1 
      
5. 6.5746 Heleen Platenkamp(3)  J Roffel6-1 6-1 
    
6. 7.0018 Judith Roffel  6-2 6-3 J RoffelE Schuil-Wijnhoven
      
7. 6.6026 Esther Kuijper  E Kuijper6-3 7-5 
    
8. 6.9444 Annemieke Smits  w.o. 
       
9. 6.7080 Carlijn Mutgeert  v den Camp w.o. 
    
10. 7.0089 van den Camp  w.o. F LauwM Smits
      
11. 6.6544 Marion Spijker  F Lauw6-2 6-2 
      
12. 6.5898 Fanny Lauw(4)  6-4 6-2 
      
13. 6.7416 Krista Bruine de Bruin  E Bijlmer4-6 6-0 6-4 
    
14. 6.9139 Eveline Bijlmer  6-4 4-6 7-6 M Smits
      
15. 7.0127 Joyce Velthuis  M Smits w.o. 
    
16. 6.5723 Margot Smits(2)  6-3 6-0 

Dames Enkel F 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        N Stoelenga
1. 7.0483 Noemy Stoelenga(1)  N Stoelenga
    
2. 7.4065 Tinka Snoeijs  6-3 6-2 N Stoelenga
      
3. 7.8917 Susan Nortier  M ter Haar6-2 6-1 
      
4. 7.9678 Marjolein ter Haar  6-1 6-1 N Stoelenga
      
5. 7.7346 Anne Stoffels  J Bosselaar6-4 6-3 
      
6. 7.6587 Jonne Bosselaar  6-2 6-0  M van Loon
      
7. 7.3670 Marjolijn van Loon  M van Loon6-3 6-3 
    
8. 7.7371 Niek van der Spek  6-2 6-0 
       
9. 7.1459 Rosan Woudstra(4)  E Jimeno6-2 6-2 
    
10. 7.7618 Evelin Jimeno  w.o. E JimenoN Stoelenga
      
11. 7.1580 Miriam Hendriks  I Bal6-1 6-3  
      
12. 7.4640 Irene Bal  w.o. I Janssen
      
13. 7.6955 Ilse Janssen  I Janssenw.o. 
    
14. 7.2655 Eva Barnhoorn  w.o. I Janssen
      
15. 7.6907 Jantine de Jong  J de Jong6-2 1-6 6-3 
    
16. 7.1949 Pleun Hoefnagel  w.o. 
        
17. 7.6156 Wies Dinsbach  L Lemmer6-3 7-5 
    
18. 7.3836 Laila Lemmer  6-3 6-1 L LemmerI van Steenbergen
      
19. 7.8398 Stieneke Hylkema  S Hylkema7-6 6-1 
      
20. 7.9421 Dorette Kouwenhoven  6-1 7-6 I van Steenbergen
      
21. 7.4713 Irene van Steenbergen  I van Steenbergen6-2 6-2 
      
22. 7.1536 Jolanda Roos  7-5 7-6 I van Steenbergen
      
23. 8.0205 Maaike de Jong  A van der Marel6-1 7-5 
    
24. 7.0822 Alexandra van der Marel(3)  6-1 6-2  
       
25. 7.3501 Lieke van der Horst  S Egidi6-0 3-6 6-3 
    
26. 7.6293 Serena Egidi  w.o. S Egidi
      
27. 8.0000 Stephanie Hoogenberk  A Terschegget6-0 6-3 
      
28. 8.0096 Alexandra Terschegget  6-1 6-1 S Egidi
      
29. 7.9668 Josien Westdorp  M Buitenhuis6-4 6-7 6-3 
    
30. 7.8518 Mariska Buitenhuis  w.o. M van Hattum
      
31. 7.6330 Anneloes Kokshoorn  M van Hattum6-1 6-2 
    
32. 7.0742 Marielle van Hattum(2)  w.o. 

Dames Enkel G 
   2e Ronde1/4 Finale1/2 FinaleFinale
        C Vos
1. 8.0750 Marieke Groenen(1)  M Groenen
    
2. 8.7148 Noor Hendriks  3-6 6-3 6-3 U Helmer
      
3. 8.3083 Coralie Huijgen  U Helmer6-1 6-0  
      
4. 8.2471 Ulrike Helmer  6-2 6-2  C Vos
      
5. 8.2712 Carolien Vos  C Vos6-2 6-2 
      
6. 9.0242 Annegien van den Ende  6-0 6-3 C Vos
      
7. 8.9999 Annabel van der Linden  J Heinsohn6-3 6-0 
    
8. 8.8208 Judith Heinsohn  6-3 6-3 
       
9. 8.1663 Ann van den Berg(3)  A van den Berg6-2 6-1 
    
10. 8.4738 Annabel Ruiter  w.o. A van den BergC Vos
      
11. 8.7954 Marloes Kienhuis  J Beszelsen6-4 6-2  
      
12. 8.9999 Jolyne Beszelsen  w.o. A van den Berg
      
13. 9.0044 Nadine Smeding  N Smeding6-1 6-4 
    
14. 8.8383 Isabel Priesman  6-2 6-3 N Smeding
      
15. 8.9573 Marte-Jenke Feenstra  L Lam6-3 6-0  
    
16. 9.0460 Loy Lam  w.o. 
        
17. 9.0309 Helen Lim  H Lim6-2 6-1 
    
18. 8.9999 Hella Noorlander  6-0 6-4 H LimI van der Lande
      
19. 9.0302 Ilse van Neer  B Bruggink6-0 6-2 
      
20. 8.4884 Bernadette Bruggink  w.o. H Lim
      
21. 8.6316 Rosy Piets  R Piets w.o. 
      
22. 8.7974 Ginger van der Swart  3-6 7-5 6-2 M van Beijstrveldt
      
23. 8.9999 Nicoline Messemaker  M van Beijstrveldt6-0 6-0  
    
24. 8.2210 Maaike van Beijstrveldt(4)  6-2 6-2 
       
25. 8.9999 Maartje Fleur van Gerwen  C Spaan3-4 opgegeven 
    
26. 9.2304 Claudette Spaan  6-2 2-6 6-3 A Slaar
      
27. 8.9018 Annelie Slaar  A Slaar6-1 6-2 
      
28. 8.8478 Janneke van Hemert  6-7 6-1 7-6 I van der Lande
      
29. 8.7982 Simone van Dijk  S van Dijk6-2 6-1 
    
30. 8.9999 Kittie Vreenegoor  6-2 6-2 I van der Lande
      
31. 8.9999 Av Vaarkamp  I van der Lande6-3 6-4 
    
32. 8.1222 Isabel van der Lande(2)  w.o. 

A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 28/8/2016 17:30.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: