Open Toernooi Joy Jaagpad 2016
Stand van Finales en Poules
Dames Enkel
DE.AR-A
Kim van der Horst(1)  K van der Horst
    
Jainy Scheepens(2)  6-4 6-7 6-1 
 
DE.AR-B
Veronique van den Brink  Z Gubbels
    
Zoe Gubbels(2)  6-1 6-0 
 
DE.AR-C
Michelle Vriend-Mulder  T Endenburg
    
Tara Endenburg  6-2 6-4  
 
DE.AR-D
Rebecca van der Lee(3)  V Korse
    
Veerle Korse(2)  7-6 6-4 
 
DE.AR-E
Elke Schuil-Wijnhoven  E Schuil-Wijnhoven
    
Margot Smits(2)  w.o. 
 
DE.AR-F
Noemy Stoelenga(1)  N Stoelenga
    
Irene van Steenbergen  6-3 7-5 
 
DE.AR-G
Carolien Vos  C Vos
    
Isabel van der Lande(2)  6-2 6-1 
 
Dames Dubbel
DD.AR-A
Gaby Beelen 
  Kim van der Horst(1)  G Beelen
K van der Horst
Zoe Gubbels 
  Jiva de Veer  6-1 6-1 
 
DD.AR-B
Veronique van den Brink 
  Lina Yu  E van Bodegraven
J Heinerman
Emma van Bodegraven 
  Jacqueline Heinerman  7-5 6-4  
 
DD.AR-C
Karin den Hartog 
  Elske Marra(1)  J Evenhuis
M Nelissen
Juliette Evenhuis 
  Maartje Nelissen(2)  6-0 1-6 7-6 
 
DD.AR-D
Ethie van Rees 
  Beatrijs van Schilfgaarde  C Theunissen
F Vleming
Cathy Theunissen 
  Floortje Vleming  6-2 6-3 
 
DD.AR-E
Esther Sinnema 
  Aneta Stevanovic  E Sinnema
A Stevanovic
Natasja Maas 
  Marieke (M.) Timmerman(2)  6-2 6-3 
 
DD.AR-F
Katinka Prince 
  Sietske Schreurs(1)  N Jager
C Zandvliet
Nynke Jager 
  Carla Zandvliet(4)  6-0 6-4  
 
DD.AR-G
Margot Derksen 
  Frederiek Zabel  R Dekker
E van Ballegoijen
Roosmarijn Dekker 
  Eline van Ballegoijen  6-2 6-2 
 
Gemengd Dubbel
GD.AR-A
Gaby Beelen 
  Ruud Vis(1)  G Beelen
R Vis
Marjolein Klompmaker 
  Andries Cupido(2)  6-3 4-6 6-3 
 
GD.AR-B
Marlies Oost 
  Quinten Titre  M Oost
Q Titre
Marit van der Molen 
  Michiel Verwoerd(2)  6-4 7-6 
 
GD.AR-C
Anne Karine Wilbrink 
  Dirk Meijer(1)  A Karine Wilbrink
D Meijer
Ellen Nabuurs 
  Bas Stobbelaar(2)  6-3 6-4 
 
GD.AR-D
Floortje van Bemmel 
  Thijs Thoden van Velzen  R Smulders
J Verheggen
Renee Smulders 
  Jasper Verheggen  w.o. 
 
GD.AR-E
Mariska van Hoorik 
  Erik van der Leck  L Warendorf
R Dorre
Lotte Warendorf 
  Robin Dorre(2)  6-3 6-0 
 
GD.AR-F
Debbie Beerendonk 
  Erik Daamen(1)  K Tiekstra
S Kruijssen
Karina Tiekstra 
  Stijn Kruijssen(4)  7-6 7-6 
 
GD.AR-G
Henriette van Ittersum 
  Ginio Beij(1)  H van Ittersum
G Beij
Susan Gebhardt 
  Nick Bain(2)  6-3 7-6 
 
Heren Enkel
HE.AR-A
Xander Spong(1)  X Spong
    
David de Goede(2)  4-6 7-6 6-3 
 
HE.AR-B
Siem Fenne(1)  S Fenne
    
Gjalt Venema  5-0 opgegeven 
 
HE.AR-C
Robert Elenbaas(1)  F van der Horst
    
Fabian van der Horst  6-2 6-4  
 
HE.AR-D
Tom Klarenbeek(1)  P van der Veer
    
Pim van der Veer(2)  6-4 7-5 
 
HE.AR-E
Maarten Strasters  M Strasters
    
Bart Tesselaar  w.o. 
 
HE.AR-F
Jochem van Dalfsen  J van Dalfsen
    
Jurian van Galen  0-0 opgegeven 
 
HE.AR-G
Ruud Wisman  R Wisman
    
Steven Beekmans  6-2 6-2 
 
HE.AR-H
Bart Kruijk(1)  B Kruijk
    
Peter sr van Bentum  6-4 6-4 
 
HE.AR-I
Ynse Stapert  Y Stapert
    
Lody Bunschoten  w.o. 
 
Heren Dubbel
HD.AR-A
Huub de Boer 
  Ruud Vis(1)  B van Kampen
W Verhoef
Bart van Kampen 
  Wouter Verhoef(2)  7-5 7-6 
 
HD.AR-B
Rick Louwerse 
  Jan Noorda  B Cordemeijer
P Zijlstra
Bart Cordemeijer 
  Pim Zijlstra  6-3 6-0 
 
HD.AR-C
Sander Machielsen 
  Quinten Titre  F den Hartog
P Stroes
Frans den Hartog 
  Paul Stroes  6-4 6-1 
 
HD.AR-D
Mick Goederaad 
  Caio Smidi  J de Jong
A Flierman
Joep de Jong 
  Andrew Flierman  6-1 6-4 
 
HD.AR-E
Erik Koster 
  Olaf Koster(1)  J Groenendijk
M de Haas
Joost Groenendijk 
  Magnus de Haas(4)  4-6 6-3 6-3  
 
HD.AR-F
Sjoerd Pieters 
  Stan Verstraelen(3)  E Boersma
R Schuil
Emiel Boersma 
  Richard Schuil(4)  6-4 6-2 
 
HD.AR-G
Robin van Vliet 
  Rob Volkering  K Boertjens
J Wegman
Koos Boertjens 
  Jasper Wegman  6-4 6-3 
 
HD.AR-H
Rogier van den Brink 
  Ewout Goldberg(4)  D Benner
R Freriks
Derek Benner 
  Ramon Freriks  6-3 2-6 7-5 
 
A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 28/8/2016 17:30.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: