Open Toernooi Joy Jaagpad 2016

Heren Dubbel A 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. 1.9908 Huub de Boer  H de Boer
R Vis
 B van Kampen
W Verhoef
  1.2226 Ruud Vis(1) 
2. 2.5764 Reinoud Haal  H de Boer
R Vis
  2.5690 David Valstar  7-6 6-4 
3. 1.9000 Dirk Aldenzee  Y Debets
H Reitsma
  3.0549 Richard van Steenwijk  6-1 6-2 
4. 2.3076 Yvar Debets   
  2.5035 Harold Reitsma  6-1 6-3  
5. 2.2408 Quirijn van Veen  J Aaten
B Mathlener
  2.8169 Joost Verlaan  7-5 7-6 
6. 2.2902 Joren Aaten  B van Kampen
W Verhoef
  3.0289 Bob Mathlener  4-6 6-4 6-4 
7. 2.2300 Robert van Boesschoten  B van Kampen
W Verhoef
  2.8343 Arno Jongsma  6-2 7-6 
8. 1.2917 Bart van Kampen 
  2.2742 Wouter Verhoef(2)  6-4 6-3  

Heren Dubbel B 
   1/2 Finale  Finale  Winnaar
1. 2.3563 Jonathan van Bemmel  J van Bemmel
T Colijn
 B Cordemeijer
P Zijlstra
  3.0539 Tim Colijn(1) 
2. 2.6735 Wijnand Bakker  R Louwerse
J Noorda
  3.1820 Arjan Petersen  6-7 7-5 6-4 
3. 3.4450 Rick Louwerse  R Louwerse
J Noorda
  2.8070 Jan Noorda  2-6 6-2 7-6 
4. 3.7059 Matthijs Niemeijer   
  3.0026 Duco Smeekes  w.o. 
5. 3.1018 Kevin Pijper  B Moed
B Timmerman
  4.1972 Gersom van der Spek  6-3 6-0 
6. 3.4477 Bas Moed  B Cordemeijer
P Zijlstra
  3.6112 Bob Timmerman  6-1 5-7 6-1 
7. 3.1076 Bart Cordemeijer  B Cordemeijer
P Zijlstra
  2.9227 Pim Zijlstra  6-3 6-2 
8. 2.8707 Bert Bos 
  2.7047 Steven van Dort(2)  6-3 6-3 

Heren Dubbel C 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 3.6678 Pieter Hoondert  P Hoondert
P Theuns
 S Machielsen
Q Titre
  3.7340 Paul Theuns(1) 
2. 4.1570 Reinout Kellermann Slotemaker  P Hoondert
P Theuns
  4.9841 Wouter Smits  4-6 7-5 6-0 
3. 3.9963 Crispijn Jansen  C Jansen
J Vermaes
  4.4213 Joell Vermaes  6-1 6-4 
4. 3.1187 M van Dooijeweerd   
  5.0319 Maarten Roodenburg  w.o. 
5. 3.4875 Justin Storteles  S Machielsen
Q Titre
  4.0566 Luuk Stroink(3)  6-4 6-4 
6. 4.3045 Sander Machielsen  S Machielsen
Q Titre
  3.6003 Quinten Titre  6-3 6-1 F den Hartog
P Stroes
7. 3.8551 Maarten de Jong  G Rippe
G Wieland
  4.9094 Ward van der Post  6-3 6-1 
8. 4.4089 Guy Rippe 
  4.2081 Geert Wieland  6-3 3-6 7-6 
9. 3.7075 Rene Klaassens  J Meier
W van Mens
 
  4.1802 Thijs Wijma  6-4 6-1 
10. 4.8014 Justin Meier  J Brandt
M van Riet paap
  4.2718 Ward van Mens  6-3 7-5 F den Hartog
P Stroes
11. 3.9551 Wouter Beeldman  J Brandt
M van Riet paap
  4.3026 Duncan de Graaf  6-4 6-1 
12. 3.7860 Joost Brandt   
  3.8109 Michael van Riet paap(4)  6-1 6-3 
13. 3.8082 Frans den Hartog  F den Hartog
P Stroes
  4.4940 Paul Stroes  6-4 2-6 6-3 
14. 4.5802 Kees Koks  F den Hartog
P Stroes
  3.3861 Marvin Rompis  w.o. 
15. 4.4832 Andries Makkinga  M Barneveld
L Jongkind
  4.4439 Evert-Jan Makkinga  6-2 5-7 6-3 
16. 4.1820 Macco Barneveld 
  3.3212 Lars Jongkind(2)  5-7 6-3 6-3 

Heren Dubbel D 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 4.8905 Dave Hoffman  D Hoffman
T Stoop
 M Goederaad
C Smidi
  4.5939 Tom Stoop(1) 
2. 5.5904 David Knibbe  D Hoffman
T Stoop
  5.3240 Joris Kuijper  6-4 6-1  
3. 4.9460 Emiel Mols  E Mols
S Tromp
  5.4055 Sander Tromp  6-0 6-3  
4. 4.2245 Jordi Hermans   
  5.9905 Paul van de Wiel  w.o. 
5. 4.6790 M Bleeker  M Bleeker
D Hemmes
  5.0148 Diederik Hemmes(4)  w.o. 
6. 5.4922 Jesse Benning  M Goederaad
C Smidi
  5.3760 Christiaan Sopers  6-4 6-3 J de Jong
A Flierman
7. 5.0853 Frank Neyndorff  M Goederaad
C Smidi
  5.9771 Wouter Vonk  5-7 6-2 6-3 
8. 5.7015 Mick Goederaad 
  5.2634 Caio Smidi  6-1 6-1 
9. 4.9832 Joep de Jong  J de Jong
A Flierman
 
  5.2212 Andrew Flierman  6-1 6-4 
10. 4.2552 Vincent Vermeulen  J de Jong
A Flierman
  5.6670 Taco Zwart  7-5 6-0  J de Jong
A Flierman
11. 5.1891 Daan de Bruin  R Snel
L Vos
  4.9927 Eric van Kuiken  7-6 2-6 6-2 
12. 4.9157 Ron Snel   
  4.6970 Lucas Vos(3)  6-4 4-6 6-4 
13. 5.5795 Derrick Rutgers  D Rutgers
O Rutgers
  5.6356 Olivier Rutgers  6-3 6-4 
14. 4.9910 Daan Becker  T Pool
X Zoghary
  5.8493 Maurits van der Donk  w.o. 
15. 4.5858 Friso Bons  T Pool
X Zoghary
  5.2468 Patrick Hurenkamp  6-4 6-1 
16. 4.1517 Timo Pool 
  5.4194 Xander Zoghary(2)  6-2 6-1  

Heren Dubbel E 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 4.6545 Erik Koster  E Koster
O Koster
 E Koster
O Koster
  6.5651 Olaf Koster(1) 
2. 6.3512 Taco Kwee  E Koster
O Koster
  6.2211 Jitse van Tilburg  6-4 6-3 
3. 6.2956 Thijs van der Holst  R Driessen
W van de Pol
  5.8939 Guus Hoogmoed  4-6 6-4 6-4 
4. 6.3728 Rutger Driessen   
  6.1815 Wouter van de Pol  6-3 6-2 
5. 5.0311 Sander Kalkman  A Meester
E Meester
  6.3627 Idde Quik(3)  6-4 6-4 
6. 5.7514 Arnoud Meester  A Meester
E Meester
  5.9258 Erik Meester  6-2 7-6 J Groenendijk
M de Haas
7. 5.8465 Sjors Altemühl  R Bakker
G Camoenie
  6.2652 Carel Ober  6-4 6-1 
8. 5.6310 Richard Bakker 
  6.0380 Greg Camoenie  6-4 7-5 
9. 6.0000 Boudewijn Kuin  B Arends
W Sohier
 
  5.5989 Luuk Vogel  4-6 6-3 6-3  
10. 6.2047 Bob Arends  J Groenendijk
M de Haas
  6.1180 William Sohier  7-5 6-3 J Groenendijk
M de Haas
11. 6.0324 Erich m. Steinbuchel  J Groenendijk
M de Haas
  6.1249 Alexandr Zakharchuk  4-6 7-6 6-4 
12. 5.6461 Joost Groenendijk   
  5.8634 Magnus de Haas(4)  6-1 6-2 
13. 6.2255 Luuk Albers  L Albers
E Bootsma
  5.6428 Edo Bootsma  6-2 6-4 
14. 4.9292 Jacob van Egmond  M Dijkstra
H Visscher
  6.8090 Renzo Sloots  5-7 6-2 6-3 
15. 6.7893 Frank Bekkers  M Dijkstra
H Visscher
  5.3252 Max van Kempen  6-4 6-0  
16. 6.5461 Murk Dijkstra 
  4.7626 Hubrecht Visscher(2)  6-0 6-2 

Heren Dubbel F 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 5.7427 Hanno Billet  J Oeberius Kapteijn
K Persijn
 S Pieters
S Verstraelen
  6.8647 Sander Pluijm(1) 
2. 6.3100 Jasper Oeberius Kapteijn  P Dekker
P de Winter
  7.6307 Kevin Persijn  2-6 6-3 7-6 
3. 7.4799 Peter Elenbaas  P Dekker
P de Winter
  6.3244 Paul Waarts  w.o. 
4. 6.5379 Philip Dekker   
  6.7026 Pierre de Winter  7-6 6-7 6-1 
5. 6.7111 Sjoerd Pieters  S Pieters
S Verstraelen
  6.1585 Stan Verstraelen(3)  6-1 6-2 
6. 6.1763 Sebastiaan Brouwers  S Pieters
S Verstraelen
  7.3043 Sjoerd Lammertink  7-5 3-6 6-4 E Boersma
R Schuil
7. 6.1515 Peter Reimert  P Reimert
R Schutte
  7.1411 Rogier Schutte  7-5 6-4 
8. 6.5947 Maurice Topper 
  6.5895 Max Verkleij  w.o. 
9. 6.5127 Robert Geijsel  T van Dongen
F de Kort
 
  6.4384 Jos Molenkamp  6-4 6-2 
10. 6.5880 Thijs van Dongen  E Boersma
R Schuil
  6.3266 Floris de Kort  6-1 3-6 6-4 E Boersma
R Schuil
11. 5.8805 Ivo Ijzerman  E Boersma
R Schuil
  7.0596 Philip Tulp  6-3 6-0 
12. 6.1636 Emiel Boersma   
  6.7244 Richard Schuil(4)  6-3 6-1 
13. 7.5421 Patrick Duijker  P Duijker
R van Gemert
  6.5244 Richard van Gemert  6-1 6-1 
14. 7.4419 M. Flinkerbusch  P Duijker
R van Gemert
  6.5330 Milo Habibe  6-4 6-4  
15. 7.1024 Bert Kiewiet  J de Cock
S van Santbrink
  6.3726 Jelle Schippers  4-6 7-6 7-5 
16. 5.9634 Joost de Cock 
  6.8834 Stephan van Santbrink(2)  6-3 6-4 

Heren Dubbel G 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 6.9416 Andre de Horde  B Horikx
F van de Peppel
 R van Vliet
R Volkering
  7.1682 Hans Rohde(1) 
2. 7.3658 Boudewijn Horikx  P Krol
O van Steennis
  6.8982 Floris van de Peppel  6-1 7-6 
3. 7.8415 Peter Krol  P Krol
O van Steennis
  7.2670 Otto van Steennis  6-4 6-4 
4. 8.1256 Mark van der Bilt   
  6.6088 Michel Piron  2-6 6-1 7-6  
5. 6.4618 Bart Kenter  E Kruythoff
M Offenberg
  7.7633 Menno van der Laarse(3)  w.o. 
6. 7.2142 Eric Kruythoff  R van Vliet
R Volkering
  7.4442 Maarten Offenberg  7-5 6-1 K Boertjens
J Wegman
7. 7.7875 Jan Jouke Pieksma  R van Vliet
R Volkering
  7.7673 Pepijn van Gestel  6-7 6-1 6-4 
8. 7.6306 Robin van Vliet 
  6.7564 Rob Volkering  6-1 6-2 
9. 7.6682 Folkwin Emaar  F Emaar
R Miltenburg
 
  8.0288 Robbert Miltenburg  6-4 6-3 
10. 7.1936 Rik Hoogendoorn  H van Berkum
T van Maarseveen
  7.9156 Lars Oostveen  7-6 6-0 K Boertjens
J Wegman
11. 6.5628 Hinke van Berkum  H van Berkum
T van Maarseveen
  8.4032 Thomas van Maarseveen  4-6 6-2 7-5 
12. 6.9066 Jorrit Kalff   
  7.3429 Bob Meijer(4)  6-2 6-4 
13. 8.4380 Koos Boertjens  K Boertjens
J Wegman
  6.8647 Jasper Wegman  3-6 6-4 6-1 
14. 7.5792 Tim Blank  K Boertjens
J Wegman
  8.1137 Bob Donkersloot  6-0 6-2 
15. 7.5048 Victor Harmse  M Heijboer
B van Reuler
  7.2144 Lucas van Kuiken  6-0 6-2 
16. 6.7497 Marc Heijboer 
  7.4707 Bas van Reuler(2)  w.o. 

Heren Dubbel H 
   1/4 Finale1/2 FinaleFinale
1. 8.2748 Jelle Galama  J Galama
M Suurland
 R van den Brink
E Goldberg
  7.8131 Marco Suurland(1) 
     F Bedaux
D de Bood
2. bye   
3. 8.9955 Robert Krijgsman  F Bedaux
D de Bood
  8.7718 M. Oostveld  w.o. 
4. 8.3628 Frans Bedaux   
  8.3628 Darcy de Bood  w.o. 
5. 8.3490 Rogier van den Brink  R van den Brink
E Goldberg
  8.3490 Ewout Goldberg(4)  6-1 6-3 
6. 9.1133 Micha Hes  R van den Brink
E Goldberg
  7.9864 Frns Schalkwijk  6-0 6-1 D Benner
R Freriks
7. 8.0575 Marvin Brandon  H Münstermann
J Reus
  8.9166 Michel Fastenau  7-5 6-4 
8. 8.8016 Hans Münstermann 
  7.9613 Jacques Reus  6-3 6-4 
9. 8.9999 Roderik Schillemans  W Rijksbaron
P Slangen
 
  8.9999 Arnoud vd Werf  6-3 2-6 7-5 
10. 8.9999 Willem Rijksbaron  B Fonk
I van der Jagt
  9.0000 Pol Slangen  w.o. D Benner
R Freriks
11. 8.9999 Koen Pieters  B Fonk
I van der Jagt
  7.7828 Paul Pieters  6-2 3-6 6-4 
12. 8.2548 Bert Fonk   
  8.0601 IJsbrand van der Jagt(3)  6-1 6-2 
13. 8.6574 Derek Benner  D Benner
R Freriks
  8.7499 Ramon Freriks  5-7 6-3 6-2 
14. 8.9327 Marcel Demmer  D Benner
R Freriks
  9.3019 Peter Rekers  6-1 6-1 
15. 7.8872 Vilmar Feenstra  V Feenstra
M Otto
  9.4790 Matthijs Otto  6-3 6-1 
16. 7.8720 Mishka Schalkwijk 
  8.4404 Peter Vrijmoed(2)  7-6 6-1 
A:L.T.C. Joy Jaagpad. Editie 28/8/2016 17:30.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: