W'horst gemengd dubbel competitie zondag 2017/2018
zo 3/12 GDAC Schouten+S Faas2-P van der Helm+R van Iersel2 7-7
  GDAK Gombert+L Handoko2-H Lubbe+H Lubbe2 6-5
  GDAA van Ooijen+G Getkate3-H Lubbe+H Lubbe1 8-6
  GDAJoyce / Debby+E Zweverink2-C Schouten+S Faas2 8-8
  GDAP van der Helm+R van Iersel3-I van der Starre+M Piron1 8-5
  GDBL Rodenburg+W Bakker4-A Jansen+M Beringer0 10-5
  GDBM Hellinga+R de Leeuw4-S Hoogendoorn+R van der Peet0 10-5
  GDBE van Aalst+W Ganzinotti3-H van Zantvoort+R Kooy1 9-6
  GDBM Padt+R Padt4-J Neering+R Hulsman0 10-6
  GDCH Cabooter+M Neomagus3-I Rolf+M Udo1 7-4
  GDCG Kreike+P Kreike4-I van Berkum+B van Engel0 8-3
  GDCT van der Peet+S Hoogendoorn2-Y Vaerewijck+J Vaerewijck2 8-7
  GDDY Houtkamp+R de Bruijn2-D Beerendonk+E Daamen2 7-6
  GDDS Bergman+R Appelman4-M Griekspoor+E Alink0 9-4
  GDDS Bergman+R Appelman3-H Cabooter+M Neomagus1 9-6
  GDDB van Hasselt+H van Hasselt4-E Kuijper+R Kuijper0 10-5
  GDDY Houtkamp+R de Bruijn4-F de Haas - Revelman+R Vercouteren0 13-4
  GDDA Colijn+W Colijn3-M -Anne Bosland+W Ligthart1 9-7
  GDEI Jonker+M Vink3-L Lam+S Duwel1 8-5
  GDEM van Nee+T Wiegerinck2-L de Boer+F Vlasman2 8-7
  GDEL Schuurink+A Hogeveen4-G Gelens+A Durville0 11-4
  GDEL Lam+S Duwel4-L Hoffman+B Graal0 11-5
  GDEI Jonker+M Vink4-M Broekes+G de Best0 10-5
  GDEI Swaan+R Haseth2-J Crolla+M van Dam2 7-6
  GDFN Bottelier+K Worm2-S Terpstra+T Pipper2 7-6
  GDFA Smits van Oyen+R de Haan3-A Nibbering+R Bune1 11-8
  GDFM Sanders+J Muileboom2-M Ann de Vos+J de Vreede2 8-7
  GDGW Peeters+A Wahlen4-M Hali+R Adriaanse0 14-2
  GDGK Tienstra+J Moetwil4-M Hemelaar+J Seijsener0 10-6
  GDGE Klaver+J Ruijter4-I Snertring+J Snertring0 12-2
  GDHH Francois+F Schouten4-A Boomgaard+R Boomgaard0 10-6
  GDHF de Haas - Revelman+R Vercouteren2-T Que-Bloem+J Que2 7-6
  GDHInvaller 1+H Ettema4-T Que-Bloem+J Que0 15-2
  GDHS Hagedorn+W Vaarkamp2-M de Wit+M Stekelenburg2 8-8
  GDHInvaller 1+H Ettema2-M Klein Robbenhaar+T van Hout2 6-5
  GDIP Visscher+W Dierdorp4-H Bommels+F Pichel0 8-4
  GDIG Mollien+R Mollien4-A van Berkel+E Jongsma0 13-3
  GDIM Lindeman+C van Soelen4-E Kroner+A Kroner0 12-2
zo 10/12 GDHM Klein Robbenhaar+T van Hout4-T Que-Bloem+J Que0 10-4
zo 17/12 GDAA van Ooijen+G Getkate4-C Schouten+S Faas0 12-3
  GDAI Korenhoff+M Heusdens4-P van der Helm+R van Iersel0 4-0
  GDAK Gombert+L Handoko4-P van der Helm+R van Iersel0 4-0
  GDAC Schouten+S Faas2-I Korenhoff+M Heusdens2 8-7
  GDAJoyce / Debby+E Zweverink4-I van der Starre+M Piron0 10-6
  GDBL Rodenburg+W Bakker3-M Hellinga+R de Leeuw1 8-5
  GDBE van Aalst+W Ganzinotti3-Invaller 1+Invaller 21 9-6
  GDBM Padt+R Padt3-E van Aalst+W Ganzinotti1 9-6
  GDBS Hoogendoorn+R van der Peet3-J Neering+R Hulsman1 8-6
  GDBJ Neering+R Hulsman4-H van Zantvoort+R Kooy0 4-0
  GDBB MacDonald+G Panovski4-L Rodenburg+W Bakker0 11-3
  GDBS Terpstra+T Pipper2-B MacDonald+G Panovski2 7-6
  GDBS Hoogendoorn+R van der Peet2-A Verbeek+M Bout2 7-6
  GDCI van Berkum+B van Engel2-A Bakker+F Mans2 6-6
  GDCI Rolf+M Udo4-Y Vaerewijck+J Vaerewijck0 10-4
  GDCG Kreike+P Kreike4-T Bosman+R Braakhekke0 11-6
  GDCH Cabooter+M Neomagus3-T van der Peet+S Hoogendoorn1 8-6
  GDDM Griekspoor+E Alink4-M -Anne Bosland+W Ligthart0 13-5
  GDDS Bergman+R Appelman4-A Colijn+W Colijn0 16-1
  GDDY Houtkamp+R de Bruijn4-B van Hasselt+H van Hasselt0 9-5
  GDEI Jonker+M Vink4-M van Nee+T Wiegerinck0 9-5
  GDEG Gelens+A Durville4-M Broekes+G de Best0 12-5
  GDEL de Boer+F Vlasman2-L Hoffman+B Graal2 7-6
  GDEI Jonker+M Vink4-I Swaan+R Haseth0 12-6
  GDFA Smits van Oyen+R de Haan4-N Bottelier+K Worm0 12-5
  GDFA Nibbering+R Bune3-M Ann de Vos+J de Vreede1 8-6
  GDFM Sanders+J Muileboom2-S Hylkema+B Hoogervorst2 9-8
  GDGL Schuurink+A Hogeveen4-J Crolla+M van Dam0 9-4
  GDGL Schuurink+A Hogeveen4-K Tienstra+J Moetwil0 12-4
  GDGM Hali+R Adriaanse2-E Klaver+J Ruijter2 7-7
  GDGW Peeters+A Wahlen4-I Snertring+J Snertring0 11-4
  GDGI Snertring+J Snertring3-M Hali+R Adriaanse1 10-7
  GDHS Hagedorn+W Vaarkamp3-H Francois+F Schouten1 8-6
  GDHM Klein Robbenhaar+T van Hout4-A Boomgaard+R Boomgaard0 4-0
  GDHInvaller 1+H Ettema3-F de Haas - Revelman+R Vercouteren1 8-5
  GDHM de Wit+M Stekelenburg4-A Boomgaard+R Boomgaard0 10-3
  GDIM Hemelaar+J Seijsener4-E Kroner+A Kroner0 11-3
  GDIP Visscher+W Dierdorp4-A van Berkel+E Jongsma0 4-0
  GDIG Mollien+R Mollien4-H Bommels+F Pichel0 12-4
  GDIInvaller 1+Invaller 22-M Lindeman+C van Soelen2 9-8
  GDIG Mollien+R Mollien4-M Hemelaar+J Seijsener0 12-3
  GDIE Kroner+A Kroner2-W Siemons+H Koster2 7-6
Sportcentrum de Wildenhorst. Editie 1/1/2018 20:14.

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? Schrijf je hier in: