di 2/2 | 19:00 | DDA | S Heijhoff+L van der Wal | | - | J Meter+A Reid-Foekema | |
|
| | GDA | C de Jong-Leerveld+D de Jong | | - | M van Dijk+E van Dijk | |
|
| | GDB | M -Ann van Oort+A Westen | | - | J Groot+M Sichterman | |
|
| | GDB | T van der Weijden+R Rozendal | | - | M Wiedijk+P Borst | |
|
| 20:00 | HDD | M Bogaarts+T Bootsman | | - | W Kijl+R Mangold | |
|
| | DDB | Y Bogaarts+W van der Wal | | - | J Groot+C Madretsma | |
|
| | GDA | J Meter+F van den Berg | | - | I Andriessen+M Vermeer | |
|
| | GDB | L Mangold+C Beck | | - | A Ouwejan+A van Doesburg | |
|
| 21:00 | HDC | K van den Ende+H Maarseveen | | - | C de Boer+C de Vries | |
|
| | HDC | J Nijdam+L Singerling | | - | C Beck+T Rijnbeek | |
|
| | DDB | I sHermans+C Ursem | | - | M Alders+G Hoogland | |
|
| | GDB | B Verweij+H Meyer | | - | J Schuffel+S Commandeur | |
|
do 4/2 | 19:00 | HDC | R Hoving+M Minneboo | | - | P Borst+T van Dijk | |
|
| | DDA | M Maarseveen-Bresser+A Ouwejan | | - | J Burger+K van Zijll | |
|
| | DDA | T van der Beek+C de Jong-Leerveld | | - | W Beck-Ooyevaar+N Volten | |
|
| | DDB | R Bloemsma+M Klok | | - | K Krijnen+L van Wessel | |
|
| 20:00 | HDB | S Bakker+R van den Berge | | - | B Hartog+R Rozendal | |
|
| | HDB | H Berkhof+P de Jong | | - | T Veling+R Wierda | |
|
| | DDA | W Meuleveld-v/d Gragt+C Vos | | - | P den Boef+I Klein | |
|
| | GDC | L Brusche+C Luursema | | - | I Koster-Wognum+J Koster | |
|
| 21:00 | HDB | L Verëll+T Verëll | | - | B van Ree+A Westen | |
|
| | HDB | I Valk+M van der Vlugt | | - | A Hesterman+A Wentzel | |
|
| | DDB | L Brusche+L Oud | | - | C Dekker+N Wilhelmus | |
|
| | GDC | A Hartog+R Smolders | | - | E Out+R Singerling | |
|
ma 8/2 | 18:30 | DDA | M Maarseveen-Bresser+A Ouwejan | | - | L Janssen+S Tan-Pollak | |
|
| | GDA | P Dekker+M Rodermond | | - | K Woldberg+R Woldberg | |
|
| | GDA | S Verëll+L Verëll | | - | N Volten+E Zaal | |
|
| | GDB | M Wiedijk+P Borst | | - | P den Boef+R Hoving | |
|
| 19:30 | HDB | L Verëll+T Verëll | | - | H Jongewaard+P van Wiltenburg | |
|
| | DDA | T van der Beek+C de Jong-Leerveld | | - | M Buijs+C Pronk | |
|
| | GDB | M -Ann van Oort+A Westen | | - | J Schuffel+S Commandeur | |
|
| | GDB | B Verweij+H Meyer | | - | W Meuleveld-v/d Gragt+D Esveld | |
|
| 20:30 | HDA | M van den Nieuwenhof+P Schokker | | - | R Buijs+H -Jan Lenting | |
|
| | HDD | C Janssen+P Hein Koning | | - | W Kijl+R Mangold | |
|
| | GDB | L Mangold+C Beck | | - | I Klein+H Jongewaard | |
|
| | GDC | C Bronsgeest+D den Bakker | | - | I Koster-Wognum+J Koster | |
|
| 21:30 | HDC | M Bruijn+S Engel | | - | C Beck+T Rijnbeek | |
|
| | GDA | J Meter+F van den Berg | | - | A Stap+A Schaap | |
|
| | GDC | L Oud+H Vonk | | - | L Weijers+M Weijers | |
|
| | GDC | L Brusche+C Luursema | | - | J Groenland+M Groenland | |
|
di 9/2 | 19:00 | DDA | S Heijhoff+L van der Wal | | - | W Beck-Ooyevaar+N Volten | |
|
| | GDA | C de Jong-Leerveld+D de Jong | | - | N Schoenmaker Böhne+J Schoenmaker | |
|
| | GDB | T van der Weijden+R Rozendal | | - | J Groot+M Sichterman | |
|
| | GDC | S Tan-Pollak+T Rijnbeek | | - | E Out+R Singerling | |
|
| 20:00 | HDA | P Koning+M Rodermond | | - | R de Louw+W de Louw | |
|
| | HDA | J Meerstra+M Vlasman | | - | R Groot+J Veling | |
|
| | HDD | F Kaldenbach+R Smolders | | - | H Neijman+R Veltkamp | |
|
| | TDD | A de Groot | | - | W Hoogland | |
|
| 21:00 | HDA | F van den Berg+R Woldberg | | - | M Groenland+A Schaap | |
|
| | HDB | P van Helmond+B Hoeben | | - | B van Ree+A Westen | |
|
| | HDB | S Bakker+R van den Berge | | - | T Veling+R Wierda | |
|
| | DDA | W Meuleveld-v/d Gragt+C Vos | | - | J Burger+K van Zijll | |
|
. Editie 9/1/2021 16:16.